Przykład separacji izomerów dla Meth

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
btcboss2022 Czy ponowny recykling L-Meth pozwala uzyskać wyższą wydajność, jak na tym schemacie?

ULfYPV72vc
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Czy istnieje szczegółowy opis tego procesu? Czy tak samo jest w przypadku MDMA?
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ten diagram był jedyną informacją, jaką znalazłem na temat tego procesu. Pochodzi on z europejskiego raportu organów ścigania wyjaśniającego różne metody stosowane głównie w UE. Nie zawiera zbyt wielu szczegółów.

Dlaczego miałbyś rozdzielać izomery MDMA?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Uwielbiam rozwiązywać trudne pytania. I wygląda na to, że izomery MDMA różnią się od mety.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Przepraszam, czy ciekła metamfetamina nie jest destylowana i dzielona bezpośrednio? Czy wpłynie to na czystość plonu? Na przykład 10 gramów po tej samej destylacji 15 g lub 15 gramów bez destylacji, która z nich będzie miała nieco większą wagę netto? Czy możesz na to odpowiedzieć?
Przepraszam, płynna metamfetamina, czy nie destylujesz i nie dzielisz jej bezpośrednio? Czy wpłynie to na czystość uzysku? Na przykład 10 gramów po tej samej destylacji 15 g lub 15 gramów bez destylacji, która z nich będzie miała nieco większą wagę netto? Możesz odpowiedzieć?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nie, nie destyluję go, robię mycie kwasowo-zasadowe przy użyciu 2 różnych rozpuszczalników na etapie kwasu.
Możliwe, że może to wpłynąć na wydajność, ale z mojego doświadczenia wynika, że jest to bardzo niewielka ilość, a końcowy produkt ma taką samą czystość i ten sam poziom czyszczenia.
Osobiście wysiłek destylacji z parą wodną nie jest opłacalnym zadaniem.
Dzięki.
P6lJVDhgCY
AXqfR5K9mM
 
View previous replies…

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Pozwól, że zadam ci ostatnie pytanie. Jakiego rodzaju wytrawiania używasz? Przed podziałem? Czy chodzi o dodanie kwasu winowego do rozłupywania po wytrawieniu do ph2? Kwas i kwas reagują z krystalizacją?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mieszasz wszystkie dane 🤦‍♂️
Używam wody, ale możesz użyć metanolu.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Czy mistrz wciąż tam jest? Zakończyłem rozszczepianie izomeru L w wodzie na twój sposób. Czy w proszku nadal trzeba dodawać wodę, aby kontynuować rozszczepianie? Wygląda na to, że podział jest niekompletny. Jak sobie z tym poradzić? Co powinienem zrobić, jeśli nadal się rozdziela?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Musisz ponownie włączyć go na FB, a później zdecydować.
Jeśli potrzebujesz kompletnych wskazówek to mam taką usługę oferowaną na forum.
Dzięki
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022 pytanie, kiedy krystalizujesz d-met w acetonie, czy nie zauważyłeś, że proszek, który otrzymujesz, jest znacznie drobniejszy niż te z racemicznych?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nie pamiętam, kiedy ostatni raz krystalizowałem racemiczny, przepraszam, być może zrobiłem to raz dawno temu, zawsze krystalizowałem D-met i L-met też czasami.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Który kwas L-winowy (kwas d-winowy, kwas d-winowy) jest używany? Czy użyć D? A może oba?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dlaczego wiele osób pyta o rzeczy, które są szczegółowo opisane w poście? Czy łatwiej jest je zadać niż przeczytać?
Jeśli jesteś zainteresowany, nie bądź leniwy, aby uważnie przeczytać cały post.
To nic osobistego, to ogólna refleksja, przepraszam i dziękuję.
 

btc150000

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Witam, czy końcowy przefiltrowany roztwór musi być dostosowany do PH-13 poprzez dodanie roztworu wodorotlenku sodu w celu uzyskania wolnej zasady metylowej?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tak ph12-13
 
View previous replies…

btc150000

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Czy po uzyskaniu wolnej od metylu zasady wymagane jest dodatkowe suszenie przed krystalizacją?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tak, głównie w celu poznania dokładnej ilości FB do obliczenia współczynników krystalizacji.
 

btc150000

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Przepraszam, ostatnie pytanie, czego używasz do suszenia wolnej od metylu zasady tutaj, kwas winowy/700g. Baza/1000g. Woda/1400ml. Ile suchej masy powinienem dodać?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Szanowny Panie!
Użyj kwasu winowego L do oddzielenia wolnej zasady zgodnie z Twoją metodą.
Podczas mieszania otrzymałem substancję podobną do gumy do żucia, a gdy przestałem mieszać, wszystko zamieniło się w bardzo twardą białą substancję stałą. Cały kawałek.
Czy to jest prawidłowe?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tak
 
View previous replies…

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Przepraszam.
Jestem początkujący. Poszedłem Twoim tropem na forum i zsyntetyzowałem.
Od 5449~p2p używam metody kwasu fosforowego, którą udostępniłeś. Zadziałało za pierwszym razem. Otrzymałem ładnie wyglądający pomarańczowy p2p.
Z p2p ~ baza wolna od metamfetaminy Użyłem metody syntezy borohydryku sodu, którą udostępniłeś. Wcześniej nie powiodło się 2 razy. Później otrzymałem jasnożółty olej. Nie wiem, czy to była baza wolna od metamfetaminy.
Postępowałem dokładnie według metody, którą udostępniłeś.
Wczoraj użyłem tego oleju. Postępuj zgodnie z separacją kwasu winowego L, którą udostępniłeś.

Minęło już ponad dziesięć godzin. Jest bardzo twardy. Jak lody w zamrażarce. Nie ma w nim płynu.

Jestem teraz bardzo zdezorientowany i zmartwiony.

Czy stanie się płynny po 24 godzinach?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Wydajność wolnej bazy z p2p~ była bardzo niska, 60 gramów oleju uzyskano ze 100 gramów p2p. Nie wiem, czy to dlatego, że p2p jest nieczyste, czy dlatego.
Nie mam podstawowej wiedzy z zakresu chemii. Minęły ponad 2 miesiące odkąd nauczyłem się syntezy.
Jak dotąd nic nie znaleziono.
Jestem taki zdezorientowany
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nie zmieni się w ciecz, ciecz zmieszana z twardym ciałem stałym musi zostać zmiażdżona w celu filtracji próżniowej i uzyskania cieczy.
Wydajność freebase z p2p jest w porządku, jeśli nie stosuje się destylacji parowej p2p.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Drogi Panie.

Użyłem kwasu winowego L do oddzielenia wolnej zasady. Próżnia daje ciecz. Alkaliczne PH-13. Otrzymuje się wolną zasadę.

Wymieszać wolną zasadę. Dołączyć HCI. Wartość pH -2. Chciałem ustawić pH na -3. Ale pH nagle spadło. Ostrożnie dodałem bardzo mało HCI. Na początku wartość pH zawsze wynosiła około 7. Potem nagle spadła do -2.

Podgrzać do 130°. Wlać do pojemnika z 10 objętościami schłodzonego alkoholu izopropylowego. W pojemniku natychmiast pojawiło się dużo proszku. Czy nie powinny pojawić się kryształy?

Co zrobiłem źle?

Proszę o pomoc.
 
Top