Przykład separacji izomerów dla Meth

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Szanowny Panie!
Użyj kwasu winowego L do oddzielenia wolnej zasady zgodnie z Twoją metodą.
Podczas mieszania otrzymałem substancję podobną do gumy do żucia, a gdy przestałem mieszać, wszystko zamieniło się w bardzo twardą białą substancję stałą. Cały kawałek.
Czy to jest prawidłowe?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tak
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nie zmieni się w ciecz, ciecz zmieszana z twardym ciałem stałym musi zostać zmiażdżona w celu filtracji próżniowej i uzyskania cieczy.
Wydajność freebase z p2p jest w porządku, jeśli nie stosuje się destylacji parowej p2p.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Drogi Panie.

Użyłem kwasu winowego L do oddzielenia wolnej zasady. Próżnia daje ciecz. Alkaliczne PH-13. Otrzymuje się wolną zasadę.

Wymieszać wolną zasadę. Dołączyć HCI. Wartość pH -2. Chciałem ustawić pH na -3. Ale pH nagle spadło. Ostrożnie dodałem bardzo mało HCI. Na początku wartość pH zawsze wynosiła około 7. Potem nagle spadła do -2.

Podgrzać do 130°. Wlać do pojemnika z 10 objętościami schłodzonego alkoholu izopropylowego. W pojemniku natychmiast pojawiło się dużo proszku. Czy nie powinny pojawić się kryształy?

Co zrobiłem źle?

Proszę o pomoc.
 

novato

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Następnym krokiem po oddzieleniu izomerów byłoby dodanie wodorotlenku sodu rozpuszczonego w wodzie, do pozostałego kwasu winowego, wodorotlenek jest dodawany aż do osiągnięcia ph13 i powstaje olej, olej ten będzie gotowany z tiolem i perkadoksem, w następujący sposób lub proces.
Do każdych 30 litrów oleju dodać 2 litry tiolu lub tiolu, gotować aż do osiągnięcia 160 stopni Celsjusza, po osiągnięciu tej temperatury dodać 2 kilogramy perkadoksu stopniowo, ponieważ spowoduje to reakcję, mieszać tak, aby cały perkadoks został rozpuszczony i jednorodny i utrzymywać temperaturę przez kolejne 10 minut.
Następnie pozostawia się go do ostygnięcia w temperaturze pokojowej, a następnego dnia lub po ostygnięciu ponownie dodaje się kwas winowy, tak jak w pierwszym procesie, aby oddzielić izomery, a następnie powtarza się cykl widoczny na obrazku.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Witam,

Jakie jest źródło tych informacji?
Dzięki.
 

novato

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Zostało to już zrobione, dlatego tłumaczenie jest tak szczegółowe.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nie znam źródła tego procesu, ale dodawanie perkadoksu w wysokiej temperaturze wiąże się z dużym ryzykiem wybuchu, w rzeczywistości wysyłka może odbywać się tylko w specjalnych pojemnikach o temperaturze poniżej 20 ° C, nie wspominając o trudnościach w uzyskaniu tego produktu, co sprawia, że trzeba być bardzo pewnym procesu, aby spróbować go uzyskać.
 

novato

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jeśli przeprowadzisz reakcję w tej temperaturze i to właśnie sprzyja przekształceniu izomeru l w d
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jakie jest źródło tego procesu? Dzięki.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kolejnym ważnym problemem jest to, że Perkadox jest marką i ma wiele różnych produktów inicjujących (peroksydiwęglan Di(4-tert-butylocykloheksylu), AIBN, AMBN, ...), z których każdy działa w innej ilości i temperaturze. Domyślam się, że do tego procesu używany jest peroksydiwęglan Di(4-tert-butylocykloheksylu), ale AIBN może być również użyty w odpowiednich proporcjach.
 

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Czy to prawda, że sole lewoskrętne zaczną się wydzielać, jeśli kwas winowy zostanie dodany w nadmiarze?
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Nazywamy to holenderską metodą recyklingu. Słyszałem o niej tylko dobre rzeczy, ale jeszcze jej nie wypróbowałem. Dzięki za post.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Proszę o pomoc, po wymieszaniu i pozostawieniu na noc okazało się, że jest różowy.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Różowy kolor zwykle oznacza zbyt kwaśny, ale nie w 100% przypadków może być również zanieczyszczeniem z wolnej bazy, sprawdź PH powinno wynosić około 4 i tak nie widzę żadnego osadu na zdjęciu.
 
View previous replies…

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Użyłem czystej destylowanej mety freebase. PH wynosi 4,5-5. Nie ma żadnego osadu. Podczas energicznego mieszania podgrzała się do około 30 stopni. Nawet podczas mieszania nie pojawił się żaden osad
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Podaj mi wszystkie szczegóły, jeśli nie, nie wiem, gdzie jest możliwy problem.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Zmieszałem 160 ml wody i 70 gramów kwasu tatarowego, a następnie dodałem 100 gramów destylowanej wolnej zasady, intensywnie mieszając (za pomocą mieszadła magnetycznego). Woda stała się mętna, ale bez osadu, a następnie pozostawiłem ją na noc i rano okazało się, że jest różowa
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Użyłem kwasu l-winowego (CAS 87-69-4)
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Czy podczas mieszania na ściankach zlewki pojawia się gęsty materiał?
Jeśli tak. Użyj szklanego pręta, aby zarysować bok zlewki. Pomoże to w krystalizacji.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Wypróbuj 150 ml h2O + 80 g winianu po rozpuszczeniu, dodaj wolną zasadę, intensywnie mieszając, aż utworzy się stała masa, co może zająć kilka minut.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Ok, dzięki, spróbuję, wrócę z wynikami
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Z mojego doświadczenia wynika, że tłumaczenie wymaga więcej czasu, by nabrało gęstości i ostatecznego kształtu.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Tak właśnie jest
 

Attachments

  • veQtKRZfEY.jpg
    veQtKRZfEY.jpg
    2.9 MB · Views: 25
Top