Aminowanie 1-fenylo-2-propanonu (P2P) Leuckarta do amfetaminy i metamfetaminy. Skala Smale'a.

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

tak, ale mogę to znieść tylko z HCI mam ten problem
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Niestety, jeśli mówią, że trzeba gazować, to trzeba coś gazować. Gazuję dioksan z wyprzedzeniem, więc mam go pod ręką. W końcu muszę to robić tylko 1-2 razy w miesiącu. Można również użyć 99% izopropylu.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Podzielę się z wami tabelą.
Khi3lZJupI
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
I jako bezpłatna usługa od Ciebie, proporcje dla P2P:

Formamid 50 ml 1,5 mol
kwas mrówkowy 56 ml 1,5 mol
P2P 66 ml 0,5 mol
 
View previous replies…

Skinny_Pete

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hej @OrgUnikum

Czy używając N-metyloformamidu zamiast formamidu nadal potrzebujesz równych części kwasu mrówkowego?

Z góry dzięki
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
7. Surowa wolna zasada metamfetaminy jest destylowana pod próżnią (2 mbar, 60-100 °C) za pomocą aparatu destylacyjnego Kugelrohr (opcjonalnie) w celu uzyskania metamfetaminy w postaci klarownego do bladożółtego oleju (2,5 g, 42%).

Jaka jest inna opcja? Destylacja prosta, frakcyjna czy z parą wodną? Jeśli nie masz aparatu do destylacji Kugelrohra?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ostatnio zacząłem naprzemiennie stosować metodę Leuckarta i NaBH4 do otrzymywania D-Meth.
Miałem dwa razy dziwną sytuację na trasie Leuckarta.
Po rozdzieleniu izomeru winowego, gdy zamieniam stałą część alkaliów w celu ponownego rozdzielenia, wolna zasada przechodzi do dolnej warstwy.
Zdarzyło się to tylko w przypadku wolnej zasady L-metylowej z trasy Leuckarta, przed rozdzieleniem, gdy jej racemiczne w alkalicznym otoczeniu jest górną warstwą, część ciekła po rozdzieleniu izomeru (wolna zasada D-metylowa), gdy jest alkaliczna, jest również górną warstwą, tak jak powinna, ale wolna zasada L-metylowa nie.
To dziwne i nie mam wyjaśnienia, nie wiem, czy ktoś ma taką samą sytuację lub wie, dlaczego tak się dzieje.
Dzięki.
 

Attachments

  • AvRK9J4GiN.jpg
    AvRK9J4GiN.jpg
    4 MB · Views: 271

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Nawet kolor na pierwszym zdjęciu mówi, że masz brudny olej ze znacznym zanieczyszczeniem, czy destylowałeś aminę po Leuckart-Wallach? Wiadomo, że Leuckart daje mieszaninę różnych drugorzędowych/trzeciorzędowych amin, prawdopodobnie z innymi zanieczyszczeniami. Hank Schrader opublikował fragment badania, w którym bardziej szczegółowo omówiono powstawanie zanieczyszczeń w reakcji Leuckarta-Wallacha.
Ponadto rozdzielenie izomerów mogło nie być zadowalające ze względu na niską czystość wolnej zasady aminy.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nie, nie destylowałem go przed rozdzieleniem izomerów.
Nie mam żadnych problemów z procesem separacji, po prostu dziwne było znalezienie zanieczyszczenia tylko wtedy, gdy myłem wolną bazę L z trasy Leuckarta.
Dawno temu porzuciłem destylację z parą wodną dla dużych ilości, jest koszmarna i wieczna nawet z dużym parownikiem.
Mam dokładnie taki sam końcowy materiał po przemyciu kwasem i rekrystalizacji po krystalizacji acetonem.
Wiem co mówi o tym teoria i literatura, ale to fakt udowodniony setki razy.
Co do kąta rotacji masz rację, nie sprawdzałem tego, ale moi klienci, a niektórzy z nich są starymi użytkownikami mety, mówią mi, jak potężny jest i racemiczny nie jest tak potężny jak ten.
To zdjęcie dotyczy krystalizacji małej partii dla kilku małych zamówień, ale teraz pracuję nad dużą partią i pokażę ci, jak przezroczyste i duże mogą być odłamki.
Byłbym bardzo wdzięczny, gdybyś wyjaśnił mi, w jaki sposób uzyskujesz duże i przezroczyste kryształy z racemicznej wolnej bazy, czytałem, że coś takiego jak średnie jest możliwe, ale szczerze mówiąc nigdy tego nie widziałem.
Myślę o zaproponowaniu ci małego wyzwania i powiedz mi, co myślisz.
Mogę wysłać ci próbkę mojego D-meth i próbkę mojego racemicznego MDMA.
Wykonasz wszystkie potrzebne testy, zabierzesz je do zaufanego laboratorium, przekażesz je doświadczonym użytkownikom... co chcesz.
Z wynikami w ręku, jeśli możesz mi udowodnić, że twoje rzeczy z destylowanej freebase są czystsze lub lepsze niż moje z nie destylowanego, wysyłam ci 250gr każdego produktu za darmo, jeśli nie możesz, chcę tylko, żebyś powiedział, że się myliłeś tutaj na forum.
Myślę, że to dobry interes, nie?
Co o tym sądzisz?
Dzięki.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Wiem, że brzmi to chciwie z mojej strony, ale chcę tylko pokazać, że przynajmniej w przypadku metamfetaminy i MDMA można uniknąć destylacji z parą wodną i tak uzyskać najczystszy produkt.
Znalazłem ten sposób po wielu testach, ponieważ destylacja z parą wodną była strasznym koszmarem dla mojego umysłu, zaufaj mi.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
1. Destylacja z parą wodną bardzo słabo rozdzieli mieszaninę amin, destylacja próżniowa jest najlepszym rozwiązaniem i jest dość szybka w obecności silnej próżni.
2. Boję się skłamać, ale z tego co pamiętam, po jednorazowym rozdzieleniu izomerów, końcowy skład "d-izomeru winianu" to około 80-90 procent izomeru d, a reszta to izomer l.
3. Zrobiłem szkło bez rozdzielania izomerów z mieszaniny alkoholu i niewielkiej ilości wody + dodatkowe składniki, otrzymałem szklaną monolityczną masę, pęknięcia pojawiły się po całkowitym wyschnięciu, zwłaszcza jeśli kryształy zostały umyte acetonem (nie powtarzaj mojego błędu), ale masa pozostała przezroczysta. W moim przypadku nie używałem szklanych naczyń do krystalizacji i innych niuansów, spędziłem 2-3 miesiące na wyborze techniki.
Przed tą metodą próbowałem zrobić z roztopionej soli monolityczne kawałki, ale nie przezroczyste, tylko plamy przezroczystych kryształów. Pojawił się pomysł, aby zrobić coś w rodzaju topienia strefowego.

Dlaczego muszę ci coś udowadniać? Podzieliłem się swoim doświadczeniem, jeśli nie jesteś nim zainteresowany, to twoja prywatna sprawa. Czy naprawdę uważasz, że potrzebuję Twoich 250 gramów, nie ma to dla mnie żadnego znaczenia, nie będę się zajmował drobiazgami. Konsumenci nie oceniają obiektywnie czystości substancji, wystarczy ich zapytać co jest lepsze mefedron w proszku czy duży kryształ, zgadnij co odpowiedzą... Połowa działania narkotyków (na pewno stymulantów) to ich wygląd)))

Prawie zapomniałem, jeśli planujesz destylować w próżni, to zdecydowanie potrzebujesz pająka, ponieważ będą lekkie wrzące frakcje śmieci, za pomocą pająka możesz zmienić kolbę odbiorczą bez zatrzymywania destylacji aminy, podobnie jak rewolwer, ale zamiast nabojów, kolb.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Główną zasadą producenta jest to, by nigdy nie brać cudzych leków, w przeciwnym razie cena będzie zbyt wysoka.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Masz całkowitą rację, to był głupi pomysł i naprawdę za to przepraszam.
Jeśli chodzi o czystość, mam raporty laboratoryjne na poziomie 93 i 95%, nie opieram się tylko na opiniach klientów.
Co do punktu 2, tak, jego poprawność wynosi około tego %.
Jeśli chodzi o punkt 3, byłbym bardzo zainteresowany szczegółowym procesem, który możesz PM, jeśli wolisz.
Wyczyściłem litr wolnej bazy mety, aby pokazać, jak wygląda po procesie czyszczenia.
W przeszłości destylowałem próżniowo i nawet wolniej niż parą :-(.
Dzięki i jeszcze raz przepraszam za wczorajszą wiadomość :-(.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Zdjęcia
 

Attachments

  • ratSxbuWiI.jpg
    ratSxbuWiI.jpg
    3.1 MB · Views: 233
  • gZI6jrkLOX.jpg
    gZI6jrkLOX.jpg
    3.6 MB · Views: 236

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tym razem przeprowadziłem proces oczyszczania całej racemicznej wolnej bazy, a kiedy oddzieliłem izomery i ponownie uzyskałem wolną bazę, nie było innego sposobu, aby użyć więcej odczynników :-(
LFtY3x79ey
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jest to olej z zanieczyszczeniami, destylowany we frakcjach w próżni, całkowicie bezbarwny, bez żółtych odcieni.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jest to olej z zanieczyszczeniami, destylowany we frakcjach w próżni, całkowicie bezbarwny, bez żółtych odcieni.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Mogę przesłać w wiadomości prywatnej zdjęcie szkła uzyskanego z brudnego oleju aminowego. Badałem możliwość uzyskania dużych kawałków szkła bez destylacji próżniowej, nie było też rozdziału na izomery.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Wiem jak wygląda czysta meta freebase, robiłem destylację z parą wodną i próżniową także pewnie myślisz, że freebase ze zdjęcia trzeba jeszcze ekstrahować i suszyć, ale jak wyjaśniłem jestem w stanie uzyskać dokładnie tak samo czysty i mocny produkt końcowy z tej freebase, unikając destylacji, niż z destylowanej, nie odróżnisz ich w rzeczywistości nikt mi nic nie powiedział o jakiejkolwiek różnicy w produkcie i zmieniłem proces dawno temu bez mówienia, a raporty laboratoryjne wskazują dokładnie taką samą czystość %.
Z przyjemnością otrzymam zdjęcia, dzięki.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Halo, czego nie rozumiesz? Ta procedura jest opisana w innych filmach o syntezie amfetaminy. Manipulacje są takie same. Zajrzyj do sekcji Wideo.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Czy bazę wolną od metamfetaminy w postaci oleju można bezpośrednio zamienić na dekstrozę?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Witam, z tego co wiem, jest tylko jeden sposób - konwencjonalna separacja izomerów za pomocą kwasu tartaktycznego (lub innego kwasu karboksylowego)
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
offcource thats the point off freebase
 
Top