Przykład separacji izomerów dla Meth

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Proszę o pomoc, po wymieszaniu i pozostawieniu na noc okazało się, że jest różowy.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Różowy kolor zwykle oznacza zbyt kwaśny, ale nie w 100% przypadków może być również zanieczyszczeniem z wolnej bazy, sprawdź PH powinno wynosić około 4 i tak nie widzę żadnego osadu na zdjęciu.
 
View previous replies…

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Tak to wygląda podczas mieszania, ale po nim nie ma osadu
 

Attachments

  • Ey0bI56kiP.jpg
    Ey0bI56kiP.jpg
    2.9 MB · Views: 37
  • twEuOPWVD9.jpg
    twEuOPWVD9.jpg
    2.7 MB · Views: 39

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Ok, dzięki, spróbuję, wrócę z wynikami
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Z mojego doświadczenia wynika, że tłumaczenie wymaga więcej czasu, by nabrało gęstości i ostatecznego kształtu.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Właśnie dodałem odrobinę roztworu wodorotlenku sodu około 5 gramów i pojawiły się kryształy. Nie wiem, czy dobrze zrobiłem dodając wodorotlenek sodu.
 

Attachments

  • udWYVsTINt.jpg
    udWYVsTINt.jpg
    2.9 MB · Views: 40

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Po prostu zwiększyłeś PH, sprawdź teraz PH, aby mieć pojęcie, czy jesteś na dobrej drodze.
Szczerze mówiąc, nigdy nie miałem takiego koloru w tym procesie i robiłem to setki razy na różne sposoby, ilości, trasy... ale może to prawda, zobaczysz to.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Może działać, zaktualizuj nas, gdy zakończysz proces, dzięki.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Cześć, udało mi się zakończyć proces. Bazowałem na obu warstwach (d i l) po rozdzieleniu. Całkowita wolna baza, której użyłem, wynosiła 300 gramów. I otrzymałem 90 gramów z warstwy wodnej około 170 gramów z warstwy stałej. Następnie skrystalizowałem z hcl. Kryształy z warstwy wodnej (insomer d) były tylko proszkiem, nawet gdy próbowałem rekrystalizować, a druga warstwa (insomer l) ma więcej małych szklistych kryształów z proszkiem.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Hai brother,
Czy możesz podzielić się tym, jak to zrobiłeś?
Wartość pH?
Ja również pomyślnie ukończyłem ten proces, ale moja wydajność była bardzo niska,
Ze 100 ml wolnej zasady otrzymałem 20 ml d. Nie mogłem uzyskać więcej.
Co zrobiłeś dobrze?
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Nie sądzę, że zrobiłem to we właściwy sposób. Ponieważ moje kryształy są nadal racemiczne. Spróbuję jeszcze raz
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
dobry bracie
Czekam, aż podzielisz się właściwymi rzeczami!

Utrata 300 ml wolnej bazy to naprawdę smutna historia!

Wczoraj też zrobiłem coś głupiego. Poddałem P2P destylacji z parą wodną, a następnie użyłem DCM do ekstrakcji P2P. Następnie zasnąłem podczas odparowywania DCM. Temperatura płaszcza grzewczego przekroczyła 200°.
Po przebudzeniu okazało się, że P2P zostało odparowane!
Straciłem około 500 ml
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Czy mogę zapytać, co jest przyczyną tego, że gdy dodaję kwas winowy, nie rozpuszcza się on i nie krystalizuje? Czy jest to niewłaściwa zasada wolna od metamfetaminy? A może pH jest nieprawidłowe?
Przechowywany przez 24 godziny

Jakie jest prawidłowe pH zasady wolnej od metamfetaminy?
 

Attachments

  • voQ58HIUJ7.jpeg
    voQ58HIUJ7.jpeg
    5.1 MB · Views: 189

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Jakie jest Twoje obecne PH? A jakie było pH wolnej bazy przed dodaniem kwasu winowego?
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Tak właśnie musi być.

FkJsC5vV1D
FkJsC5vV1D
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Fajnie, użyłeś tej samej metody?
 
View previous replies…

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Tak, ph freebase powinno wynosić około 11
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Początkowe pH wolnej zasady wynosi 11?
Jaka jest wartość pH po zmieszaniu?

Ile grup metylowych D otrzymuje się po rozdzieleniu?
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Nie, używam wirówki
 

Fringg

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Proszę, jakiego rodzaju wirówki używasz? Próbowałem filtrować przy użyciu obniżonego ciśnienia i lejka Buchnera, ale winian był nadal mokry na końcu i zatrzymywał ciecz. Na końcu otrzymałem trochę izomeru D
 

Fringg

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Witam wszystkich serdecznie. Chciałbym podzielić się z wami moimi doświadczeniami z rozdzielaniem izomerów za pomocą L-wina. Przeprowadziłem trzy testy. 2x z użyciem metanolu, gdy w obu testach zmieniłem proporcje wolnej zasady metanolu i kwasu winowego. Oba testy wypadły w zasadzie tak samo, po połączeniu składników i wymieszaniu wytrąciła się stała masa, którą przefiltrowałem po 24 godzinach. Jeśli chodzi o wygląd produktu i ogólny podział izomerów, być może w jednym teście było trochę więcej produktów niż w drugim. Z 30 ml wolnej bazy otrzymałem około 9 gramów d-metalu. Podczas odparowywania, gdy zaczęły pojawiać się kryształy, na początku wyglądało to dobrze, tu i ówdzie tworzyły się małe igiełki, ale im bardziej wysychało, tym bardziej przypominało racemat (brzydka amorficzna substancja). Po całkowitym wyschnięciu, pod względem wyglądu, nie mogłem odróżnić racematu od tego podzielonego produktu. Po umieszczeniu na folii i lekkim ogrzaniu było oczywiste, że kryształy krystalizują nieco szybciej po rozpuszczeniu niż w przypadku racematu. Z tego wywnioskowałem, że nastąpił pewien podział, ale nie wystarczający. Zauważyłem, że nie myłem proszku winianu podczas filtrowania. Nie było tego napisane w procedurze, więc wolałem tego nie robić. Cóż, teraz dochodzimy do trzeciego testu, który wykonałem przy pomocy wody zgodnie z procedurą btcboss. Po połączeniu wszystkich składników i energicznym wymieszaniu po chwili otrzymałem gęstą, naprawdę gęstą masę przypominającą jakiś krem. Miała ona konsystencję w zasadzie taką jak na zdjęciu dodanym przez użytkownika Sjeik kilka postów nad moim. Zamknąłem pojemnik i odstawiłem na 24 godziny, po czym wlałem tę masę do filtra, rozprowadziłem po filtrze próżniowym i włączyłem ssanie. Ta gęsta kremowa substancja była naprawdę trudna do przefiltrowania, również w procedurze nie było nic napisane o myciu winianu w filtrze, więc tego nie zrobiłem. Otrzymałem tylko 11 gramów produktu z 60 ml wolnej bazy. Ale kryształy, które dotarły, były przezroczyste i piękne. Próbowałem stopić je na folii cynowej, aby zobaczyć, jak szybko się zestalają i było to naprawdę szybkie, jak pseudoefedryna. Myślę więc, że Split izomer był udany, z wyjątkiem masowej tragedii w postaci zaledwie 11 gramów. Problem polegał chyba głównie na tym, że miałem trochę problemów podczas filtracji z tym, że lejek na kolbie ssącej nie uszczelnił się dobrze i może też pomóc wypłukanie soli winianowej podczas filtracji, ale proszę o poradę ile wody mogę do tego użyć, żeby nie zaburzyć rozpuszczalności winianu w wodzie i tym samym nie wprowadzić izomerów L do produktu. Dziękuję
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Powtórz separację izomeryczną, aby uzyskać wyższą wydajność.

Uwolnij nieudaną sól i powtórz proces

- Przemyć zimnym bezwodnym metanolem, mieszanina L-met/kwas winowy nie jest rozpuszczalna w metanolu.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Sir, po oczyszczeniu mieszaniny metanolem, metanol jest mieszany z mieszaniną D metylu i wody.
Czy D metyl jest rozpuszczalny w metanolu?

Jeśli D i metanol są zmieszane, czy wystarczy dodać roztwór wodorotlenku sodu, aby je rozdzielić?
 

Fringg

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Dzięki, postaram się dać znać. Jaką temperaturę powinien mieć metanol, czy wystarczy włożyć go do lodówki, czy zamiast tego powinienem użyć zamrażarki?
 
Top