Metamfetamīna kristalizācija un ledus ražošana

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Tā ir viena no tīrākajām metamfetamīna formām, un tai ir dekstro izomērs.

Līdz šim mums ir augsti kvalitātes rādītāji, metamfetamīna tīrība ir sasniegusi 99 % +

Metafetamīnam ir specifiska rotācija
optiski tīrais D izomērs ir [α]20D = -18,90° pie tīrības 99 %+.

Mans produkts satur tikai dekstrometamfetamīnu. Mēs izmantojam frakcionētu pamata destilāciju un atkārtotu attīrīšanu.
Mēs neatšķaidām ar metilbenzilamīnu un citām vielām.
Mūsu produktam ir pareizais kušanas punkts

Mūsu organizācija ir gatava sadarboties un ir gatava sadarboties gan ar ražotājiem, gan lieliem pircējiem.

Mēs esam gatavi palīdzēt ar gatavu prekursoru un pilnu komplektu piegādi darbam, kā arī gatavās produkcijas vairumtirdzniecības partijām.
 

Attachments

  • DFmwAiftKG.jpg
    DFmwAiftKG.jpg
    4.4 MB · Views: 675
  • 8fvrq4wVzG.jpg
    8fvrq4wVzG.jpg
    4.7 MB · Views: 666
  • Nt29bQiXF1.jpg
    Nt29bQiXF1.jpg
    8.2 MB · Views: 1,348
  • gmRWhjbex1.jpg
    8.8 MB · Views: 1,028
  • N67icfZnC0.jpg
    N67icfZnC0.jpg
    6.9 MB · Views: 1,408
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Mani interesē, kā pagatavot ledu ar racemātu metamfetamīnu, vai kāds zina detalizētu paņēmienu?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Ir vairākas tēmas, kas attiecas uz šo jautājumu. Ir arī video. Apskaties forumā, cilvēk.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
ļoti pateicīgs par informāciju. vai jums ir kāda saite vai informācija, kā no l-metha izgatavot d-methu ?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
1 veiciet kādu mājas darbu
UV luminiscences melnā gaisma BL 12 collu (visā garumā) Aizstāt spuldzi 8 W T5 UVA
2 20 % no produkta kopējās masas dh20 rekristalizācija, piemēram, 1000 g MA pievieno 200 g dh20, karstumā izšķīdina, tad novieto zem UV melnās gaismas.
Un es jums tieši saku, nemēģiniet mani noniecināt un padarīt mani par tādu, es nezinu, par ko es runāju, ok.
Es nāku uz šo kopienu ar 20 gadu pieredzi, un man nav nepieciešams kopēt un ielīmēt Fester bullshit, lai saņemtu atbildes, ok.
Esmu strādājis laboratorijās visā pasaulē.
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
1. 1000 g MA tās brīvā bāze vai HCl ?
2. dh20 - tas ir destilēts ūdens ?
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
un pēdējais jautājums, vai tas derētu racemātam vai tikai d izomēram?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Labi, es dodos uz Jums visiem un saņemt šo fantāziju no mūsu galvām racemic FB nepadara shard ka kāpēc viņi izgudroja n-izopropilbenzilamīns 2008! Tā kā karteļi veica dmetha ekstrakciju no racēmiskā metamfetamīna un zaudēja pusi no astoņiem lmetha.

Tagad karteļi sajauca 1:1 racēmisko FB ar n-izo, un tas sašķēlās.

Šodien nīderlandieši ir izstrādājuši metodi, kā no lmeta iegūt dmetu, un to sauc par ES rezolūciju, kad parasti izmetamo lmetu pārvērš atpakaļ brīvajā bāzē, un tad process tiek atkārtots katru reizi, lai no tā iegūtu vairāk dmetu, kas, manuprāt, ir vienīgais veids, kā var kristalizēt racēmisko metamfetamīnu, un ar to ir jāveic ES rezolūcija.
 

Johnski

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Mar 16, 2023
Messages
11
Reaction score
13
Points
3
L-tartrīts nogulsnēsies L-tartrāta D-produktā, tātad l izomērs paliek šķīdumā?

D-tartric nogulsnēsies D-tartrāta L-produkts, tas nozīmē, ka d-met izomērs paliek šķīdumā?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tā ir jūsu tastatūras kareivja attieksme, ar kuru cilvēkiem ir problēmas.

Jo vairāk jūs cenšaties, jo vairāk zaudējat uzticamību.

Tātad, kā jūs varētu mainīt toni?
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Es neko nesapratu, bet tas ir interesanti, vispār un faktiski, jūs varat izskaidrot tehniku normāli
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Ja jūs būtu veltījis laiku, lai redzētu, es atvainojos ti Patona kungs ok, pāriesim uz to, ko jūs nesaprotat, un es paskaidrošu, lai jūs to saprotat
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Man teica, ka šeit es varu izmantot 2. metodi, lai iegūtu kristālisku metamfetamīnu, bet tas izskatās pēc sintēzes no metamfetamīna brīvās bāzes, nevis amfetamīna brīvās bāzes. Vai kāds var pārbaudīt, vai šos soļus var veikt, izmantojot bāzi bez amfetamīna? Ja nē, kā es varu pārveidot amfetamīnu par metamfetamīnu? Šo metodi es atradu tikai šeit. Vai ir kāds cits veids? Dzīvsudraba nitrāts nav nopērkams tur, no kurienes es esmu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
An/Hg metodes vietā var izmantot HgCl2 vai veikt NaBH4 reducēšanu.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Lasiet par alumīnija amalgamas sintēzi ar HgCl2 un MeOH savā pavedienā. Tomēr nevarēju atrast neko saistībā ar NaBH4, bet saskāros ar līdzīgu jautājumu citā pavedienā. kur ImOutAlso jautāja par 2. jautājumu, un man nav īsti skaidrs konteksts. Vai NaBH4 izmanto, lai sintezētu alumīnija amalgamu, vai tā vietā, lai izmantotu amalgamu, mēs izmantojam NaBH4 visā 3. posmā, kur [1 mols brīvās amfbāzes] tiek kombinēts ar [1 mols formaldehīda un 350 ml etanola] + [ 1-1,2 mols lieka NaBH4] maisījumu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Al/Hg vietā var lietot NaBH4. Tas nozīmē, ka jums vispār jāizslēdz Al un dzīvsudraba nitrāts un jāizmanto NaBH4, kā jūs teicāt. Es domāju, ka tas arī darbosies.
Neesmu pārliecināts, ka ar to pietiks, bet jūs varat sākt ar attiecību 1:1,2 un, ņemot vērā iznākumu un TLC, palielināt tā daudzumu.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Jautājums,

Metode Nr. 2.

Pievieno 200 g galda sāls, un no logiem uzzīmē rindu, kas paredzēta HCl 35-38% laboratorijas pakāpei.

Būtu pateicīgs, ja kāds varētu pateikt, cik aptuveni ml HCl 35-38% ir nepieciešams.

Spriežot pēc līnijas uz 1000 ml kolbas, es teiktu, ka man jāpievieno aptuveni 250 ml.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Ko jūs domājat?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Uz kolbas ar trim kakliņiem ir bultiņa, kas norāda uz iezīmēto HCl 35-38% līmeņa līniju.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
VFQ97zKXWT


 
Top