Kompletna synteza wolnej bazy amfetaminy (oleju A) z P2P (skala 10L)

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Gratulacje!

Wygląda na to, że w warstwie wodnej jest jednak sporo bazy, jeśli nie chcesz jej ekstrahować, możesz dodać mniej więcej taką samą ilość solanki (nasycony roztwór soli - NaCl - łatwo przygotowany wcześniej, to wyciśnie bazę z warstwy wodnej, a także wyssie trochę wody z bazy. Idealnie byłoby, gdyby cała warstwa wody była nasycona solą, ale przypuszczam, że się spieszysz, więc dodanie solanki wystarczy. Rezultat widać po 5 do 10 minutach, warstwa wody staje się bardziej przejrzysta, ale daj jej pół godziny, aby całkowicie spełniła swoje zadanie.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
JFgos6LOqT
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
To również destylacja z parą wodną, chcesz powiedzieć, że nie użyłeś zewnętrznego źródła pary, generatora, ale zagotowałeś ją z naczynia reakcyjnego.
Temperatura wrzenia bazy amfetaminy wynosiłaby około 200 °C

W takim przypadku zaleca się uzupełnianie wody, aby zawsze było jej pod dostatkiem. Baza amfetaminy będzie wtedy dostarczana z wodą o temperaturze od 94 do 98 °C mierzonej na głowicy destylatora/klaisena/wejściu do skraplacza.

Destylacja z parą wodną, wbrew powszechnemu przekonaniu, jest szybsza dzięki szerokiej, niezakłóconej ścieżce dla pary wodnej, niż dzięki szaleńczemu ogrzewaniu.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Tak, o to mi chodziło, bez zewnętrznego źródła pary...
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Tak, o to mi chodziło, bez zewnętrznego źródła pary.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
W przypadku oleju A oprócz wody w mieszaninie potrzebne jest zewnętrzne źródło pary, aby uzyskać maksymalną wydajność, co zostało wielokrotnie sprawdzone i zawsze można to przetestować samodzielnie. Samo dodanie wody i destylacja nie da maksymalnej wydajności.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Zewnętrzna przegrzana para z pewnością znacznie przyspiesza proces i nie wątpię, że ostatecznie w kolbie zbiorczej będzie więcej oleju. Obawiam się jednak, że nie będzie to więcej bazy amfetaminowej, ale inne substancje powstałe w reakcji. Zarówno amfetamina, jak i metamfetamina chętnie destylują z parą wodną nawet z gotującej się kolby i nie jest to tylko moja wyobraźnia, ale jest to dobrze udokumentowane w literaturze.
Jest to bardziej kwestia, gdy ktoś stosuje metodę hydrolizy zasadowej, ponieważ gdy stosuje się hydrolizę kwasową, tak jak w przypadku hydrolizy kwasowej, przed zasadowaniem należy wykonać etap przemywania DCM, który usuwa wszystkie nie-zasadowe niepożądane rzeczy, takie jak resztki P2P, nie ma takiego etapu w procedurze z zasadą.

Słuchaj, chcę wyrazić moją wdzięczność za opublikowanie tutaj tej metody na dużą skalę, bardzo to doceniam i chcę cię zapewnić, że to, co piszę, ma być konstruktywne i nie jest próbą krytykowania cię osobiście lub wyśmiewania twoich umiejętności i osiągnięć.

Nie wiem, czy traktujesz olej z tej reakcji w jakikolwiek inny sposób, aby uzyskać wyższą jakość i usunąć zanieczyszczenia, czy też przetwarzasz go bezpośrednio na "pastę" i jakkolwiek to robisz, nie jestem tutaj, aby to oceniać, jeśli twoi klienci są zadowoleni, to są zadowoleni.
Do osobistej konsumpcji raczej bardzo delikatnie destyluję parą, a następnie dodaję kilka dodatkowych kroków, ale jestem bardzo stary i bardzo wrażliwy na zanieczyszczenia w ogóle.....
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nie obawiaj się o ten punkt, zapewniam cię, że jest więcej bazy amfetaminy, którą mierzy się po ekstrakcji rozpuszczalnikiem.
W chemii czasami (nieczęsto) literatura odbiega nieco od rzeczywistości syntezy i to jest prawdopodobnie jeden z takich przypadków, w każdym razie nalegam, abyś mógł to sam sprawdzić bez problemu, a następnie skomentować tutaj.
Co do płukania rozpuszczalnikiem to jest to opcjonalna procedura, bo i tak będzie destylowane z parą wodną i po destylacji nie będzie zanieczyszczeń, ale nawet jeśli obawiasz się zanieczyszczeń to zawsze możesz zrobić płukanie kwasowo-zasadowe podczas ekstrakcji końcowej wolnej zasady rozpuszczalnikiem po destylacji ;-)
 

KGB

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Dlaczego są trzy warstwy? Górna warstwa wydaje się być wolną bazą i wydaje się bardzo mała i wysoce wątpliwa wydajność 70%.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Czy to zdjęcie jest po wewnętrznej destylacji z parą wodną?
Czy destylowałeś p2p z wydajnością 70%, czy użyłeś go prosto z bmk?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Tak jest.

Użyłem P2P natychmiast po konwersji z 5449, nie destylowałem go.
 
View previous replies…

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Próbowałem zarówno hcl, jak i fosforowego. Następnie redukcja nabh4 za każdym razem. Wyślę ci zdjęcia, jeśli uda mi się je znaleźć
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Witam. Czy 37% formamid nadaje się do syntezy? To wszystko, co znalazłem w naszym kraju.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Formamid 75-12-7 jest tym, czego potrzebujemy. Roztwór wodny nie jest dobry, jak sądzę. Czy ktoś wie, gdzie mogę go kupić w Europie? Jeszcze go nie znalazłem
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Formamid jest obserwowany, można go zrobić samemu. Węglan amonu + kwas mrówkowy = mrówczan amonu, podgrzanie do 175°C (w celu usunięcia wody) i utrzymywanie w tej temperaturze przez kilka godzin -> Formamid. Konieczna jest precyzyjna kontrola temperatury i dobra wentylacja, formamid zaczyna się rozkładać w temperaturze 180 °C. Kwas mrówkowy jest używany w niewielkim nadmiarze molowym.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Więc zamawiaj ostrożnie, bo władze patrzą. Nie wiedziałem . dziękuję bardzo . Postaram się to zrobić ... ale lepiej byłoby to kupić. Chiński partner napisał $30 / litr, z dostawą. czy to dobra cena?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Powiedziałbym, że jest w porządku, jeśli jest to "bezpieczna linia" lub jakkolwiek to nazywają, powiedzmy, że wszystko dotyczące importu jest załatwione i nie jesteś w ogóle zaangażowany, a towar zostanie wysłany do Ciebie jako przesyłka wewnętrzna UE. I nie więcej niż 25 kg. 50 kg powinno być już tańsze, 100 kg jeszcze bardziej itd.
To tylko moja opinia, całkowicie subiektywna.
 

marapiasss

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Czy jest jakiś sposób, aby dowiedzieć się, czy olej A jest w czymś rozcieńczony? lub jego czystość?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
TLC, chromatografia cienkowarstwowa. Nie jest to trudne, jeśli ktoś chce po prostu sprawdzić obecność innych związków, jakościowo. Zrobienie tego w sposób umożliwiający oszacowanie ilościowe (ile jest różnych związków) jest jednak wymagające.
 
Top