Mefedrona (4-MMC) sintēze; viegli veicama - augsta iznākuma pakāpe

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Var veikt daudz ātrāk un nav nepieciešams izmantot laboratorijas aprīkojumu. Es redzu, u veikts jautri, ja u būs nepieciešams veikt šādā veidā u nepieciešams maksāt daudz monay par aprīkojumu.
Jūs izmantojat arī pārāk daudz ķimikāliju.
Kad jūs metat skābi, jūsu pulverim jābūt baltam milf nav kā kafijai. Liela mēroga jūs izmantojat pārāk daudz acetona un tad zaudējat daudz laika, lai mazgātu pulveri.
Izmantojot dcm, var iegūt 81 % pulvera, 75 % kristālu.
 
View previous replies…

sksameer1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Plse dear explain emijetly fast your recipe....I am waiting here
 

sksameer1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Plse dear explain emijetly fast your recipe....I am waiting here
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Es gribu gandrīz 1 kg gatavā produkta. vai es varu to izgatavot 3 reizes lielāku reaģentu daudzumu?
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
labāk ņemt x4 : 2Kg bromketona, daži cilvēki pat nesasniedz 50% iznākumu + ja vēlaties to kristālu formā, jūsu iznākums samazināsies
 
  • Love
Reactions: $!$

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Nesen man izdevās iegūt vairāk nekā dzirdēto 4MMC hidrohlorīda iznākumu brīdī, kad to biju vismazāk gaidījis. Pirms es to publiskoju visiem, es uzskatu, ka ir nepieciešami vairāk nekā tikai 5 sērijas (no 5 sērijām 2 pēc kārtas bija ar augstu iznākumu, tad 2, par kurām es domāju, ka tās uzlabos, bet neuzlaboja, un vēl viena ir trīskārša, kas nepieciešama, lai es to varētu apgalvot). Tomēr man pietrūka sīkumi, un es ar nepacietību gaidu, lai pilnībā dokumentētu to ar attēliem un visu, kas. Un, lai mani nesodītu par "vērtīgās" informācijas noklusēšanu, varu apmainīties ar dažām pretēji domājošām sagatavošanas detaļām:

-maisīšana ir ļoti svarīga (lai DCM un ūdens slāņi būtu visciešākajā kontaktā bez fāžu pārneses katalizatora).
-salīdzinoši ilgs reakcijas laiks (apmēram 6 līdz 8 h, es izmantoju pārtraukumu, vienkārši pārtraucot maisīšanu, pieņemot, ka, ja slāņi ir atdalījušies, reakcija ir gandrīz apstājusies).
-nepievienoja karstumu (mana trešā un ceturtā darbība bija vidēji un zemāki iznākumi, kad tika piemērota maiga karsēšana).
-maisījuma un reaģentu atdzesēšana (skābes pakāpes laikā atdzesēti šķidrumi deva vislabāko iznākumu).
-ātri filtrēt (tūlīt pēc cieto daļiņu nogulsnēšanās, neļaut tām palikt, jo daļa produkta nonāks šķīdumā).

Ceru, ka tas palīdzēs, un es apsolu atgriezties ar sīkāku informāciju un kāpēc ne, apstiprinājumu no cita aktīva dalībnieka.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
jā u izgatavots mikro mērogā 100 g
kādam, kas izgatavots lielos mērogos, nav laika gaidīt 8h.
+ par u u mēģiniet to izdarīt.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
parasti, strādājot pie kādas metodes izstrādes, tiek izmantoti nelieli daudzumi un vairākas sērijas.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
jā, ir taisnība, pirkšanas sintēzei jābūt ātrai.
Iekārtas nav dārgas lielos mērogos, un laboratorija var būt mobila kā RV, piemēram, filmā break bad.
 
Top