Metoda oczyszczania MDMA/ecstasy

K53SK53S

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Cześć przyjaciele, dzięki za wkład, działa bardzo dobrze, ale mam wątpliwości, podczas krystalizacji (kryształy wytrącają się bardzo dobrze) nie otrzymuję kryształów typowych dla mdma, jest to coś bardziej podobnego do płatków śniegu, do szronu w szklance w śnieżny dzień, jest to szkło, ale bardzo kruche. Dlaczego nie mogę uzyskać mocnego szkła? Dziękuję i pozdrawiam 😊
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Cześć, nie ma za co! Czy do krystalizacji używasz lodówki? Im szybsze chłodzenie, tym mniejsze kryształy.
 

K53SK53S

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Tak, oczywiście, najpierw zostawiam go, aż osiągnie temperaturę pokojową, następnie 15 lub 20% już się krystalizuje, następnie wkładam go do lodówki na 2 godziny, a następnie do zamrażarki na 3 godziny. Prawie 100% umytego produktu krystalizuje się, ale kryształy są bardzo kruche, gdy są przenoszone do pakowania, zamieniają się w piasek
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Robiłem IPA kilka razy i wydaje mi się, że ten "piaskowy" styl krystaliczny jest naturalną właściwością krystalizacji IPA. Spróbuj rekrystalizować go w wodzie, aby uzyskać duże kryształy skalne.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/my-mdma-freebase-crystallization.5069/
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Co zauważyłem, IPA jest dobry do usuwania lepkiego czarnego związku, produktu ubocznego syntezy.
 
Top