Metamfetamīns no efedrīna tabletēm

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Temperatūra tiek sasniegta līdz vārīšanās temperatūrai, precīzu reakcijas laiku nosaka tikai pēc TLC
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Tā kā jūsu en eksperts ir sūds, kas nāk no Meksikas met. Un ir viss meth tikai teikt mums bija sūdi no Maskavas maršruta bērzu reducēšana un jebkurš cits maršruts, ko jūs varat iedomāties . Vai tas viss būtu tas pats . Saglabājiet jūs augstu kādu laiku. Cuz šis sūds zinu, kļūst jums augsts uz dažām stundām, un tāpēc es domāju, vai tas ir pat meth
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Kas ir TLC?
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
TLC = Tender Loving Care
Tas nozīmē, ka temperatūra tiek regulēta, līdz tiek sasniegts labs reflukss (refluksa gredzens kondensatora apakšējā 1/3).
Arī laiks var atšķirties, bet 24 stundas ir labs sākumpunkts pirmajai reizei. Refluksa izmaiņu novērojumi parādīs, kad tas ir pabeigts.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Cik daudz metamfetamīna var pagatavot no 100 gramiem pseidoefedrīna tablešu?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Vai tas tika izvilkts no tabletēm vai befor tas tika ievietots, un, ja tā, kāda ir pseidomarķējuma cena Vai jūs varat saņemt farmaceitiskās kvalitātes pseidomarķējumu no tirgus vietas? Cuz jūs varat iegādāties tikai kā 9 gramus mēnesī, kur es esmu, un iv ir likt cilvēkus manā biz, lai iegūtu kaut ko vērts savvaļas.
 
View previous replies…

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Vietā, kur es dzīvoju, pseidoefedrīna tablešu iegādei nav ierobežojumu, tāpēc es varu iegādāties jebkuru daudzumu
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Sveiki, atvainojiet, es gribu pajautāt par metamfetamīnu no hi.some. pirms kāda laika es gatavoju metamfetamīnu ar pseidoefedrīnu 10 gr ,HI 10ml. , 20 ml ūdens. neizmantojot sarkano fosforu, es refluksēju 6 stundas 100 c. temperatūrā un pēc tam sārmoju un ekstrahēju ar toluolu, un es dabūju tikai mazāk nekā 0,5 gr. ar ļoti nepatīkamu un nepatīkamu smaku, es izmantoju pseidoefedrīnu, kas satur 60 mg pseidoefedrīna.
tripolidīnu 2,5 mg. Es ceru, ka kāds var atbildēt uz manu sūdzību, kas līdz šim brīdim es joprojām esmu neskaidra. Vai kāds var uz to atbildēt sīkāk, es ļoti pateicos tiem, kas vēlas atbildēt.
 

Attachments

  • YO3qxIFKh9.jpeg
    YO3qxIFKh9.jpeg
    675.9 KB · Views: 412

gafer84

Don't buy from me
Member
Joined
May 22, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Jūs izmantojāt divreiz vairāk ūdens, nekā nepieciešams
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18

Izmantojot hipofosforskābes metodi, refluksa laikā kondensatora caurulītē rodas daudz balta pulvera, un kondensatora caurulīte pēc aptuveni stundas tiek pilnībā aizsprostota. Vai tas ir normāli?

G.Patton

1ACjXD5s6c

 
Last edited:

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Domāju, ka ir divas iespējas, viena no tām ir, ka baltais pulveris ir desublimēta fosforskābe, un otra, ka ar efedrīna hidrohlorīdu kaut kas nav kārtībā un tas ir viltojums.
 

carbon_hydrogen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Vai man ir jāizmanto vakuumžāvēšana?
 

qwepoi514

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Labdien, paldies par atbildi
1. Kāda ir kondensatora refluksa temperatūra.
2. Kā mazgāt ar toluolu
 

carbon_hydrogen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Tātad man ir jāuzlej toluols, lai ekstrahētu metamfetamīnu, un tas jāizņem ar pipeti? atvainojiet, es slikti pārvaldu angļu valodu?
 

NeilStalin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Man ir saaukstēšanās gripas tabletes, kuru sastāvā ir:
Pseidoefedrīns HCl
Paracetamols
hlorfeniramīns
Kā es varu atdalīt pseidoefedrīnu HCl no paracetamola un hlorfeniramīna?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Es nezinu daudz, bet tas nekaitētu, ja jums būtu piekļuve sūdi tonnu šo tablešu kūpināt 'em metanolā filtrēt to un kristalizēt to darīt nelielu reakciju iv izmantoja tabletes ar hlorfenirmīnu, un tas strādāja tagad tas mest svaru tik citas lietas ir izslēgtas un pazemina iznākumu, bet, ja jums būtu 1000 30 mg tabletes, maksimālais pseido daudzums, ko varētu iegūt, ir 30 g, bet jūs zaudējat vienmēr, kad filtrējat un sijāat, tāpēc tas būtu grūti, ja jums būtu 50 g un tās būtu tikai 30 mg tabletes, tad kaut kas nebūtu pareizi.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Es gribētu zināt to pašu
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Tātad, vai mets, kas tiek gatavots ar pseidometānu, ir tikpat dievs kā sūds, kas tiek gatavots ar efedrīnu ?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Gan efedrīns, gan pseidoefedrīns dod D-metu kā produktu, starp tām nav atšķirības, tās ir vienlīdz labas.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Abi dod d metamfetamīnu, bet pseudomet,h dod lielu spēcīgu pieplūdumu un augsts ilgums ir apmēram 12 stundas, efemets dod mazāku, bet ilgāku, ērtāku pieplūdumu un var ilgt 2-3 dienas.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Kā ir ar Nagai ceļu?
 

13THShapeShifter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
"TIKAI JAUTRI FAKTI!"
ja jūs kādreiz dzirdat vai lasāt, un tur ir rakstīts NAZI REDUKCIJAS metode šis nosaukums tika dots, pirms to sāka dēvēt par BIRŽU REDUKCIJU tā ir tā pati lieta yall nacistu redukcija = bērzu redukcija.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Hipofosforskābes maršruts Es grasos noteikt u visiem taisni..as viss ive redzēts.šeit.ir nepareizi
1 attiecība ir visā veikalā jūsu waisting chems pareizu attiecību ir
1 litrs 50% plus stipruma hiposkābe viss, kas ir mazāks par 50%, netiks pārvērsts metā, kā jūs pārbaudāt skābes stiprumu refraktometrā?
1 kg joda
1kg pseidoefedrīna
redzu, ka visi interesējas par temperatūrām, pārliecinieties, ka, refluksējot tvaika spiediens nepārsniedz ceturtdaļu no Liebiga kondensatoru augstuma, un tas pats attiecas uz produkta destilāciju.
Es esmu uzrakstījis ārējo produkta destilāciju ar tvaiku, tas ir šeit, vienkārši meklējiet to, kad produkts ir destilēts, jūs atdalāt fb eļļu no kaustiskā ūdens un tritrināt fb eļļu ar hcl skābi līdz ph 5,8.
, Jūs pārāk sarežģījāt lietas, nav vajadzīga toluola ekstrakcija.
Ja jums vajadzīga hiposkābe un jods, sazinieties ar mani, es jums palīdzēšu un garantēju, ka no 1 kg līdz 1 tonnai jūs saņemsiet savu skābi un jodu.
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Ko jūs domājat ar vārdu atšķaidīt ar vienādu ūdens tilpumu? Cik daudz ūdens jālieto uz vienu psegramu
 
Top