Metamfetamīna kristalizācija un ledus ražošana

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Jums ir jāsaņem L-mets, pēc tam jāveic procedūras, kas ir aprakstītas amatā.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Atvainojos, kurā amatā?

Sākotnējais amats ir apraksts par to, kā kristalizēt metamfetamīnu pēc p2p reduktīvās aminācijas. Pēc tam komentāros ir daži neskaidri apraksti par rektifikāciju, bet nekas konkrēti par L-metu.

Atvainojiet, vai varat, lūdzu, paskaidrot, ko jūs domājat ar "L-Meth", vai arī norādīt uz 1. soli, kur jūs sakāt, ka mums jāiegūst L-Meth (jeb vismazāk aktīvais izomērs).

Ja jūsu teiktais ir taisnība, mēs varam izgatavot metamfetamīnu no Vicks inhalatoriem. Jā, tas būtu liels pluss jūsu vietnei un slepenai sintēzei kopumā.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8

P2P rezultātā tiks iegūts racēmisks metamfetamīns. Neesmu pārliecināts, no kurienes jūs esat ieguvis L-metu. Lūdzu, sniedziet padomu?
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Es tā domāju, mēģināšu to vakuumēt un atjaunināt šeit.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Jūs ieguvāt racēmisko metamfetamīna brīvo bāzi, tad varat veikt procedūras ar d-vīnskābi, kas ļauj iegūt L-metu. Amfetamīnam ir rokasgrāmata , metamfetamīna izomerizācija ir tāda pati.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nogulsnes nogulsnē vai nu ar d-tartru un nogulsnes izmet, pēc tam turpina pievienot sērskābi VAI izmanto l-tartru, izmetot šķidro fāzi, atkārtoti atbrīvojot l-tartrāta d-amfetamīna sāli, pēc tam rīkojas kā parasti, ekstrahējot, nogulsnējot.
To pašu procedūru var veikt ar kamporsulfosulfoskābi, tie paši principi attiecas uz abiem izomēriem.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Es redzēju metamfetamīnu, kas bija tīrs d-mets, bet nebija kristalizējies. Tas drīzāk izskatījās pēc daudziem maziem gabaliņiem vai rīsiem. Kāda metode tā varētu būt?

Es nevēlos iegādāties tādas lietas kā gāzes burbuļošanas aparātu. Man ir vienalga, vai galaprodukts ir lauskas. Kāds būtu visvienkāršākais veids, lai iegūtu stabilu ūdenī šķīstošu galaproduktu? Es gribu beigās sajaukt metamfetamīnu ar ūdeni, lai es varētu to dozēt mililitros, piemēram, 5 ml saturētu 10 mg metamfetamīna.
Vai brīvā bāze šķīst ūdenī? Droši vien nē, jo tas ir eļļains????? Kas būtu ātrākais, ko darīt ar frībāzi, lai tā šķīstu ūdenī un būtu stabila?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Metamfetamīna sāļi šķīst ūdenī.
Nē, tas nešķīst ūdenī. Visvienkāršākais veids ir sāls formā.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Tā ir viena no tīrākajām metamfetamīna formām, un tai ir dekstro izomērs.

Līdz šim mums ir augsti kvalitātes rādītāji, metamfetamīna tīrība ir sasniegusi 99 % +

Metafetamīnam ir specifiska rotācija
optiski tīrais D izomērs ir [α]20D = -18,90° pie tīrības 99 %+.

Mans produkts satur tikai dekstrometamfetamīnu. Mēs izmantojam frakcionētu pamata destilāciju un atkārtotu attīrīšanu.
Mēs neatšķaidām ar metilbenzilamīnu un citām vielām.
Mūsu produktam ir pareizais kušanas punkts

Mūsu organizācija ir gatava sadarboties un ir gatava sadarboties gan ar ražotājiem, gan lieliem pircējiem.

Mēs esam gatavi palīdzēt ar gatavu prekursoru un pilnu komplektu piegādi darbam, kā arī gatavās produkcijas vairumtirdzniecības partijām.
 

Attachments

  • DFmwAiftKG.jpg
    DFmwAiftKG.jpg
    4.4 MB · Views: 674
  • 8fvrq4wVzG.jpg
    8fvrq4wVzG.jpg
    4.7 MB · Views: 665
  • Nt29bQiXF1.jpg
    Nt29bQiXF1.jpg
    8.2 MB · Views: 1,346
  • gmRWhjbex1.jpg
    8.8 MB · Views: 1,025
  • N67icfZnC0.jpg
    N67icfZnC0.jpg
    6.9 MB · Views: 1,406
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Mani interesē, kā pagatavot ledu ar racemātu metamfetamīnu, vai kāds zina detalizētu paņēmienu?
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
ļoti pateicīgs par informāciju. vai jums ir kāda saite vai informācija, kā no l-metha izgatavot d-methu ?
 

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Vai varat man pateikt, kā izkristalizēt lielus akmeņus ?
 
View previous replies…

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Vai es varu aizstāt pseidoefedrīnu/efedrīnu ar fenilpropanolamīna hcl metamfetamīna sintēzei, izmantojot moskvas ceļus ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Nē, jūs nesaņemsiet metamfetamīnu
 

Kellyun

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
@Hank Schrader Labs darbs, mans draugs! Es esmu ļoti ieinteresēts strādāt ar jums
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@Hank Schrader, Jūs esat ieslēdzis privātuma iestatījumus, tāpēc ar Jums nav iespējams sazināties.

Nosūtiet man DM, es gribētu parunāt.

Vislabāk
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Vai varat sniegt kādu ieskatu par izomēru atdalīšanu hanka?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Tikai d meth izgatavo šķembas, un ir daudz tehnoloģiju Lai to izdarītu
Es esmu gatavojas uzstādīt ierakstu taisni tas fester crap par HCl gāzēšana dod jums ledus un šķembas ir bullshit tas darbojas tikai tad, ja jūs izmantojat freonu vai šķidro slāpekli, ja gatavojas izmantot HCl ir
Labākās šķembas ir izgatavotas pirkt dara 20%dh20rexal no tritated fb eļļas līdz pH 5,8 un kristalizējot trauku Pyrex paplāte atstāta skapī zem UV melnās gaismas un.must nedrīkst traucēt vispār vismaz nedēļu minimums tas aizņem laiku, lai padarītu superior produktu.
Es jums visiem pastāstīšu vēl vienu triku, ja jūs vienkārši pH jūsu FB eļļu un atstājat to vienu, tā iztvaikos un dehidrēsies līdz ledum, un tā to dara ķīnieši, viss ir atkarīgs no pacietības.
Bet šī gāzēšana toluolā un ēterī radīs jums tikai pulverveida produktu, kas būs jāpārstrādā, lai padarītu ledus tikai freonu vai šķidrumu. No slāpekļa uzreiz izveidosies I'ce, tiklīdz HCl gāze nonāks saskarē ar to.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Atvainojos, kas ir "pirkt darot 20%dh20rexal"? Un kas ir "UV melnā gaisma"? Vai jūs zināt, ka UV nevar būt melns? =)
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
"Melnā gaisma" ir īpašs ultravioletā starojuma diapazons, kas ir gandrīz neredzams, līdz tas vibrējoši atstarojas no apkārtējā vidē esošajiem luminoforiem. Jūs to jau būsiet redzējuši. Cilvēki to izmanto, lai atrastu asinis un spermu, kas ir attīrīta, un kluba/radara atmosfēru.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
ok draugs. es darīju visu, ko u saka
bet kur ir kristāls?
Atvainojiet, ka šī vietne nevar ielādēt attēlu
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
1 veiciet kādu mājas darbu
UV luminiscences melnā gaisma BL 12 collu (visā garumā) Aizstāt spuldzi 8 W T5 UVA
2 20 % no produkta kopējās masas dh20 rekristalizācija, piemēram, 1000 g MA pievieno 200 g dh20, karstumā izšķīdina, tad novieto zem UV melnās gaismas.
Un es jums tieši saku, nemēģiniet mani noniecināt un padarīt mani par tādu, es nezinu, par ko es runāju, ok.
Es nāku uz šo kopienu ar 20 gadu pieredzi, un man nav nepieciešams kopēt un ielīmēt Fester bullshit, lai saņemtu atbildes, ok.
Esmu strādājis laboratorijās visā pasaulē.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Izskatās, ka neesat izlasījis foruma noteikumus. Iesaku jums mainīt saziņas toni, ok?
https://en.wikipedia.org/wiki/Ultraviolet UV ir viļņa garums no 10 nm līdz 400 nm. Jūs nevarat iegūt "melno gaismu" lol :ROFLMAO:
Atvainojiet, es nezinu, kas tas ir.
Tas nedod jums nekādas papildu tiesības būt rupjam un ļaunu vārdu izteikšanai.
noteikti
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Labi, nekādu drāmu, bet tieši tā tās sauc UV melnās lampas google it
Mēs visi mācāmies viens no otra es esmu izglītojis sevi, pateicoties jūsu ziņām par bmk glicidātu p2,P līdz metamfetamīnam.
Tā kā es specializējos hipofosforskābes, joda, pseido un efedrīna sintēzes un trans 4 metilaminoreksa sintēzes izstrādē
Mans kontakts Ķīnā man pastāstīja par bmk glicidāta ceļu līdz metamfetamīnam, jo tā var iegūt tonnām, kā arī metilamīnu un nātrija borohidrīdu utt.
Tas ir veids, kā mets tiek ražots visā pasaulē ATM kā psuedo efedrīns un norepinefrīns, DEA to ir ierobežojusi visā pasaulē.
Un bmk veids ir ceturtā daļa no cust tad dara pseido cooks finansiāli dzīvotspējīgs un, lai gan tas ir likumīgi ATM ķīnieši ir izveidojuši savu clearence uzņēmumu ASV Aus De un ES, lai viņi var garantēt, ka jūs saņemsiet visu, kas jums nepieciešams vismaz mans kontakts ir
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tā ir jūsu tastatūras kareivja attieksme, ar kuru cilvēkiem ir problēmas.

Jo vairāk jūs cenšaties, jo vairāk zaudējat uzticamību.

Tātad, kā jūs varētu mainīt toni?
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Es neko nesapratu, bet tas ir interesanti, vispār un faktiski, jūs varat izskaidrot tehniku normāli
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Ja jūs būtu veltījis laiku, lai redzētu, es atvainojos ti Patona kungs ok, pāriesim uz to, ko jūs nesaprotat, un es paskaidrošu, lai jūs to saprotat
 

triptonaut123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
20 gadu pieredze ir iemācījusi, kā likt melno lukturi uz metamfetamīna ūdens šķīduma, lai selektīvi izkristalizētu d-metu? Publicējiet šo sūdu Nature žurnālā, draugs, tas ir revolucionāri. Kāda selektivitāte - ja es uz brīdi ignorēšu visu pārējo nejēdzību - būtu UV gaismai uz D-metha molekulu salīdzinājumā ar L-methu? Nekādas, jo tās tiek uzbudinātas pilnīgi vienādi, tām ir visas tās pašas fizikālās īpašības.
Es nezinu, kāpēc jūs mēģināt šo cilvēku ievest savā fantāziju pasaulē, bet godīgi sakot, tas ir apkaunojoši.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Man teica, ka šeit es varu izmantot 2. metodi, lai iegūtu kristālisku metamfetamīnu, bet tas izskatās pēc sintēzes no metamfetamīna brīvās bāzes, nevis amfetamīna brīvās bāzes. Vai kāds var pārbaudīt, vai šos soļus var veikt, izmantojot bāzi bez amfetamīna? Ja nē, kā es varu pārveidot amfetamīnu par metamfetamīnu? Šo metodi es atradu tikai šeit. Vai ir kāds cits veids? Dzīvsudraba nitrāts nav nopērkams tur, no kurienes es esmu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
An/Hg metodes vietā var izmantot HgCl2 vai veikt NaBH4 reducēšanu.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Lasiet par alumīnija amalgamas sintēzi ar HgCl2 un MeOH savā pavedienā. Tomēr nevarēju atrast neko saistībā ar NaBH4, bet saskāros ar līdzīgu jautājumu citā pavedienā. kur ImOutAlso jautāja par 2. jautājumu, un man nav īsti skaidrs konteksts. Vai NaBH4 izmanto, lai sintezētu alumīnija amalgamu, vai tā vietā, lai izmantotu amalgamu, mēs izmantojam NaBH4 visā 3. posmā, kur [1 mols brīvās amfbāzes] tiek kombinēts ar [1 mols formaldehīda un 350 ml etanola] + [ 1-1,2 mols lieka NaBH4] maisījumu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Al/Hg vietā var lietot NaBH4. Tas nozīmē, ka jums vispār jāizslēdz Al un dzīvsudraba nitrāts un jāizmanto NaBH4, kā jūs teicāt. Es domāju, ka tas arī darbosies.
Neesmu pārliecināts, ka ar to pietiks, bet jūs varat sākt ar attiecību 1:1,2 un, ņemot vērā iznākumu un TLC, palielināt tā daudzumu.
 
Top