Metamfetamina z tabletek efedryny

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Aspiryna 10 g/100 ml eteru etylowego
Kofeina 0,2 g/100 ml eteru etylowego
Efedryna nierozpuszczalna w eterze
Używać eteru bezwodnego!
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Czy można użyć ksylenu zamiast toluenu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Najniższa temperatura potrzebna do zagotowania mieszaniny reakcyjnej.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Czy mogę zastosować metodę moskiewską również z kąpielą ultradźwiękową bez powodowania eksplozji (w celu zwiększenia szybkości reakcji i mieszania)?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Tak, dlaczego nie? Nie ma substancji potencjalnie wybuchowych.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Wodór jest generowany, ale nie boję się samego wodoru, używam ultradźwięków z grignardem i aezotropem nitrometanu / metanolu (obraz, jeśli się zapali).

Ale boję się samego czerwonego fosforu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Jak ultradźwięki mogą spowodować zapłon?
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18

Metoda kwasu hipofosforowego wytwarza dużo białego proszku w rurce skraplacza podczas refluksu, a rurka skraplacza jest całkowicie zablokowana po około godzinie. Czy to normalne?

G.Patton

1ACjXD5s6c

 
Last edited:

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Wydaje mi się, że są dwie możliwości, jedna to taka, że biały proszek to zdesublimowany kwas fosforowy, a druga to taka, że coś jest nie tak z chlorowodorkiem efedryny i jest to podróbka
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Czy więc meta wytwarzana z pseudo jest tak samo dobra jak gówno wytwarzane z efedryny?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Zarówno efedryna, jak i pseudoefedryna dają D-met jako produkt, nie ma różnicy, są równie dobre.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Oba dają d-met, ale pseudomet,h daje duży silny przypływ i haj trwający około 12 godzin, efhemeth daje mniejszy, ale dłuższy, bardziej komfortowy przypływ i może trwać 2-3 dni.
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Witamy w William Dampier
Po pierwsze, dziękuję za udostępnienie. Po drugie, mam kilka pytań,
1. W filmie, ile wynosi temperatura mieszania czerwonego fosforu, jodu i efedryny przez półtorej godziny?
2. Tiosiarczan sodu nie jest używany w filmie. Red Devil Lye Co to jest? Czy jest to substytut? Jeśli nie, to co z użyciem tiosiarczanu sodu?
3. W moim kraju nie można kupić kwasu siarkowego. Czy gazowy HCL można zastąpić stałym HCL?
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Red devil lye to tylko nazwa handlowa zwykłego NaOH.
 
View previous replies…

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Ok, dziękuję, nie wiem zbyt wiele na ten temat. I dlaczego tiosiarczan sodu nie został użyty do usunięcia jodu, co mnie zastanawia
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Tiosiarczan sodu nie jest używany w filmie, ponieważ nie przejmują się usuwaniem nadmiaru jodu z produktu końcowego... Nie martwią się o bezpieczeństwo, toksyczne opary ani czystość produktu końcowego... Powiedziałbym, że powinniśmy potraktować ten film jako podstawowy, niechlujny, ale pouczający zarys tego, jak działa synteza....
I nie potrzebujesz kwasu siarkowego... Możesz również użyć kwasu muriatowego / chlorowodorowego do produkcji gazu. To jest to, czego używam... Nie jest lotny ani nie wytwarza żadnego ciśnienia, o które należy się martwić... Damp rid to chlorek wapnia, który reaguje z kwasem muriatowym, wytwarzając gaz hcl... Ilości nie są krytyczne... Wystarczy około 1/8 filiżanki Damp Rid i tylko tyle kwasu muriatowego, aby ledwo przykryć Damp Rid i założyć nakrętkę z wężem z powrotem na butelkę squeezy.Następnie włóż rurkę do tego, co gazujesz i ściśnij... Nie zapomnij zdjąć węża po ściśnięciu, ponieważ nie chcesz zasysać płynu, który gazujesz....
Mam nadzieję, że to pomoże!
DWplAsOD8j
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Czy musi to być stężony kwas mrówkowy, czy 31 procent jest w porządku?
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Ok, dzięki bracie. Próbowałem też znaleźć wiele sposobów na zrobienie tego i naprawdę można zassać płyn z powrotem do kubka, a na końcu można umieścić mały odwrócony lejek lub ssanie. Znalazłem sposób na wytworzenie gazowego chlorowodoru. Łatwo jest kupić chemiczny chlorek sodu i kwas szczawiowy, dodać odpowiednią ilość wody i podgrzać, aby wytworzyć gaz hcl, ewentualnie tlenek węgla i dwutlenek węgla, a toksyczne spaliny są oczyszczane roztworem wodorotlenku sodu i paleniem lamp alkoholowych.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Witam, proszę o uważne przeczytanie tematu.
>1. W filmie, ile wynosi temperatura mieszania czerwonego fosforu, jodu i efedryny przez półtorej godziny?

HCl nie może być ciałem stałym.
>Czy gazowy HCL można zastąpić stałym HCL?
 

Cheerbushe

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Czy zużyty roztwór toluenu może być użyty po raz drugi?
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Dzień dobry wszystkim, mam 6 kg efedryny, zacząłem już robić testy drogą hipofosforową, kwas, który mam, wynosi 80%, dobrze? lub w jakim stężeniu powinien być?
Po wykonaniu całego procesu, na końcu olej został oddzielony od części wodnej, powstał żółty olej metamfetaminowy i brązowa warstwa, oddzieliłem toluenem i brązowy kolor zniknął, zdekantowałem, a następnie rozpocząłem krystalizację z HCL w gazie, obniżyłem go do ph 5 i nic się nie stało, obniżałem ph, aż osiągnął zero, a na dnie powstała bardzo gęsta warstwa, Umieściłem ją na godzinę na rotaevaporatorze, aby usunąć toluen, a po wyjęciu kuli z rotaevaporatora stała się jak breja, czekałem, aż wyschnie przez 24 godziny i nadal była mokra, nie wiem, co zrobiłem źle, ale nie mogłem skrystalizować celu, byłoby bardzo pomocne, gdybyś mógł mi wyjaśnić, gdzie się pomyliłem, bardzo dziękuję

J6Wf1sC0LR
 
View previous replies…

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Poziom pH nie powinien spaść poniżej 5,8, ponownie ekstrahuj pH wodorotlenkiem sodu do 13 i ostrożnie krystalizuj

Jeśli gaz hcl nie działa, spróbuj tego:

Umieść warstwę toluenu w zlewce i dodaj taką samą ilość czystej wody, ostrożnie dodawaj kroplami hcl do pH 5,8 (mierząc pH, mierz warstwę wody, a nie warstwę toluenu).


Energicznie wstrząsać przez dłuższy czas i oddzielić warstwę wody, odparowując wodę.



Przepraszamy za złą grafikę
 
View previous replies…

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
ok, rozumiem cię, najciekawsze jest to, że krystalizowałem bardzo brzydko, więc robię rekrystalizację?
Kolejna mała rzecz, kiedy zacząłem umieszczać HCl w gazie, mogłem zobaczyć bardzo mały biały osad po osiągnięciu ph 6.0. Tworzenie się kryształów następuje po umieszczeniu roztworu w zamrażarce czy jak?
ZIcuV1tx2n
WADiGFgvfX
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Dla kryształów w postaci szkła:

Po zakończeniu fazy czyszczenia rozpuść proszek metamfetaminy w jak najmniejszej ilości alkoholu, a następnie poczekaj, aż alkohol odparuje.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Wszystko, co trzeba było zrobić, to oddzielić olej fb od żrącej wody. Lejek sep przemyć olej fb równą ilością dh20 odrzucić dh20 następnie dodać równą ilość bezwodnego acetonu rozcieńczyć kwasem hcl aż pH wyniesie 5,8 dodać 1ml dh20 na każdy gram meth hcl następnie odparować zanim pojawi się szumowina na wierzchu umieścić w ciemnej szafce i pozwolić naturze robić swoje nie ma potrzeby gazować i utrudniać.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Właśnie przeczytałem to poprawnie pH 0 duże nie nie musisz go ponownie uwolnić i stracisz produkt również patrząc na twoją zlewkę, którą opasałeś podczas destylacji i przyniosłeś żrący olej podczas destylacji mokrej lub parowej nie dalej niż jedna czwarta drogi w dół skraplacza ciśnienie pary ok powolny i stały wygrywa wyścig tutaj pacjenci
Ponadto, nie zamierzasz kupować lodu gazując produkt, zrobisz biały proszek, który należy przefiltrować, przemyć bezwodnym acetonem, a następnie rekrystalizować za pomocą dh20 lub rozpuszczalnika.
 
Top