Amfetamīna sintēze vienā katlā no P2NP ar NaBH4/CuCl2 (1 kg mērogā)

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Sveiki,
pēc 1kg p2np partijas mums ir apmēram 10l atšķaidīta ipa/amfetamīna, kāpēc mums tam jāpievieno vēl ipa/acetons, pirms mēs pilinām sērskābi, ja tajā jau ir pietiekami daudz ipa.

ja mums ir tīra amfetamīna bāze, pirms sērskābes pievienošanas to atšķaidām ar amf/ipa 1:2 vai 1:3...

un vai ir iespējams izmantot sintēzi ar metanolu/h20 ipa vietā..

Paldies :)
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Pats par to brīnos. Ja vien es nekļūdos vai kaut ko nepalaidu garām.. Mēs iztvaicējam IPA, lai atstātu FB, tad pievienojam IPA/ acetonu. Vai mēs nevaram pāriet uz Acetonu/Sērskābi, jo tas jau ir IPA?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jūs varat pievienot konc. sērskābi, bet vienmēr ir labi to atšķaidīt ar nedaudz acetona. pilinot konc. notiek lokāla pārskābošanās, kad neatkarīgi no pamatvielas daļa jūsu produkta tiks neatgriezeniski iznīcināta.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Videoierakstā ir teikts, ka Ipa/bāzes šķīdumam pievieno acetonu. Es neredzu, ka Ipa tiktu iztvaicēts. Vai ir iespējams iztikt bez iztvaicēšanas posma?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Jā. Atšķirība kristalizēšanas procedūrā. Tā būs nedaudz garāka.
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Pēc reakcijas temperatūru pazemināju līdz istabas temperatūrai un ieliju 25% nātrija hidroksīda šķīdumu tieši visā materiālā un samaisīju. Stāvu mierīgi un sadalīju paņemtajā eļļainajā slānī, pēc tam pievienoju 85% fosforskābi tieši eļļainajam slānim. pH vērtība tiek koriģēta līdz 6. Atdzesēšanas laikā veidojas sāls nogulsnes, bet nav ārstnieciskas iedarbības. Vai to izraisa sintēzes posmu maiņa?
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Nogulsnēto sāli izžāvē un izmanto bez ārstnieciskas iedarbības. Nogulsnēto sāli nevarēju izšķīdināt ar 15 % NaOH, sāls nosēdās uz dibena ar nelielu daudzumu dzeltenas eļļas virsū.
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
soļi, kurus es mainīju
1. Pievienojiet 25% nātrija hidroksīdu tieši visam materiālam.
2. Tā vietā, lai kristalizētu ar acetonu, augšējam eļļas slānim tieši pievienojiet 85% fosforskābi. Cik lielā mērā šīs izmaiņas ietekmē šo ceļu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Aptuveni 0 % atšķirība.
@aa1178251182 Kāpēc jūs atkārtojat tos pašus jautājumus. Es un @Hank Schrader jau esam jums teikuši, ka jums ir problēma ar reaģentu CAS 705-60-2. Jums ir jāpārbauda tā kušanas temperatūra. Tā vietā jūs uzdodat tos pašus jautājumus ar cerību dzirdēt ko? Ka jūs varat mainīt sārma koncentrāciju un viss mainīsies? Mēs esam ķīmiķi, nevis biroju vadītāji, jūs nesaņemsiet citu vieglu/vēlamu risinājumu, ja rodas problēmas ar reaģentu (izejvielu).
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Sveiki, puiši, kāds ir jūsu labākais žāvēšanas veids un cik ilgi jums tas aizņem. lielas partijas aizņem mūžīgi, un Butchnera piltuve tik ļoti nepalīdz...

Kādas idejas?

Paldies.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Atkarībā no tā, ko jūs izmantojat kā mazgāšanas līdzekli un cik daudz šķidruma jums izdodas izsūknēt ar Buknera piltuvi.

Acetons / IPA.

Acetons iztvaiko daudz ātrāk nekā IPA, tādējādi ātrāk izžūst.

Pēc produkta mazgāšanas es to vakuumfiltrēju, līdz tas pārstāj pilēt no Buknera piltuves.

Šajā posmā amfetamīns ir mitrs, es to ievietoju atvērtā traukā un ievietoju saldētavā uz 2 dienām.

Un voila, ciets kā klints.

Būtībā to var sasmalcināt pulverī ar rokām.

Atcerieties, ja slapjo/mitro amfetamīnu ievietojat saldētavā žāvēšanai, reizi vai divas reizes dienā atveriet saldētavu, lai izgarojumi izplūstu.

Atšķirībā no ledusskapjiem saldētavas ir slēgta tipa.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Vai kāds no Naoh šķīdumiem tiks iekļauts ISO/Amp slānī? Ja jā, vai pēc sālīšanas kopā ar Amp veidosies arī Na sulfāts/Nacl?

Es jautāju tāpēc, ka nesen veicu šo rxn nelielā mērogā, un viss darbojās pārsteidzoši, un iznākums bija daudz lielāks, nekā gaidīts..

Neatkarīgi no iemesla es šaubos par iegūto produktu (4FA).. Es darīšu vēl vienu MP testu, bet sākotnējais tests izkusa (vai atlikušais šķīdinātājs iztvaikoja) un pēc tam sadega, kā es sagaidītu, ka nacl varētu sadegt. Regeant testi neuzrādīja nekādas izmaiņas, bet tas ir sagaidāms ar 4Fa.
Robadope vēl neesmu izmēģinājis, jo nevarēju atrast nekādas norādes.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Veiciet a/b, varbūt pat atdaliet enantiomērus, ja esat pie tā.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Laba ideja gan par.. Mani liek aizdomāties, vai citi, kuri neizjūt nekādu ietekmi, vienkārši patērē S tonnu NaCl un maz bet amp.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Ja man ir jādestilē IPA vakuumā, cik augsta temperatūrai jābūt? Un ko es varu darīt, lai optimizētu rezultātus, neizžāvējot acetonu?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Jebkura savienojuma temperatūra vakuumā ir atkarīga no vakuuma spiediena.

Šim nolūkam tiešsaistē ir ļoti labas tabulas, meklējiet tās google, lai iegūtu precīzu aprēķinu iestatījumu.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Ja es gribu to iztvaicēt, vai man tā ir jāvāra, vai tikai jāļauj tai ilgāk nostāvēties. Ja man tas ir jāvāra, kādā temperatūrā man tas ir jālieto?
Otrkārt, ja es gribu precīzi sekot video aprakstam, cik daudz NaOH man ir nepieciešams? 2 litri 25 % NaOH šķīduma ar 500 g NaOH 250 g P2NP?
 
View previous replies…

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
tāpat kā imoutalso aprakstīts tas ir atkarīgs no vakuuma spiediena, kad jūs destilējat zem vakuuma, jūs lover viršanas temperatūra jums ir izmēģināt savu roku.

1500 ml ūdens, 500 g Naoh, jūsu 250 g P2np partijai.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Paldies, bet varbūt es nepareizi formulēju. Es atradu tabulu arī savā "organikum" grāmatā, bet es domāju, ka ir iespējams noņemt ipa pie normāla spiediena?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Iespējams, jā, bet bez inertas atmosfēras jūs varētu vismaz daļēji sabojāt savu produktu. bet no otras puses, varbūt tas ir pilnīgi ok, man ir izdevies izolēt labu produktu tikai zem N2.
Vakuumsūknis nav nemaz tik dārgs, lielie maiņstrāvas sūkņi ir labi(kādu laiku) šķīdinātāja atdalīšanai, mazie 12V ķīniešu ne tik ļoti šim pielietojumam.
Iegādājieties Dean Stark, burbuļveida kondensatoru un pieslēdziet vakuumu kondensatora galam, izvelkot tikai tik daudz, lai neļautu izplūst tvaikiem, un atbrīvojot vakuumu, lai tie gravitācijas ceļā izplūstu no tvaika uztvērēja.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Jā, man šim nolūkam ir vakuuma uztvērējs, un es ievērošu klasisko vakuumdestilācijas aparāta arhitektūru, bet bez vulfsche kolbas un tikai ar vakuuma mērītāju tieši pie sūkņa.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Vai teorētiski ir iespējams to veiksmīgi izdarīt, izmantojot 55 galonu mucu ar augšējo maisītāju kā reaktoru?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ja jūs veltītu laiku un izlasītu šo tēmu, jūs redzētu, ka šis jautājums ir uzdots vairākkārt dažādos mērogos, un jautājums paliek nemainīgs.

Meklējiet, un jūs atradīsiet.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Paldies par padomu, Kamēr es slīdēju pa visām 27 lapām, es atradu m kādu vērtīgu padomu pa ceļam. Mani tikai interesē, vai kāds ir izmēģinājis šo paņēmienu un par cik tas ietekmētu iznākumu? Salīdzinot ar reaktoru.
Un vai ir kādi padomi no tiem, kas to ir izmēģinājuši.
Paldies

"Alķīmiķi, meklējot zeltu, ir atraduši daudzas citas vērtīgākas lietas"
 
Top