Synteza mefedronu (4-MMC); łatwa do przeprowadzenia - wysoka wydajność

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Gratulacje, więc Twój produkt wygląda tak po zakończeniu czasu reakcji i przed jakimkolwiek myciem/czyszczeniem, prawda? Jeśli tak, wszyscy jesteśmy ciekawi Twojej tajemniczej metody uzyskiwania super czystego produktu z reakcji, która sama w sobie nie jest czysta z kilkoma reakcjami ubocznymi. ;)
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Nie myję niczego, wrzucam kwas i mieszam aceton i dostaję to wszystko. Musisz wiedzieć, co robisz freebase, którą zrobiłem w 30 minut.
 

Attachments

  • hfIBVetilv.jpeg
    hfIBVetilv.jpeg
    5.2 MB · Views: 652
View previous replies…

ice4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Podaj Wickr.me/singal/tegram Potrszebuje odpowiedzi na pytania, solidnie zapłacę, lub nawiąże współpracę :)
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Cóż, jeśli moje 4mmc będzie zbyt czyste i nie będzie stymulować, prawdopodobnie po prostu pójdę w stylu 2009-10 i zmieszam metylon z mefedronem, uzyskując niesamowite hajki z tej kombinacji przez lata.
 

Cruela83

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Czy pamiętasz, ile miligramów metylonu i ile mefedronu zawierało to combo?
 

WildDoc

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 5, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Czy rotovap jest niezbędny w tej reakcji?
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
@thevines2: Też tak się czuję. Nie obchodzi mnie, o ile lepsze są brudne narkotyki, lepiej zrekompensować to drugą czystą substancją. Brudne narkotyki to po prostu wiele nieznanych substancji.

@K-Cyanide: Skąd mam wiedzieć, że nie masz nieprzereagowanego prekursora, produktów ubocznych i HCl w swoim produkcie? No tak, masz, dlatego jest o wiele lepszy. Możesz też wdychać środek do czyszczenia kanalizacji i będzie to przyjemne uczucie, ale czy powinieneś?

Stwórz czysty produkt. Nikt go nie lubi? Boohoo, zrób coś innego, co im się spodoba i zrób to dobrze. Możesz zrobić metę w gaśnicy ze starych baterii, ale czy powinieneś?

Jesteś taki dobry, dlaczego nie wyizolujesz izomerów i produktów ubocznych, nie przeprowadzisz testu biologicznego, a następnie nie wyślesz do analizy masowej? To pogłębi badania i pozwoli ci dowiedzieć się, czy oferujesz swoim klientom zły produkt. Zależy ci na tym, czy to pieniądze dla ciebie? Retoryczne.

Twoja metoda jest zła. Wszyscy o tym wiedzą. Ty również. Masz podejście "wystarczająco dobre dla ulicy" i uważam to za obraźliwe. Pewnie wcinasz też kofeinę i mleko dla niemowląt, co? Twoje 4mmc nie jest stymulujące? Zapomniałeś o izomerze R czy co? Widziałem ładne kryształy 4mmc, ale masz opalony proszek, który nazywasz 99%, który nie jest stymulujący? Jesteś kłamcą i ulicznym naciągaczem. Każdy krok twojej metody to ściema, dlatego codziennie widzę ten wątek, w którym wytykasz swoje błędy i trujący styl życia. Bardzo pasująca nazwa użytkownika, bracie. Wiedziałeś co robisz lol

Zastanawiam się więc, co jest lepsze, papierosy czy nikotyna?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Gdyby było bardzo dużo nieprzereagowanego prekursora, zerwałby ciało z twarzy. Samo delikatne powąchanie jest bardzo bolesne, co prawdopodobnie oznacza 1 mg lub mniej
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Poza tym, jaki środek do czyszczenia odpływów jest przyjemny? Mam HCL+H²O, H²SO⁴ i NaOH. Kupię go, jeśli jest to coś innego, ale zaintrygowałeś mnie. Dzięki za cenny wkład!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Nie wierzę, że jest to ewangelia. Osobiście mogę powiedzieć, że w przypadku dextro-Methamphetamine.HCl i soli amfetaminy można wiele zyskać, usuwając nawet najmniejsze zanieczyszczenia. Zyskuje się na "jasności umysłu" i bardzo łatwym odstawieniu. Oczywiście można mieć inną definicję "pożądanych efektów", które zostały zdefiniowane przez użycie zwykłego badziewia handlowego, które zmieniło amfetaminę w deliriant, ale szczerze mówiąc, to nie mój problem.

W przypadku 4-MMC mam pewne przeczucie, że może wystąpić reakcja uboczna z udziałem cząsteczki karbonylowej, szczególnie w przypadku użycia nadmiaru metyloaminy. Jestem też nieco zaskoczony, że nikt nie przejmuje się usuwaniem bromu, gdy kolor wyraźnie pokazuje, że gówniane ilości są nadal obecne (czerwony/różowy), bez wodorosiarczynu, tiosiarczynu lub węgla drzewnego, dlaczego nie?

@DavidNichols Nie ma aminacji redukcyjnej. To jest substytucja.

Uprzejmie prosimy, aby wszyscy zaczęli dawać innym trochę luzu, a także przestali publikować "ex cathedra" "przemawiając w imieniu Boga". W końcu wszyscy gotujemy tylko z wodą i nie chodzi o "wygrywanie", ok?

thx
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Nadmiar nukleofila (metyloaminy) zmniejsza prawdopodobieństwo reakcji aminy drugorzędowej z bromoketonem, ponieważ amina drugorzędowa jest bardziej reaktywna.
Biorąc pod uwagę suchy bromoketon, najprawdopodobniej nie było wolnego bromu, ale kolor roztworu wyraźnie wskazuje na dużą ilość zanieczyszczeń w oryginalnym bromoketonie.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Oczywiście, że jest tam cholerny brom, widzisz to!
To proste: Dodaj trochę tiosiarczanu w wodzie do czerwonawego roztworu, aż stanie się bezbarwny. Brom został przekształcony w bromek.

Przekonasz się, że każda reakcja z udziałem bromu ma taki etap, a te, które go nie mają, wykorzystują oczyszczanie za pomocą kolumny chromatograficznej jako kolejny etap.

Założę się również, że metyloamina jako pierwszorzędowa amina jest bardziej reaktywna, znacznie bardziej reaktywna niż metylokation jako drugorzędowa amina, nie mówiąc już o wysoce prawdopodobnych przeszkodach sterycznych.
Mam jednak problem ze zrozumieniem, dlaczego metyloamina nie powinna reagować z grupą ketonową, co nie stanowiłoby problemu, dopóki bromoketon jest już przekształcony w drugorzędową aminę, ponieważ wtedy powstaje tylko imina, która powróci po kontakcie z wodą, ale jeśli tak się stanie na bromoketonie, powstanie amina, a bromo zostanie zastąpione przez OH-, hydroksyl.....
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Takie kolory mogą być również spowodowane niepożądanymi reakcjami, ale bez wątpienia warto przemyć bromoketon tylosiarczanem sodu lub przetestować na obecność wolnego bromu. Uważam, że najprawdopodobniej jest to dibromoketon i/lub częściowa bromacja w pierścieniu.
Drugorzędowe aminy są bardziej reaktywne, a metkatynon ma przeszkody steryczne. Aby lepiej zrozumieć tę reakcję, zalecam przestudiowanie analizy zanieczyszczeń w mefedronie; istnieje wiele prac naukowych dotyczących analizy zanieczyszczeń. W skrócie, wykrywają one zanieczyszczenia związane z samokondensacją katynonu (produktem końcowym jest imidazol), kondensacją katynonu z bromoketonem, nie zauważyłem powstawania iminy w reakcji kondensacji katynonu z metyloaminą.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Zrobiłem to tylko raz na bardzo małą skalę i nie było śladu pomarańczy w żadnej z warstw. Właściwie na początku myślałem, że coś spieprzyłem, bo widzę tu wiele zdjęć z pomarańczą.
 

HOLLANDSFINEST

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bardzo jasny temat, dzięki za podzielenie się tą wiedzą 🙏
 

Mehdi

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
czy ktoś może mi przesłać metodę?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
brat dlaczego nie freebase the 4-mmc i destill incase of rotovap?

Jaka jest temperatura wrzenia w stanie wolnym i próżni?
 
  • Like
Reactions: $!$

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Potrzebna jest bardzo silna próżnia rzędu 10 mikronów, wolna baza mefedronu bardzo łatwo ulega samokondensacji, w związku z czym temperatura wrzenia musi być niższa niż 100 stopni, a jeszcze lepiej niższa.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
@K-Cyanide
Dzięki za tę szczegółową procedurę. IMHO to jedna z najlepszych tutaj.
 
  • Haha
Reactions: $!$

Woody

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Cześć chłopaki. Mam nowe chemikalia i z nimi moja ostatnia znana synteza z bromem toluenem i metylem nie działa. 4chlorofenylo-1-bromoetylo-keton, dla rozpuszczalnika dcm. Po reakcji próbowałem zakwasić, ale nie było kropli mąki... Przestałem mieszać, i były 2 warstwy, wziąłem je do oddzielnych pojemników, i jeden z pojemników zaczął krystalizować.... Mam niewiele około 10% kryształów i dużo tłustej, lepkiej, żółtawej pasty... Czy ktoś może mnie naprowadzić?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Przesyłanie niektórych obrazów może nie reagować wystarczająco długo
 
Top