Synteza mefedronu (4-MMC); łatwa do przeprowadzenia - wysoka wydajność

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
To bardzo dziwne, co się tutaj dzieje. Publikujesz metodę i zamiast stymulującej dyskusji, pierwszy komentarz pochodzi od najwyraźniej zdezorientowanego faceta, który może zrobić wszystko znacznie lepiej i szybciej. Jak on to robi? Nie mówi nam tego retard.

Następnie pojawia się następny, który chce oczernić metodę poprzez pseudonaukowe wypowiedzi i zdalną analizę, a tym samym pozyskać klientów dla swojego biznesu syntezy, podejrzane.

I wreszcie, Prof. Smart-ass, publikuje kilka cynicznych komentarzy i dostarcza dokładnie 0 konstruktywnych sugestii.

Nie jesteśmy tu w sądzie, nie muszę niczego udowadniać. Czystość próbki z wersji akademickiej została przeprowadzona w profesjonalnym laboratorium z widmami NMR, widmami w podczerwieni i UV, widmami masowymi jonizacji elektrorozpryskowej itp.

Zastanowię się dwa razy, czy w ogóle cokolwiek publikować, więc jest to bezcelowe. Na starym dobrym forum ula kultywowano zupełnie inny styl. A szkoda.
 
View previous replies…

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Nie bierz do siebie tego, co ludzie tutaj publikują, niektórzy z nich są cwaniakami, inni wiedzą, co mówią, ale wolą zarabiać pieniądze na swoich metodach syntezy i nie rozumieją, co oznacza dzielenie się wiedzą.

Publikuj swoje reakcje i metody, wszyscy możemy się nimi dzielić i uczyć się na ich podstawie.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Researcherr
dziękuję za miłe słowa. Masz rację, powinieneś po prostu ignorować tych facetów, choć w niektóre dni nie jest to takie łatwe *grin`*.
Przy okazji, zobacz co ten żartowniś ci odpowiedział. Stawiam zdalną diagnozę: zaburzenia psychiczne w zaawansowanym stadium. Trzymaj się.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Dla głupich, mój podpis jest specjalnie dla cwaniaków, którzy piszą do mnie w prywatnych wiadomościach z pytaniami o to, jak zrobić 10 kg na raz, niektórzy z nich najwyraźniej myślą, że jestem im coś winien. Mój podpis oznacza, że nie zamierzam pomagać pierdolonym fabrykom za darmo. Trzeba umieć przyjąć krytykę do siebie, czy uważasz, że Twoja praca ma wartość dla społeczności? Nie, nie ma, w sąsiednich tematach i dorobek się zwiększa i czystość jest wyraźnie, nawet bez analizy, większa. Jeśli myślisz, że zrobiłeś coś wyjątkowego, to się mylisz.
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@w2x3f5 Sugerowałbym zakończyć dyskusję i pozwolić innym członkom forum zdecydować, co jest dla nich wartościowe, a co nie.
Myślę, że rywalizacja o to, kto ma lepsze metody, nie jest w duchu założycieli tego forum.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Powiedziałem ci wszystko o twojej metodzie, wydajności substancji i zanieczyszczeniach. I nie musisz tego komuś mówić, jeśli nie widzisz za sobą.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Pokaż, jaki kryształ otrzymasz, jeśli powiesz, że zrobiłem czysty mmc
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Zwykle nie rekrystalizuję, moim zdaniem nie jest to konieczne. Błyszczące kryształy to zabawa dla dzieci. Ale dla ciebie, mój kolego z forum, zrobię to przy następnej partii. :cool: :ROFLMAO:
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
U say u can use to wash
Tetrahydrofuran (Aceton)
Nie tylko alkohol IPA i octan etylu również mogą być używane i są znacznie łatwiejsze do zdobycia w wielu krajach.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Oczywiście, można użyć innych rozpuszczalników. Z mojego doświadczenia wynika, że THF ma po prostu najlepszy efekt czyszczący, szczególnie lepszy niż aceton.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Teraz twój jest brudny, kiedy rzucasz kwasem i acetonem, mój jest xD totalnie białe mleko, kiedy nie trzeba go myć xD
 

Attachments

  • txh1CYjAuc.jpeg
    txh1CYjAuc.jpeg
    4.9 MB · Views: 261
  • Ff0vq2pweK.jpeg
    Ff0vq2pweK.jpeg
    5.2 MB · Views: 595

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Gratulacje, więc Twój produkt wygląda tak po zakończeniu czasu reakcji i przed jakimkolwiek myciem/czyszczeniem, prawda? Jeśli tak, wszyscy jesteśmy ciekawi Twojej tajemniczej metody uzyskiwania super czystego produktu z reakcji, która sama w sobie nie jest czysta z kilkoma reakcjami ubocznymi. ;)
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Nie myję niczego, wrzucam kwas i mieszam aceton i dostaję to wszystko. Musisz wiedzieć, co robisz freebase, którą zrobiłem w 30 minut.
 

Attachments

  • hfIBVetilv.jpeg
    hfIBVetilv.jpeg
    5.2 MB · Views: 652
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
:unsure: 30 min. to rozpuszczalnikiem nie może być DCM, może octan etylu? A potem dodajesz aceton wraz z 37% HCl? Czy jestem coraz bliżej? :ROFLMAO::ROFLMAO:
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Fajne (y)(y)(y), spróbuję, jakiej temperatury używasz?
 

ice4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Podaj Wickr.me/singal/tegram Potrszebuje odpowiedzi na pytania, solidnie zapłacę, lub nawiąże współpracę :)
 
Top