Synteza amfetaminy z P2NP za pomocą Al/Hg (wideo)

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Dokładne wielokrotne płukanie Al.
Zawartość rtęci w stosunku do użytego produktu końcowego prawdopodobnie również nie wystarczyłaby do zatrucia, zwłaszcza jeśli większość zostanie spłukana. Prawdopodobnie najniebezpieczniej jest mieć z nią do czynienia podczas reakcji, a nie w produkcie końcowym.
Ale zapytaj doświadczonych użytkowników, a prawdopodobnie będą mogli ci to wyjaśnić, ja też jestem laikiem :)
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
W niektórych przypadkach tak nie jest. Ale jeśli żyjesz z tym regularnie w, powiedzmy, rozsądnych granicach, a nie codziennie, może to być dość toksyczne na dłuższą metę. Myślę, że ze względu na stosunkowo prostszy proces syntezy, większość siarczanów amfetaminy na rynku jest wytwarzana przy użyciu tej syntezy. Myślę, że podobna proporcja wychodzi w drugą stronę, jeśli spojrzymy na to, ile osób ma w dupie to, ile rtęci pozostaje w gotowym produkcie, wśród tych, którzy go wytwarzają, a następnie rozrzucają na ulicy.
Mam nadzieję, że zasady sformułowane przez BB będą przykładem do naśladowania w przyszłości, dla kolejnych pokoleń. Będzie to głupie określenie, ale myślę, że najlepiej by było, gdyby BB udało się stworzyć "modę" definiującą nową erę, z pogoni za jakością. Niemal niemożliwe jest wpłynięcie na postawę ludzi, którzy widzą to prościej i/lub są nastawieni na zysk za wszelką cenę... lub na drugą skrajność, których własne ograniczenia hamują rozwój. Poza tym, że będą zmuszeni podążać za trendami, a tym samym potrzebami zmieniającego się rynku.
Ale wracając do rtęci, też się jej obawiam. To prawda, mam przerażający przykład, który przydarzył się w przeszłości członkowi mojej rodziny.
Rtęć jest metalem ciężkim, w większości przypadków nie jest nawet wydalana z organizmu, dzięki okresowi półtrwania wynoszącemu ponad 20 lat, co jest typowe dla metali ciężkich. W sieci jest pełno metod detoksykacji, znalazłem nawet szczegółowy opis tutaj na forum, ale to dużo pracy. Jeśli gromadzi się w nas, może powodować poważne problemy. Wiadomo, że codziennie dostaje się do naszego organizmu, tak jak ołów i wszystko inne. Ale to, że dostaje się pośrednio, to jedno, a to, że robi się to jako lekarstwo, którego inaczej można by uniknąć, to drugie.
Nie jestem inżynierem chemikiem, po prostu zgaduję, że rtęć obecna podczas reakcji w większości pozostaje w żużlu utworzonym przez oddzielone warstwy. A celem wielokrotnego płukania może być między innymi maksymalne usunięcie zanieczyszczeń rtęcią. Ale chyba nie ma gwarancji, że zniknie ona całkowicie.
Nie zrozum mnie źle, nie próbowałem Cię pouczać. Chodziło mi tylko o tych forumowiczów, którzy są ciekawi tematu. W ten sposób mogą sobie wyrobić zdanie na ten temat w oparciu o kilka punktów widzenia.😊✌️
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Witam, bardzo dziękuję za odpowiedź, mój produkt końcowy jest całkowicie biały, a zapach jest farmaceutyczny, co było moją wątpliwością, ponieważ cała amfetamina, którą robiłem przez lata z oleju freebase pochodzącego z oleju BMK, ma inny zapach. Wrzucę zdjęcia dziś wieczorem.
Z drugiej strony, czy mogę zastąpić folię aluminiową bezpośrednio wiórami aluminiowymi? Ciężko jest ciąć folię na małe kawałki w procesie na większą skalę, a kupowanie wiórów aluminiowych jest łatwiejsze.
Jeszcze raz dzięki.
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Szia, btcboss2022. Régi hozzászólás, csak érdekel a válasz. Jellegzetes illatból megérthetjük, hogy a finom, édes, vegyszeres, jellegzetes Speed illatra gondoltál? Vagy valami más?
Bo tego pierwszego nie wąchałem od 8 lat, ale nawet po 20 latach będę go dokładnie pamiętał.

Od tamtej pory nie widziałem dobrego. Czasem natknę się tu na jakieś martwe gówno, w którym zapach wydaje się być wyczuwalny w śladowych ilościach, ale tak nie jest. Obecnie nasz rynek jest w punkcie, w którym latem pojawiło się nikotynowo-żółte coś, czuć, że na początku ma może 50% działania, ale tutaj maks 20-30%. 1G do nosa, wszystkie włókna nerwowe mi drgnęły, parsknąłem, sapnąłem, zakręciło się, naprawdę zakręciło.... Po 2 godzinach ostre otrzeźwienie, po 3 godzinach splądrowałem lodówkę w domu, obżarłem się na śmierć. Potem spałem tak spokojnie przez 10 godzin, jak wcześniak, który właśnie został umieszczony w nowym inkubatorze. Nie mogłem zidentyfikować jego zapachu przez kilka dni, ale wiedziałem, że go znam i że był to całkiem zwyczajny zapach. Wtedy zdałem sobie sprawę. Pachniał jak mocny, słodki likier kawowy. Nie podobnie, tylko tak samo.
Nie wiem, co to do cholery było. Ale moje doświadczenie z amfetaminą, z którą na początku miałem podobny start, nie błaźniłem się z nią przez 3 godziny, ale klikałem szczęką bez mrugnięcia powieką przez 3-4 dni.
To już ma skutki uboczne w czasie aktywnym, które dają uczucie napięcia, a poza tym wcale nie poczujesz się po tym lepiej, wręcz przeciwnie.... ogłupia. Cokolwiek robisz, zajmuje ci to trzy razy więcej czasu niż zwykle, bo twoje ciało kręci się na próżno, mózg je przyćmiewa, a ty się spieszysz. Aha, i powoduje takie problemy z pamięcią, że ciągle wszystkiego szukasz, bo jak tylko coś odłożysz, to już zapominasz, gdzie to położyłeś. Do dziś nie wiem, co to było, ale nigdy więcej tego nie widziałem. To jest sprzedawane jako amfetamina i dostajesz takie mądre wyjaśnienia, kiedy poruszasz ten temat, że "amfetaminę można zrobić na 10 sposobów". Mówisz mi, że amfetamina będzie amfetaminą, nawet jeśli zrobisz ją w inny sposób. Nie ma już na to odpowiedzi.
Tak więc, w zamian za sytuację, w której się znalazłeś, pisząc to... rzuciłbym teraz gardłem wszystkim zarejestrowanym mieszkańcom Mos Eisley.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Mam pytanie. Czy te kryształy pojawiające się w dolnej szarej warstwie roztworu podstawowego to P2NP, który nie przereagował? To ciekawe, pojawiły się właśnie wtedy, gdy miałem aktywną reakcję przez około dwie godziny, dłużej niż zwykle. (Zwykle pozwalam na pół godziny przed przystąpieniem do bazowania).
Mbe7K4YxDr

Uzyskana wydajność była bardzo wysoka (75%, mniej więcej) i myślę, że ostateczny wygląd jest całkiem zadowalający.
GMSGInAfRK
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Witaj przyjacielu... tak, jak mówi nasz przyjaciel Gpatton, te kryształy to sole, w tym przypadku są to sole sodu, które powstają w warstwie błota, gdy jest w wysokiej temperaturze, a następnie nastąpił gwałtowny spadek temperatury, widzisz, to normalne, że widzisz je, gdy spełniasz te warunki, które wyjaśniasz. Co do reszty wynik wygląda dobrze... zdrowia i radości bracie!
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Dzięki za odpowiedź! Ostatnio skupiłem się na moim TEK, dbając o temperaturę, starając się nigdy nie osiągnąć 60-65ºC. I to zmieniło zasady gry. Wydajność i jakość znacznie się poprawiły.
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Hej, udało mi się przeprowadzić tę syntezę kilka razy z bardzo dobrymi wynikami. Niestety, zapach izopropanolu przeszkadza. Co z octanem etylu? Czy można zastąpić izo octanem etylu? Z góry dziękuję, droga społeczności.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Tak, ta synteza działa doskonale z octanem etylu, wystarczy użyć mniej kwasu octowego niż w przypadku izopropanolu, w przeciwnym razie wszystko będzie w porządku.
 

Camilo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
16
Reaction score
2
Points
3
Czy to zadziała w przypadku MDphenylacetone? Jeśli nie, czy ktoś może mi polecić proces syntezy MDA z Safrolu? z góry dzięki
 

jazzthatguy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Nie miałem żadnych problemów z syntezą do momentu, w którym wolna zasada stała się solą poprzez dodanie kwasu siarkowego do 6 PH.
Otrzymałem przezroczystą żółtą wolną amfetaminę po zdjęciu jej z górnej warstwy mieszaniny IPA, P2NP, GAA, NaHO i Hg/Al. Wolna baza amfetaminy miała około 9 PH i obniżyłem ją do 6 ~ PH, dodając kwas siarkowy wraz z 20 ml acetonu, ale wolna baza amfetaminy nie zamieniła się jeszcze w sól / pastę i nadal jest płynna.

Wygląda na to, że sól znajduje się do około 5 ml linii napełniania, a wolna amfetamina do około 135 ml linii napełniania. Użyłem 10g p2np.

Czy ktoś ma pomysł, co poszło nie tak? Czy nadal mogę przekształcić moją mieszaninę w siarczan amfetaminy, czy produkt jest odpadem?

Zauważę, że użyłem wody Fiji zamiast wody dejonizowanej lub destylowanej, ponieważ nie mogłem znaleźć destylowanej. Wydaje się, że nie miało to żadnego wpływu na reakcję, ale czy to może być przyczyną? Nie suszyłem też wolnej bazy siarczanem magnezu, ponieważ go nie miałem.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Witam. Prawdopodobnie siarczan amfetaminy jest rozpuszczony w wodzie.

Czy olej amfetaminowy (wolna baza) został w czymś rozpuszczony?
Czy możesz załadować zdjęcie swojego produktu? Postaram się pomóc.
 

jazzthatguy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Wydaje mi się, że amph freebase został rozpuszczony w IPA (zgodnie z filmem higgsa bossona). Dodałem trochę więcej acetonu i zaczął zmieniać kolor na mętny biały, co zakładam, że jest dobrą rzeczą, ale mieszanina nie zgęstnieje (prawdopodobnie z powodu obecności wody?).
To jest moja mieszanina wolna od amfetaminy po około 12 godzinach od pozostawienia jej na noc. Kolor zmienił się z bardzo jasnożółtego na ciemnożółty.
QDTQKViszn


Tak to wygląda po dodaniu do mieszaniny większej ilości acetonu.
5xPkfXUeBd


Czy powinienem nadal dodawać aceton do mieszaniny? Czy jest jakiś łatwy sposób na usunięcie wody w tym momencie?
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Jeśli wolna zasada nie staje się mętna po dodaniu kwasu/acetonu, można ją ekstrahować silnie niepolarnym rozpuszczalnikiem, takim jak heksan lub eter naftowy. Jeśli już zneutralizowałeś cały roztwór, dodaj trochę więcej stężonego roztworu NaOH i trochę rozpuszczalnika wspomnianego powyżej. Po ekstrakcji przelej roztwór do wąskiego cylindra, a powinieneś być w stanie zobaczyć 3 warstwy fazy ciekłej. Górna warstwa - przezroczysta powinna zawierać heksan + wolną zasadę amf i bardzo mało acetonu, środkowa warstwa - żółta to IPA + resztki wolnej zasady zmieszane ze wszystkimi polarnymi zanieczyszczeniami i acetonem, dolna to oczywiście alkaliczny wodny roztwór NaOH. Weź górną warstwę heksanu i powtórz ekstrakcję kilka razy. Freebase na pewno nie przejdzie do heksanu w jednym przebiegu, ponieważ jest rozpuszczalny w obu. Następnie można rozcieńczyć uzyskany heksanowy roztwór freebase acetonem i ponownie spróbować wytrącić sól. Raz miałem trochę gównianego IPA, które później okazało się mieć około 82% zamiast 99,5%, a także nie wysuszyłem go, bo nie wiem dlaczego. Również moje miareczkowanie freebase wyglądało tak jak twoje, a ta procedura, o której wspomniałem powyżej, pomogła mi odzyskać trochę całkiem dobrej oczyszczonej soli.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Wygląda poprawnie, @jazzthatguy. Prawdopodobnie masz mokre IPA i mokre jest kluczem do twojego problemu.
 

Costa

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2022
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Cześć, zrobiłem 2 ml sulf 98% w 50 ml acetonu, ale produkt końcowy ma okropny zapach acetonu.
Czy uważasz, że dobrym pomysłem byłoby użycie IPA zamiast acetonu? Jakie powinny być ilości?
Czy istnieje inny produkt zamiast ipa lub acetonu, aby zmniejszyć ten silny zapach?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Co możemy zrobić, aby oddzielić IPA od wolnego oleju bazowego?
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Przepraszam, mam pytanie,
Robiłem syntezę i reakcja redukcji nie rozpoczęła się, więc myślałem, że to coś złego. Odłożyłem to na bok, ale po 2 godzinach wróciłem i reagowało.
Czy reakcja mogła pójść źle przez to, że jej nie monitorowałem?
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Kolejną kwestią jest to, jak długo powinna trwać reakcja,
Bo po 30-40 minutach temperatura zaczyna spadać poniżej 40 stopni i nie jestem pewien czy to jeszcze coś daje.
Dziękuję
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Możesz sprawdzić zakończenie reakcji za pomocą TLC, możesz łatwo zrobić płytki lub kupić. Sprawdzasz obecność / zawartość surowca.
Lub refluks, aby utrzymać reakcję po ochłodzeniu piku, aż Al zniknie. Ostrożnie z temp.
 
Top