Amfetamīna sintēze vienā katlā no P2NP ar NaBH4/CuCl2 (1 kg mērogā)

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Nav ne jausmas, kas gājis greizi, ne testēšanas iekārtas. Iegūtajam amfetamīna fosfātam nav nekādas iedarbības.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Pārbaudiet tās kušanas temperatūru. Arī to, cik daudz jūs esat izsmaržojis?
 
View previous replies…

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Es nezinu, kā to izmantot. Es noriju 0,5 g un nedaudz ieelpoju caur degunu, nekas nedarbojas
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Pārliecinieties, ka ir fenilnitropropēns, nevis nitrostirēns. Iespējams, jums pārdeva analogu, un jūs saņēmāt feniletilamīnu.
 
View previous replies…

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Es lūdzu iegādāties CAS705-60-2. Es iegādājos divas mucas, kas pēc ilgstošas uzglabāšanas ir mainījušas krāsu, un mainījušās krāsas izejvielas tika pārkristalizētas ar absolūtu etanolu, lai atjaunotu to sākotnējo izskatu. Tirgotājs skaidri norādīja, ka tās ir CAS705-60-2. Es eksperimentēju ar LAH un ieguvu tādu pašu produktu, kas nedarbojās. Es nezinu, kur ir problēma.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Visticamāk, ka jums ir darīšana ar nitrostirēnu, ko iegūst no nitrometāna ar benzaldehīdu. Tas bieži notiek prekursoru tirgū. Arī nitroetāna iegūšanas problēmas dēļ bieži vien tiek piejaukts stirēns, un galu galā tiek iegūts amfetamīna un feniletilamīna maisījums.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Kā jau teicu iepriekš, jūs varat pārbaudīt sava reaģenta un produkta kušanas temperatūru, un jūs noskaidrosiet, vai tas bija p2np vai nitrostirēns, kā teica Henks.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Pēc IPA iztvaicēšanas no freba/IPA šķīduma savienojums ir kļuvis par biezāku masu, nekā bija paredzēts, kad to izņēmām no rotovapes (pievienots attēls).

Mūsu plāns bija veikt tvaika destilāciju (ūdens attiecība 1:1) un pēc tam divas DCM ekstrakcijas.

Diemžēl pēc ekstrahētā skābekļa slāņa apvienošanas ar organisko slāni + filtrēšanas + žāvēšanas kolbas dibens ir pārvērties par želeju, kā tas ir noticis ar daudziem citiem šajā forumā pēc tam, kad kolba tika atstāta pa nakti aptuveni 7-9 °C temperatūrā.
Mūsu pieņēmums ir tāds, ka vai nu žāvējošais aģents nātrija sulfāts, vai nātrija hidroksīda atlikumi no NaOH šķīduma ir palikuši šķīdumā filtrēšanas procesa laikā, kas tagad ir izraisījis to, ka pēc IPA iztvaicēšanas eļļa ir kļuvusi biezāka, nekā gaidīts.

Mans jautājums ir, vai tagad mums tomēr vajadzētu turpināt destilāciju ar tvaiku + dcm ekstrakciju?
Vai ir kādas citas iespējas, lai atgūtu brīvās bāzes šķidruma stāvokli?

Cincerly,

Koko
 

Attachments

  • eRPpidAmTs.jpg
    eRPpidAmTs.jpg
    1.8 MB · Views: 256
  • JS5pH2lIcf.jpg
    JS5pH2lIcf.jpg
    1.9 MB · Views: 250

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ko jūs izmantojāt, lai žāvētu? Kalcija sāli, es domāju?
@KokosDreams

ah nātrija sulfāts, es esmu akls. vai jūs to iegādājāties bezūdens vai žāvējāt pats?
Masu gēlē ar kalcija sāļiem vai kombinācijā ar ūdeni galvenokārt (brīvo bāzi + ūdeni = želeja)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Mēs to iegādājāmies bezūdens.

Pēc dažām sarunām ar dažiem šeit esošajiem cilvēkiem tagad esam nolēmuši no savienojuma pagatavot 10 ml paraugu un sajaukt to ar 100 ml d2h2O, lai pēc tam to ekstrahētu ar 16 ml DCM.
Pielikumā redzams savienojums + ūdens šķīdums, kā arī tas, kā tas izskatījās pēc dcm pievienošanas.

Tagad eksperiments būtu sagatavot vēl vienu 10 ml savienojuma paraugu, veikt tvaika destilāciju + ekstrakciju ar dcm, lai redzētu, vai mēs varam panākt rezultāta kristalizāciju ar acetonu, metanolu un sērskābi.

Es pievienoju arī cita parauga attēlu, ko es atdalīju no organiskā un skābā slāņa.
 

Attachments

  • lU96uMqhgD.jpg
    lU96uMqhgD.jpg
    1.9 MB · Views: 303
  • T4hzwyq75P.jpg
    T4hzwyq75P.jpg
    1.9 MB · Views: 272
  • d5VTqOUeja.jpg
    d5VTqOUeja.jpg
    1.8 MB · Views: 248

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ak, tagad redzu , es to vienkārši destilētu, tā ir tikai emulsija, tas ir, kā tas nonāks tavā Dean Stark vai kur tu savāc pirmos dažus ml, līdz tvaiks uzkrājas. arī tu esi tālu no proporcijām, tas prasīs veselu litru aguas, lai destilētu vairāk nekā 100 bāzes, atkarībā no tvaika temperatūras, tvaika avota utt.
Es ieteiktu ārēju tvaika avotu, varbūt iegremdējamo sildītāju kolbā + bāzes trauka sildīšanu.
 

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Draugi, vai ir iespējams to palaist ar NaBH3CN? Paldies.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Šī viela ārkārtīgi indīga
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Sveiki,
pēc 1kg p2np partijas mums ir apmēram 10l atšķaidīta ipa/amfetamīna, kāpēc mums tam jāpievieno vēl ipa/acetons, pirms mēs pilinām sērskābi, ja tajā jau ir pietiekami daudz ipa.

ja mums ir tīra amfetamīna bāze, pirms sērskābes pievienošanas to atšķaidām ar amf/ipa 1:2 vai 1:3...

un vai ir iespējams izmantot sintēzi ar metanolu/h20 ipa vietā..

Paldies :)
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Pats par to brīnos. Ja vien es nekļūdos vai kaut ko nepalaidu garām.. Mēs iztvaicējam IPA, lai atstātu FB, tad pievienojam IPA/ acetonu. Vai mēs nevaram pāriet uz Acetonu/Sērskābi, jo tas jau ir IPA?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
jā, sērskābi var pievienot tieši ipa/amf bāzei, tā bija mana kļūda, es domāju, ka pievienoja ipa un acetonu, acetons, manuprāt, ir paredzēts produkta tīrīšanai, bet tas labi darbojas arī bez acetona pievienošanas.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jūs varat pievienot konc. sērskābi, bet vienmēr ir labi to atšķaidīt ar nedaudz acetona. pilinot konc. notiek lokāla pārskābošanās, kad neatkarīgi no pamatvielas daļa jūsu produkta tiks neatgriezeniski iznīcināta.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Videoierakstā ir teikts, ka Ipa/bāzes šķīdumam pievieno acetonu. Es neredzu, ka Ipa tiktu iztvaicēts. Vai ir iespējams iztikt bez iztvaicēšanas posma?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Jā. Atšķirība kristalizēšanas procedūrā. Tā būs nedaudz garāka.
 
Top