Mefedrona (4-MMC) sintēze; viegli veicama - augsta iznākuma pakāpe

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Tas ir ļoti dīvaini, kas šeit notiek. Jūs ievietojat kādu metodi, un tā vietā, lai izraisītu rosinošu diskusiju, pirmais komentārs nāk no acīmredzami apjukuša puiša, kurš visu var izdarīt daudz labāk un ātrāk. Kā viņš to dara ?, viņš mums nepastāsta šis retards.

Tad parādās nākamais, kurš vēlas ar pseidozinātnisku ieguldījumu un attālinātu analīzi nomelnot metodi un tādējādi iegūt klientus savam sintēzes biznesam, shady.

Un visbeidzot, profesors Gudrais ass, ievieto dažus ciniskus komentārus un sniedz tieši 0 konstruktīvu ieteikumu.

Mēs šeit neesam tiesā, man nekas nav jāpierāda. Akadēmiskās versijas parauga tīrība tika veikta profesionālā laboratorijā, izmantojot NMR spektrus, infrasarkanos un UV spektrus, elektrosprejjonizācijas masas spektrus utt.

Es divreiz padomāšu, vai vispār kaut ko publicēt, tāpēc tas ir bezjēdzīgi. Vecajā, labajā stropa forumā tika kultivēts pavisam cits stils. Cik žēl.
 
View previous replies…

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Neuztveriet personīgi to, ko šeit raksta cilvēki, daži no viņiem ir gudrinieki, citi zina, ko runā, bet labprātāk pelnītu naudu ar savām sintēzes metodēm, un viņi nesaprot, ko nozīmē dalīšanās zināšanās.

Publicējiet savas reakcijas un metodes, mēs visi varam dalīties un mācīties no tā.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Researcherr
paldies par jūsu labajiem vārdiem. Jums taisnība, šos puišus vajadzētu vienkārši ignorēt, lai gan dažās dienās nav tik viegli *grin`*.
Starp citu, paskatieties, ko šis jokdaris jums atbildēja. Tur es uzlieku attālu diagnozi: psihiski traucējumi progresējošā stadijā. Uzmanieties.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Muļķiem, mans paraksts ir īpaši domāts slaidiem ass, kas man raksta privātās ziņās ar jautājumiem par to, kā pagatavot 10 kg uzreiz, daži no viņiem acīmredzot domā, ka es viņiem esmu parādā ko. Mans paraksts nozīmē, ka es negatavojos palīdzēt fucking fabrikām par velti. Jums ir jāspēj pieņemt kritiku līdz galam, vai jūs domājat, ka jūsu darbs ir vērtīgs sabiedrībai? Nē, nav, kaimiņu tēmās un produkcija kļūst augstāka, un tīrība acīmredzami, pat bez analīzes, ir augstāka. Ja jūs domājat, ka esat izdarījis kaut ko unikālu, tad jūs kļūdāties.
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@w2x3f5 Es ieteiktu izbeigt diskusiju un vienkārši ļaut pārējiem foruma dalībniekiem izlemt, kas viņiem ir vērtīgs un kas ne.
Manuprāt, sāncensība par to, kuram ir labākas metodes, neatbilst šī foruma dibinātāju garam.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Es jums pastāstīju visu par savu metodi, vielas iznākumu un piemaisījumiem. Un jums nav jāstāsta kādam, ja jūs neredzat aiz sevis.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Parādiet, kādu kristālu iegūstat, ja jūs sakāt, ka es izgatavoju tīru mmc
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
U teikt u var izmantot, lai mazgātu
Tetrahidrofurāns, (Acetons)
Nē, tikai IPA spirtu un etilacetātu arī u var izmantot, un tas ir daudz vairāk, lai saņemtu daudzās valstīs.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Protams, jūs varat izmantot citus šķīdinātājus. No manas pieredzes zinu, ka THF vienkārši ir vislabākā tīrīšanas iedarbība, īpaši labāka nekā acetonam.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Tagad jūsu ir netīrs, kad u mest skābi un acetonu mans ir xD pilnīgi balts piens, kad dont nepieciešams mazgāt jebkurā laikā xD
 

Attachments

  • txh1CYjAuc.jpeg
    txh1CYjAuc.jpeg
    4.9 MB · Views: 261
  • Ff0vq2pweK.jpeg
    Ff0vq2pweK.jpeg
    5.2 MB · Views: 595

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Apsveicam, tātad jūsu produkts pēc reakcijas laika beigām un pirms mazgāšanas/attīrīšanas izskatās šādi, pareizi? Ja tā, tad mums visiem ir interesanti par jūsu noslēpumaino metodi, kā no reakcijas, kas pati par sevi nav tīra ar pāris blakusreakcijām, iegūt supertīru produktu. ;)
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
I dont mazgāt neko es mest skābi un acetonu sajauc un iegūt šo all.u nepieciešams zināt, ko u darīt freebase es izgatavots 30min
 

Attachments

  • hfIBVetilv.jpeg
    hfIBVetilv.jpeg
    5.2 MB · Views: 652
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
:unsure: 30 min. tad šķīdinātājs nevar būt DCM, varbūt etilacetāts? Un tad kopā ar 37% HCl pievieno acetonu? Vai es pietuvojos? :ROFLMAO::ROFLMAO:
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
forši (y)(y)(y), izmēģināšu , kādu temperatūru jūs izmantojat ?
 

ice4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pakalpojums Wickr.me/singal/tegram Vajadzīgas atbildes uz jautājumiem, uzticami samaksāt vai izveidot sadarbību. :)
 
Top