Metamfetamina z tabletek efedryny

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Temperatury są doprowadzane do wrzenia, dokładny czas reakcji jest określany tylko przez TLC
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Skoro twoim ekspertem jest gówno pochodzące z Meksyku, meta. I czy cała meta jest metą, powiedzmy, że mieliśmy gówno z moskiewskiej trasy redukcji brzozy i każdej innej trasy, o której możesz pomyśleć. Czy wszystko byłoby takie samo. Utrzymują na haju przez jakiś czas. Bo to gówno daje haj na kilka godzin, więc zastanawiam się, czy to w ogóle jest meta?
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
TLC - co to jest?
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
TLC = Tender Loving Care
Oznacza to, że temperatura jest regulowana do momentu uzyskania dobrego refluksu (pierścień refluksowy w dolnej 1/3 skraplacza).
Czas również będzie się różnić, ale 24 godziny to dobry punkt wyjścia za pierwszym razem. Obserwacje zmian w refluksie pokażą, kiedy jest on zakończony
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Ile metamfetaminy można wyprodukować ze 100 gramów tabletek pseudoefedryny?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Czy został on wyciągnięty z tabletek lub zanim został włożony, a jeśli tak, to jaka jest stawka za pseudo Czy można uzyskać pseudo o jakości farmaceutycznej na rynku? Ponieważ tam, gdzie jestem, można kupić tylko 9 gramów miesięcznie i muszę umieścić ludzi w moim biznesie, aby uzyskać coś wartego dzikiego.
 
View previous replies…

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Tam, gdzie mieszkam, nie ma limitu na zakup tabletek pseudoefedryny, więc mogę kupić dowolną ilość
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Witam, przepraszam, chcę zapytać o metę z hi.some. jakiś czas temu zrobiłem metę z pseudoefedryną 10 gr, HI 10 ml. , 20 ml wody. bez użycia czerwonego fosforu, refluksowałem przez 6 godzin w 100 ° C, a następnie alkalizowałem i ekstrahowałem toluenem, i otrzymałem tylko mniej niż 0,5 gr. z bardzo nieprzyjemnym i nieprzyjemnym zapachem, użyłem pseudoefedryny, która zawiera 60 mg pseudoefedryny
tripolidyna 2,5 mg. Mam nadzieję, że ktoś może odpowiedzieć na moją skargę, którą do tej pory wciąż jestem zdezorientowany. Czy ktoś może odpowiedzieć szczegółowo, będę bardzo wdzięczny dla tych, którzy chcą odpowiedzieć.
 

Attachments

  • YO3qxIFKh9.jpeg
    YO3qxIFKh9.jpeg
    675.9 KB · Views: 412

gafer84

Don't buy from me
Member
Joined
May 22, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Zużyto dwa razy więcej wody niż potrzeba
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18

Metoda kwasu hipofosforowego wytwarza dużo białego proszku w rurce skraplacza podczas refluksu, a rurka skraplacza jest całkowicie zablokowana po około godzinie. Czy to normalne?

G.Patton

1ACjXD5s6c

 
Last edited:

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Wydaje mi się, że są dwie możliwości, jedna to taka, że biały proszek to zdesublimowany kwas fosforowy, a druga to taka, że coś jest nie tak z chlorowodorkiem efedryny i jest to podróbka
 

carbon_hydrogen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Czy muszę stosować suszenie próżniowe?
 

qwepoi514

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam, dziękuję za odpowiedź
1. Jaka jest temperatura refluksu skraplacza.
2. Jak przemyć toluenem
 

carbon_hydrogen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Więc muszę wlać toluen, aby wyekstrahować metamfetaminę i wyjąć ją pipetą? Przepraszam, jestem kiepski z angielskiego.
 

NeilStalin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mam tabletkę na przeziębienie i grypę, która zawiera
Pseudoefedryna HCl
Paracetamol
chlorfeniraminę
Jak mogę oddzielić chlorowodorek pseudoefedryny od paracetamolu i chlorfeniraminy?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Nie wiem zbyt wiele, ale nie zaszkodziłoby, gdybyś miał dostęp do gównianej tony tych tabletek, aby palić je w metanolu, przefiltrować i skrystalizować i przeprowadzić małą reakcję. inne rzeczy są wyłączone i obniżają wydajność, ale jeśli masz 1000 tabletek 30 mg, maksymalne pseudo, jakie możesz mieć, to 30 gramów, ale tracisz za każdym razem, gdy filtrujesz i syfonujesz, więc może być ciężko, jeśli masz 50 gramów i były to tylko tabletki 30 mg, coś było nie tak.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Chciałbym wiedzieć to samo
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Czy więc meta wytwarzana z pseudo jest tak samo dobra jak gówno wytwarzane z efedryny?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Zarówno efedryna, jak i pseudoefedryna dają D-met jako produkt, nie ma różnicy, są równie dobre.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Oba dają d-met, ale pseudomet,h daje duży silny przypływ i haj trwający około 12 godzin, efhemeth daje mniejszy, ale dłuższy, bardziej komfortowy przypływ i może trwać 2-3 dni.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
A co z trasą Nagai?
 

13THShapeShifter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
"TYLKO ZABAWNY FAKT!"
jeśli kiedykolwiek usłyszysz lub przeczytasz, że metoda NAZI REDUCTION została tak nazwana, zanim zaczęto nazywać ją THE BIRCH REDUCTION, to jest to samo Nazi Reduction= Birch Reduction.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Trasa kwasu hipofosforowego Zamierzam nas wszystkich wyprostować... ponieważ wszystko, co tu widziałem, jest błędne
1 proporcje są w całym sklepie, w którym marnujesz chemikalia, właściwe proporcje to
1 litr 50% plus mocny kwas hipo cokolwiek poniżej 50% pseudo nie przekształci się w metę, jak sprawdzić moc refraktometru kwasu?
1kg jodu
1kg pseudoefedryny
Widzę, że wszyscy zastanawiają się nad temperaturami, upewnij się, że podczas refluksu ciśnienie pary nie przekracza jednej czwartej wysokości skraplaczy Liebiga i to samo podczas destylacji produktu.
Napisałem zewnętrzną destylację z parą wodną produktu, który jest tutaj, po prostu poszukaj go po destylacji, oddziel olej fb od wody kaustycznej i rozcieńcz olej fb kwasem hcl do ph 5.8.
Twoje nadmierne komplikowanie rzeczy nie wymaga ekstrakcji toluenem.
Jeśli potrzebujesz hipokwasu i jodu, skontaktuj się ze mną, pomogę ci i gwarantuję, że od 1 kg do 1 tony otrzymasz kwas i jod.
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Co należy rozumieć przez rozcieńczanie równymi objętościami wody? Ile wody powinienem użyć na gram pse?
 
Top