Metoda oczyszczania MDMA/ecstasy

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Dawno temu robiłem to w ten sposób:



1 litr Ipa (alkoholu izopropylowego) 99% klasy laboratoryjnej (klasa "apteczna" nie działa)

1 litr 99% acetonu (gatunek "apteczny" nie działa i mniej niż Mercadona)

1 szklanka o pojemności 1 litra

1 płyta grzewcza (ale ponieważ nie każdy ją ma, podwójny bojler jest opcją)

1 termometr laboratoryjny

To wszystko.


Na każdy gram Mdma potrzebujemy 3,50 ml ipa (pomiary są bardzo ważne!).

Umieszczamy ipa w zlewce, a także termometr dotykający ipa.
Podgrzewamy ipa do 55 stopni (nie przekraczamy 60 stopni).


Gdy osiągniemy tę temperaturę, wsypujemy Mdma, który się rozpuści.



Przykrywamy szklankę kawałkiem papieru i zostawiamy w temperaturze pokojowej na 4 godziny.



Po tych 4 godzinach powinno być w lodówce przez jeden dzień



Dzień po zamrożeniu na kolejny dzień i kryształy już się tworzą.



Pierwsza partia:
Brudną ipę przelewamy do innej szklanki i ponownie wkładamy do zamrażalnika.

do zlewki z kryształkami dodajemy aceton (pół ipa) zlewka jest tak zimna, że kryształki się rozpuszczają, a aceton je blokuje.

Mniej więcej po godzinie ten sam aceton przelewamy do brudnej szklanki z ipą

Pozostawiamy kryształy do wyschnięcia na jeden dzień.

Dlaczego dodajemy aceton do ipy? Ponieważ wciąż są kryształy, ale potrzebujemy acetonu, w przeciwnym razie kryształy się nie utworzą.

Wyrzucony aceton dodajemy do brudnego szkła ipa z zamrażarki. Bez acetonu druga partia kryształów nie powstanie!

Te kryształy będą formować się dłużej, pozostaw je w zamrażarce na kilka dni.

Wyjęliśmy szkło i wyrzuciliśmy brudną ipę.

Dodajemy aceton, aby kryształy się nie rozpuściły. Gdy szkło osiągnie temperaturę pokojową, wyrzucamy aceton i pozwalamy kryształom wyschnąć.
 

Attachments

  • BsgKQplDIq.jpg
    BsgKQplDIq.jpg
    485.1 KB · Views: 351
  • PmGt5pj3nx.jpg
    PmGt5pj3nx.jpg
    159.5 KB · Views: 337

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Jak rozumiem, rozpuszczalność MDMA we wrzącym IPA wynosi około 1,4 ml IPA na 1 gr chlorku.
Być może możesz określić, jaka jest rozpuszczalność MDMA w IPA w temperaturze RT i zamrożonym IPA?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Empirycznie znalazłem interesujący fakt. Rozpuszczalność w IPA zależy od czystości.

Miałem dwie partie, jedną po ABE, czysto białą, drugą brązowawą po krystalizacji w wodzie.

Obie partie były rozpuszczane wagowo w IPA z tej samej butelki w T=65C.
Waga chlorku - 70 gr
Waga IPA - 193 gr

Pierwsza kolba rozpuściła się całkowicie.

Druga kolba miała problem z rozpuszczeniem: Musiałem dodać 9 gr IPA, aby całkowicie go rozwiązać. Waga IPA została dostosowana w punkcie całkowitego rozpuszczenia w celu uzupełnienia odparowanego roztworu.

Ponadto, podczas krystalizacji w drugiej kolbie na powierzchni pojawiły się płatki chlorku. Nie zauważono tego w pierwszej. Oczywiście gęstość jest inna ze względu na zanieczyszczenia.

QxRzqkinOs
 
Last edited:

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8

Cześć, robię dużo oczyszczania shity mdma i teraz mam problem.
Zrobiłem płukanie acetonem, było ładnie i kolor nie był zły.
Następnie rozpuszczam w gorącym IPA (bardzo ładny kolor przezroczysty) kryształy zderzeniowe, filtruję i suszę.
Ponownie rozpuszczam w IPA, chcę zrobić duże kryształy (robię to wiele razy) w gorącym nasyconym IPA i wysiewam roztwór, tym razem pozwalam roztworowi na gorącej płycie w temperaturze 80 stopni Celsjusza przez całą noc, na drugi dzień, kiedy zamierzałem rozpocząć powolne obniżanie temperatury do wzrostu... widzę cały roztwór Ciemny! bardzo paskudny. Wyłączam ciepło i pozwalam ostygnąć. Kończy się gorzej niż na początku, naprawdę brudne kryształy cukru. Pozwoliłem wyschnąć i zrobiłem kolejne płukanie acetonem... i mam mnóstwo oleju, kiedy odparowuję aceton z drugiego płukania...! !
Czym do cholery jest czerwonawy ciemny olej? Jest rozpuszczalny w wodzie/alkoholu/acetonie.

Może ciepło może rozkładać MDMA hcl, albo jakieś nieczystości?


PD: Co sądzisz o zderzeniu antyrozpuszczalnika z acetonem/ipa? kiedy jest lepiej?
Może być dobry... wolna baza ekstraktu MDMA z eterem dietylowym i ponowne rozbicie z kilkoma ml kwasu chlorowego 37%?

dzięki szefie
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Witaj, twoje MDMA zareagowało z tlenem w powietrzu. Co za sens grzać w 80*C w nocy? Domyślam się, że całe IPA zostało odparowane, a produkt był podgrzewany w zlewce w temperaturze 80*C. Trzeba podgrzać rozpuszczalnik, aby zwiększyć rozpuszczalność MDMA w minimalnej ilości rozpuszczalnika. Następnie należy go powoli schłodzić, aby uzyskać kryształy.

Przeczytaj więcej o rekrystalizacji i filtracji na gorąco
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
W przypadku MDMA jest w porządku.
Będzie.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mdma-synthesis-via-nabh4-from-mdp2p.5188/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/complete-mdma-synthesis-from-sassafras-oil-with-al-hg.20/
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Interesujące.

Właśnie zacząłem rekrystalizację w IPA na łaźni wodnej. Zobaczymy, co otrzymam rano. Intencją jest obniżanie temperatury wody w szalce o 2C na 30 minut.

Ale nie rozumiem też po co utrzymywać temperaturę poniżej 80C przez całą noc. Rozpuszczalność jest zawsze taka sama w tej samej temperaturze: bez względu na to, jak długo ją podgrzewasz - 10 minut czy 10 godzin.

I jeszcze pytanie: wspomniałeś o kolbie. Czy masz na myśli kolbę Erlenmeyera?

Biorąc pod uwagę czarne MDMA, również odniosłem silne wrażenie, że sól ulega degradacji podczas podgrzewania. Za każdym razem, gdy podgrzewam chlorek, robi się ciemny.
Nawet, gdy zakwaszam myte w eterze FB, a następnie podgrzewam do 130, robi się ciemno.
Następnie przemywam sól acetonem w proporcjach objętościowych 1:10 i ponownie krystalizuję świeżą sól poprzez podgrzanie do 100+C, ponownie ciemnieje.
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Słyszałem, że ten czarny kolor jest częstym problemem w przypadku MDMA wytwarzanego z PMK.

Obecnie myślę, że najlepszym sposobem jest zakwaszenie FB 37% HCl w zimnym acetonie: bez podgrzewania, a proszek w rezultacie jest czysto biały.
Prawdopodobnie powolna rekrystalizacja w IPA od 60 ° C do RT jest również łagodniejsza dla niestabilnych cząsteczek skłonnych do degradacji.
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Teraz mam 100% dowodów na to, że długotrwała ekspozycja MDMA w wysokiej temperaturze wpływa na kolor.

Używam różnych metod krystalizacji i nie jest dla mnie problemem uzyskanie czysto białych kryształów. Zwykle podgrzewanie nie zajmuje dużo czasu, a kryształy są idealnie białe.

Ale tym razem spróbowałem zrobić coś nowego dla mnie, aby kryształy były większe i bardziej przezroczyste: "Per aspera ad astra".

Użyłem tej samej partii czystego białego proszku po ABE, gdy roztwór był gotowy miał taki sam kolor jak zwykle, przezroczysty lekko brązowawy. Pozostawiłem go na płycie grzewczej na 10 godzin, T przeważnie 40-70C.

Niestety popełniłem błąd w obliczeniach i moje oczekiwania nie zostały spełnione. W rezultacie musiałem ponownie skrystalizować całą partię. Gdy przygotowałem roztwór do ponownej krystalizacji, był on znacznie gorszy niż poprzednio.
ZkcX30qVLh


Wciąż pozostaje kwestią otwartą, co to jest. Może to być węgiel kwasu karbolowego. Może to być również naturalna właściwość soli, która ciemnieje po podgrzaniu: jubilerzy często używają tego i podgrzewają kamienie przez długi czas, aby zmienić kolor.

Zauważyłem jednak, że roztwór MDMA HCL, który nie został oczyszczony za pomocą ekstrakcji zasadowej, staje się znacznie bardziej ciemnobrązowy, a nawet znacznie szybciej.

Uważam więc, że nadal istnieje jakiś produkt uboczny (nie dużo, może 1-2%), który zmienia kolor na czarny po podgrzaniu.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Cześć, wiele związków organicznych ma tendencję do ciemnienia po podgrzaniu. Tlen z powietrza dobrze reaguje z nim w podwyższonej temperaturze. Może również dojść do dimeryzacji.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Czy ktoś może mi wyjaśnić przyczynę takiego podziału na warstwy?
Oa5jInUvbM JkNlQ0vuti
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nie mogę, ale ta mdma wygląda całkiem nieźle (y)
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Tak, produkt jest ok.
Ta średnia warstwa również wygląda na ciemniejszą nie z powodu nadmiaru zanieczyszczeń, ale z powodu tworzenia się takich zabawnych kryształów.
Myślę, że jest to spowodowane różnymi trybami kontroli temperatury.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@G.Patton, ogólnie IPA jest bardzo dobre do usuwania pewnych związków (produktów ubocznych syntezy) z mdma. Ale moją prawdziwą bolączką jest ogromna ilość chlorowodorku pozostawionego w IPA, którą muszę odzyskać. Teraz myślę, czy używając etanolu mogę uzyskać lepszy wynik? Czy jest jakiś znany sposób na wypłukanie mdma hcl w etanolu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
MDMA*HCl rozpuszczalny w metanolu, może być również rozpuszczalny w etanolu. Nie pamiętam na pewno.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Zastanawiam się również nad wykorzystaniem glicerolu w procesie oczyszczania jako alkoholu trójatomowego. Wrócę do pracy za kilka dni i opublikuję raport.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ogólnie @G.Patton, ciekawe czy masz jakieś pojęcie o różnych rozpuszczalnikach do oczyszczania mdma przez ekstrakcję bazową, takich jak za i przeciw: heksan, dcm, eter naftowy?

Moja osobista obserwacja jest taka, że eter rozpuszcza sporo bazy. Z mojego doświadczenia wynika, że do rozpuszczenia 1 gr bazy potrzeba około 3 ml eteru. Ale interesuje mnie nie tylko objętość (i koszt), ale także minimalna rozpuszczalność zanieczyszczeń pobocznych.

Domyślam się, że heksan używany do ekstrakcji bazy to cas 64742-49-0 (izoheksan)?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Niestety, nie prowadziłem takich badań. Z pewnością nie mogę odpowiedzieć.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Destylacja próżniowa wolnej zasady za pomocą chłodnicy zwrotnej i rozdzielenie rozpuszczonego produktu na frakcje w zależności od temperatury wrzenia zapewni maksymalną czystość i minimalne straty substancji.
 

K53SK53S

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Cześć przyjaciele, dzięki za wkład, działa bardzo dobrze, ale mam wątpliwości, podczas krystalizacji (kryształy wytrącają się bardzo dobrze) nie otrzymuję kryształów typowych dla mdma, jest to coś bardziej podobnego do płatków śniegu, do szronu w szklance w śnieżny dzień, jest to szkło, ale bardzo kruche. Dlaczego nie mogę uzyskać mocnego szkła? Dziękuję i pozdrawiam 😊
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Cześć, nie ma za co! Czy do krystalizacji używasz lodówki? Im szybsze chłodzenie, tym mniejsze kryształy.
 
Top