Fenilacetona (P2P) sintēze no benzaldehīda ar butanonu

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Liels paldies par vienkāršo un detalizēto sintētisko aprakstu!
Kā ar ūdeņraža peroksīdu, vai to varētu aizstāt? Mūsdienās tā ir patiešām kontrolējama ķīmiska viela, un to sintezēt pašam ir grūts darbs. Tas galvenokārt kalpo kā katalizators reakcijā starp ledus etiķskābi un 3-metil-4-fenil-3-buten-2-onu, vai ne? Kas varētu būt labs aizstājējs?
 
Last edited:

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Peracidi darbosies (zemāks iznākums) Bejera-Villigera oksidācija. izlasiet iepriekš minēto izmeklēšanas dokumentu.
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Pēdējo reizi no 52,77 gramiem MPB es ieguvu 37,28 gramus acetoksifenilpropēna, izmantojot perietiķskābi, ko pagatavoju no 30% H2O2 un ledus etiķskābes, un 0,1 mola H2SO4. Peretiķskābe stāvēja manā skapī trīs dienas, pirms to izmantoja.
Bet tikai 13,04 g P2P no šiem 37,28 g acetoksi, izmantojot bāzes hidrogenēšanu (bez karsēšanas, tikai maisot un 2,5 stundās nolejot).
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Vai jūs izmantojāt 50/50 ūdens/alkohola vai tikai ūdeni un bāzi?
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Alkohols/ūdens ar bāzi.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
jā, 10L GAA
 

situ1988

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kāda ir GAA koncentrācija
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Vienkārši ar 99% tīru GAA no jebkuras vietas, un tieši to jūs izmantojat
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Kāpēc jūs vēlaties aizstāt hloroformu? To ir viegli sintezēt pašam ar acetonu un balinātāju. Pārbaudiet youtube.
Bet, ja jums tiešām kāda iemesla dēļ tas ir nepieciešams, dihlormetāns un hloroforms parasti ir savstarpēji aizstājami.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Man šķiet, ka mani patiesībā interesē šīs reakcijas stohiometrija. Citos Baire-Villigera aprakstos es, šķiet, nevaru atrast šo milzīgo GAA daudzumu. Vai kāds var man palīdzēt ar pamatojumu? Es esmu ļoti tuvu tam, lai izmēģinātu šo reakciju, bet GAA daudzums ir problemātisks.
 

billythekid

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
šis gaa daudzums ir daudz, un mans labākais minējums par to, kāpēc, ir tāds, ka peracetskābes sagatavošana in situ (reakcijas laikā) un bez katalizatora ir neefektīva, tāpēc ķīmiķis to pārkompensē, lai palīdzētu, arī GAA šeit tiek izmantots kā šķīdinātājs.
gatavojot perietiķskābi dažas dienas iepriekš un pārbaudot pieejamā skābekļa saturu, iespējams, iegūsiet labākus rezultātus. Esmu redzējis, ka profesionāļi izmanto šo metodi un labākajā gadījumā iegūst tikai 35 līdz 65 % gatavā produkta, tāpēc nepieredzējis ķīmiķis, visticamāk, iegūs vēl sliktākus rezultātus, bet jaunpienācējs, visticamāk, cietīs neveiksmi vai vēl sliktāk - savainosies. Es iesaku lasīt un mācīties, un sākt ar maziem elementiem.
pārliecinieties, ka katra posma beigās rūpīgi iztīrāt gatavo reakcijas maisījumu, Aldol kondensācijā nedrīkst pārsniegt -5c, pēc gāzēšanas ļaujiet mek/benzaldehīdam sajaukties uz nakti ledusskapī.
Nepārsniedziet 60c Bayer villager. un izpētiet citus oksidētājus, jo man labāki rezultāti ir ar citu oksidētāju.
 
View previous replies…

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Kāpēc tolaik nebija P2P? Kāda bija kļūda, ko jūs nokavējāt?
 

Jamroz

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2022
Messages
16
Reaction score
2
Points
3
Es gatavoju hcl gāzi no sērskābes un sālsskābes, vai kāds var man pateikt, kāds daudzums man nepieciešams hcl un h2so4? kad es zinu, ka esmu pievienojusi pietiekami daudz gāzes?
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Es varu jums pastāstīt, ka šajā pašā reakcijā Samazinātā mērogā Viņi izmantoja 200 g benzaldehīda uz 300 G MEK. Neesmu pārliecināts, uz kuru no tiem, uz kuriem jūs pamatojat savu gāzes pievienošanu, bet viņi pievienoja, līdz maisījums bija par 40 G smagāks. Tāpēc es atkal neesmu pārliecināts, vai jūs varat to interpolēt ar benzaldehīdu vai MEK atkarībā no tā, kādus svarus jūs izmantojat, bet es zinu, ka svars ir no laba avota. Ar šo reakciju šajā vietnē viņi izmanto 50/50 benzaldehīda MEK. Es varu mēģināt meklēt apkārt, un es jums ziņošu, ja es atradīšu kaut ko konkrētu.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Es teiktu, ka DCM, bet es varu kļūdīties.
Hloroformu var arī viegli pagatavot, reaģējot aukstā 0* C balinātājā ar acetonu stehiometriskos daudzumos ar nelielu 10% izh molāro pārpalikumu balinātāja. nilered ir video.
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Iedomājieties, cik daudz pudeļu balinātāja būtu jāizmanto, lai izgatavotu hloroformu, kas nepieciešams kādai apjomīgai reakcijai. Es zinu, ka tūlēns darbojas ļoti labi, un, tā kā tas ir viegli nopērkams, es to arī izmantoju.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Man vajadzīga palīdzība!

Benzaldehīda un MEK 100 g tika pievienoti 500 ml RBF un atdzesēti līdz nullei. Maisījumu ielika mag Stir un caur šķīdumu iepludināja HCL, sākumā ātri, bet pēc tam lēni un vienmērīgi, kad HCl ģenerators bija precīzi noregulēts. (HCl pār sērskābi). Šķīdums kļuva dzeltens, tad sarkans, pēc tam ļoti tumši sarkans. Pēc 1,5 stundām gāzi atdalīja un ļāva maisīt istabas temperatūrā 1,5 stundas. Pievienoja 200 ml destilēta ūdens, uzreiz izveidojās divi slāņi. Tumšs slānis (organiskais apakšējais slānis) un dzeltens ūdens slānis. Šķīdumam pievienoja 40 ml DCM.

Šeit ir mana problēma. Šķiet, ka DCM ir saplūdis ar organisko slāni. Tas ir skaisti smaržojošs kampara šķīdums, patiesībā tā ir skaista smarža. Tomēr es nevaru redzēt DCM slāni sep piltuvē. Velns, kā to atrisināt?
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
@jokerr Es nedomāju, ka gpatton ir ieinteresēts. Es lūdzu tik daudz palīdzības, un viņi, šķiet, tikai gaidīja, kamēr es izjutīšu neapmierinātību, un tad atbruņoja valodu, apsūdzot mani procedūras neievērošanā. Man ir DM op un nav atbildes.

Man ir oriģināls kriminālistikas rakstīt up. Varētu izliet kādu gaismu. Šis rakstīt up ir godīgi suns sūdi šeit.
 

Attachments

  • to165YgHa0.pdf
    283.6 KB · Views: 973

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Izskatās, ka benzaldehīda un butanona attiecība ir 1:4,44.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Visa šī sintētiskā procedūra liek man domāt, ka tas puisis, kurš to ievietoja, nekad to nav reāli izmēģinājis.

1. Labāk izmantot 1:2 PhCHO un MEK molāro attiecību.
2. Uz katriem 100 g PhCHO vajag aptuveni 20 g HCL, nevis tikai "burbuļot 1,5 stundas".
Var izmantot 35 %...37 % HCL ūdens šķīdumu.
3. Reakcijas maisījums pēc visu HCL pievienošanas jāatdzesē vismaz 6 stundas.
4. Reakcijas maisījumam vismaz 24 stundas jāpaliek istabas temperatūrā.
5. Reakcijas reakcija vienreiz jānomazgā ar ūdeni, vienreiz ar nātrija bikarbonātu.
6. Destilēt MEK pārpalikumu pie atmosfēras spiediena.
7. Destilējiet produktu vakuumā.
8. No 1000 g PhCHO labākajā gadījumā iegūsiet 900 g ketona.

Bayer-Villager:
1. Jūsu norādītais etiķskābes daudzums ir neprātīgs.
2. Peretiķskābe ir jāsagatavo iepriekš, nevis vienkārši "jāsaliek viss kopā".

Saponifikācijas posms:
Pilnīgi nereālistisks yeld. Labākajā gadījumā var iegūt 35 % w/w, bet parasti tas ir mazāk.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Aptuveni 45,4 ml 37% HCl šķīduma, lai iegūtu 20 gramus HCl.
Aptuveni 53,9 ml 32% HCl šķīduma, lai iegūtu 20 gramus HCl.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kāds ASV ir labs benzaldehīda avots? Es zinu, ka tas ir rūgtajā mandeļu ekstraktā un ķiršu un vaniļas aromatizētājos, bet vai kādam ir ieteikumi par zīmolu vai produktu, vai pieredze tā sagādē? Ja es varētu to iegūt zem radara, tas būtu bez receptes ASV.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Jauka vienkārša sintēze: Toms laboratorijā you tube. Darbojas labi 83 % iznākums.
QdRGzCp6Vg
 
View previous replies…

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
1L Rbf pievienojiet secīgi turpmāk minēto.
400 ml destilēta ūdens,
52,4ml slāpekļskābes,
4 g nātrija nitrīta,
125ml fenilspirta.
Stipri maisot. Iznākums 105 g
Reflukss 4 stundas <70c >90c
Atdzesē.
Pārnes uz sep piltuvi.
Izlietoto HNO3 izlej.
Mazgāt ar nelielu daudzumu ūdens.
Pēc tam bikarbonāts.
Tad mazgā ar NaCl šķīdumu.
105 g izejvielas.
Vakuumdestilē benzaldehīdu, žāvē ar MgSO4.
Glabāt dzintara pudelē, vēsā, sausā vietā.
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
181
Reaction score
21
Points
18
ko izmanto hno3 izkraušana
Ja es to daru ar nātrija karbonātu, cik gr un cik ml man vajadzētu izmantot mazgāšanai
 

Ketaholiker

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 28, 2024
Messages
10
Reaction score
0
Points
1

Sveiki ,

Vai es varu pāriet no 3-metil-4-fenil-3-buten-2-ona un veikt elektrooksidāciju.
Vai tas ir iespējams?


Tas varbūt palīdz arī


OTC būtu super :) ceru, ka jūs, puiši, varat palīdzēt elektroreducēšana/oksidēšana ir patiešām forša un nesaprotama xD

Have a nice day :)
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Visi šie reaģenti, lai izgatavotu 3metil-4-fenil-3-buten-2-onu, ir bez receptes.
Es nenosaukšu nevienu zīmolu, lai iegūtu šo benzaldehīdu, jo "viņi" tos nekavējoties izņems no šiem plauktiem. Vai arī, pat ja es kļūdos, ir labāk būt nedaudz piesardzīgam attiecībā uz šiem vērtīgajiem reaģentiem.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
BET, apskatiet benzhīdu no mākslīgo aromatizētāju plauktiem veikalos.
 

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Eh3YM0zIPF
RjQlvu3DaR

Ya!ψ(`∇´)ψ RM pēc reakcijas benzaldehīds + MEK + HCI kļūst melns un izaicina 3metil-4-fenil-3-buten-2-ona ar viršanas punktu 269! Šī ir pirmā reize, kad es iegādājos -60 kpa vakuumsūkni vakuuma dekompresijai un veiksmīgi ieguvu zeltaini dzeltenu šķidrumu 3metil-4-fenil-3-buten-2-onu! Bet iekārta, šķiet, ir pārkarsusi. Tagad es varu tikai apturēt destilāciju... Vai jūs vēlaties, lai atlikušais rm tiktu pilnībā destilēts? Es nevēlos, lai no destilācijas izdalītos piemaisījumi ar augstāku viršanas temperatūru un sabojātu manu smago darbu⋯.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Vai jūs varat mums parādīt savu vakuumsūkni? 😆 jūs zināt, par ko es runāju. 😆
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Wow! Ja tas ir benzildienemetiletilketons (cits nosaukums nekā MPB), tad tas izskatās ļoti tīrs!
Un jā, reakcijas konti veido melnu organisko fāzi, ja reakcija ir veikta pareizi.
Tas arī izskatās pēc benzaldehīda ar tādu pašu krāsu (vārīšanās temperatūra: 178,1 °C), un man ir informācija, ka produkts MPB ir dzeltens, kad to pārvērš eļļā, bet es gribu ticēt, ka tas ir pareizais produkts, un es negribu būt ass. Vai to var destilēt bez vakuuma? Jo tagad man ir tik daudz neapstrādāta un neizžāvēta MPB (vairāk nekā 100 gramu), un, ja to var destilēt ar vienkāršu destilāciju, es vēlos no tā pagatavot šādu tīru eļļu! Wow! Labs darbs, mans draugs.
 
Top