Potrzebuję pomocy w konwersji bmk 5449-12-7 na wolną bazę A-oil

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Przeprowadziłem normalną destylację, aby po prostu poprawić kolor. Co również się udało.
Nie przyjmuję już porad od nowych użytkowników. Jesteś tu dwa dni, a wypowiadasz się w tym temacie jakbyś był ekspertem.
Gdybyś przeczytał temat, zobaczyłbyś cały proces od A do Z
przestań marnować czas ludzi na bzdury.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Zrozumiałem!

Doszedłem również do wniosku, że niektórzy mają tendencję do pomijania takich etapów, jak ekstrakcja DCM ciał stałych... może ze względów czasowych.
Z niecierpliwością czekam na wdrożenie całej mojej wiedzy wkrótce w mojej własnej syntezie, dzięki za rozmowę. Będziesz miał ode mnie DM
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Człowieku to jest otwarte forum cmon.

Może to moje oczy, ale widzę, że dołączył 26 dni po tobie w maju.
Nie ma powodu, by być nieuprzejmym
 

flask

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
To forum może działać tylko wtedy, gdy moderatorzy posiadający wiedzę poprawią niektóre teorie
Widzę tu kilka błędów
Po pierwsze, węglan amonu nigdy nie jest używany bezpośrednio z p2p.
Najpierw wytwarza się mrówczan amonu.
Mrówczan amonu można łatwo wytworzyć za pomocą węglanu amonu i kwasu mrówkowego. Miareczkować
do pH 7 i usunąć wodę.
Dopiero wtedy można go użyć z p2p
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Nie mogę się doczekać, aż forum się rozrośnie i pojawi się na nim coraz więcej doświadczonych osób!
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Słuchaj, poprosiłeś ludzi o pomoc, a ja napisałem ci moją odpowiedź.
Dosłownie napisałem ci wszystkie podstawy i to, co widziałem z doświadczenia lub dlaczego uważasz, że ludzie sprzedają żółty i bezbarwny olej w Holandii?
Nie musisz przyjmować moich rad, ponieważ nie będę ich już udzielać.
Ale myślę, że to oczywiste, kto ma większe doświadczenie od nas obu ;)
Pamiętaj tylko, kto utknął w hydrolizie i myślał, że A-OIL to N-Amfetamina.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Z wikipedii wygląda to łatwo...

W pierwszym etapie reakcja między fenyloacetonem i formamidem, z użyciem dodatkowego kwasu mrówkowego lub samego formamidu jako środka redukującego, daje N-formyloamfetaminę. Ten związek pośredni jest następnie hydrolizowany przy użyciu kwasu solnego, a następnie zasadowany, ekstrahowany rozpuszczalnikiem organicznym, zatężany i destylowany w celu uzyskania wolnej zasady.

Wolna zasada jest następnie rozpuszczana w rozpuszczalniku organicznym, dodawany jest kwas siarkowy, a amfetamina wytrąca się jako sól siarczanowa.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
To proste, niektórzy ludzie po prostu lubią wymyślać koło na nowo i dodawać własne zwroty akcji, nie mając do tego żadnych kwalifikacji, zamiast postępować zgodnie z przepisem.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Znalazłem ten przepis w książce Uncle Fester

Synteza amfetaminy poprzez reakcję Leuckarta

Magia tej reakcji polega na umieszczeniu fenyloacetonu i formamidu razem na kilka dni przed reakcją.
dni przed wykonaniem reakcji.
Jedna część fenyloacetonu i 2 części fonnamidu muszą stać w temperaturze pokojowej przez co najmniej 24 godziny lub dłużej.
dłużej. Myślę, że tydzień to najlepszy czas. Należy wstrząsać dwa lub więcej razy dziennie. Uważam, że formamid
powoli reaguje z fenyloacetonem, więc im dłużej stoi, tym lepiej!
Może jeśli temperatura jest wyższa, reaguje szybciej. Niektórzy zostawiają to tylko na jeden dzień, ale jeśli
ale jeśli masz czas, dlaczego nie pozostawić go na tydzień lub dwa?
Tuż przed aresztowaniem mierzyłem pH mieszanki i uważam, że zmienia się ono każdego dnia.
każdego dnia. Przy odrobinie cierpliwości powinieneś być w stanie znaleźć najlepszy czas na odstawienie.
odstawić.
Ostrzeżenie: NIGDY nie wlewaj kwasu mrówkowego do mieszanki. To zniszczy wszystko i będziesz musiał
trzeba będzie zaczynać od początku.
Odczekałeś tydzień i jesteś gotowy do działania. Umieść mieszaninę w szklanej kolbie
z wrzącymi wiórkami. Powinieneś użyć ich jak najwięcej, ponieważ potrzebujesz małych bąbelków.
To bardzo ważne! ! W przypadku chłodnicy zwrotnej woda wewnątrz chłodnicy nie może być bardzo zimna, ponieważ amoniak zablokuje otwór w chłodnicy.
nie może być bardzo zimna, ponieważ amoniak zablokuje otwór w skraplaczu, więc 30°C to dobra temperatura.
temperatura. Można nawet wypuścić całą wodę, jeśli nie przeszkadza nam zapach amoniaku.
Tuż przed rozpoczęciem należy wziąć odrobinę kwasu fononowego i dodać go do mieszaniny. Wystarczy
wystarczy odrobina; na przykład, dla 3-litrowej mieszanki, dodaj Scc. Więcej nie zaszkodzi. Jeśli dodasz
zbyt dużo, po prostu podgrzej kolbę bez skraplacza, aż temperatura wzrośnie do 1 60-1 65 ° C, a następnie umieść skraplacz z powrotem w kolbie.
C, a następnie ponownie założyć skraplacz.
Teraz należy podnieść temperaturę do 1 80 ° C, a czasem nieco wyżej, w zależności od
od jakości formamidu. Tutaj używają klasy przemysłowej. Nigdy nie miałem żadnych problemów
o ile jest czysty.
Pozostawić mieszaninę na godzinę po osiągnięciu pożądanej temperatury. Mieszanina
zmieni kolor z jasnożółtego na ciemnożółty. Jeśli zacznie ciemnieć, oznacza to, że temperatura jest zbyt wysoka.
wysoka.
Po godzinie pozwól jej ostygnąć lub, jeśli jest to mała partia, weź sep lejek wypełniony wodą i wymieszaj go z partią.
wodą i wymieszaj go ze swoją partią. Na tym etapie nie używaj ługu.
Teraz wyjmij olej i wymieszaj go z podwójną ilością kwasu solnego. Pozostaw na wolnym ogniu przez
jedną godzinę.
Teraz należy oddzielić go od ługu. Najlepiej jest najpierw pozwolić mu ostygnąć, ale jeśli
jest to mała partia i duży lejek, można zaryzykować. Potrzebne jest również bardzo dobre wstrząsanie
tutaj.
Weź oleistą warstwę i zacznij ją destylować pod maksymalną próżnią.
Weź destylowany produkt i wymieszaj go z podwójną ilością alkoholu, metanolu, acetonu,
lub czymkolwiek, co uznasz za najlepsze. Teraz weź 20% H2S04 i dodawaj go powoli, aż p H wyniesie 7 . Jeśli
Jeśli dodałeś zbyt dużo H2S04, po prostu przywróć pH za pomocą ługu.
Teraz odfiltruj produkt i pozwól mu wyschnąć. Suszenie dużych partii zajmuje dużo czasu, więc ludzie tutaj
umieszczają je w wirówce. Weź duże prześcieradło, włóż do niego swój wsad i pozwól mu wirować. (Bądź ostrożny
z iskrami i tym podobnymi")
czas.
Zamiast formamidu można również użyć fonnatu amonu. Kwas mrówkowy nie jest tu potrzebny.
Obecnie próbuję przeprowadzić reakcję tylko z amoniakiem, ale wciąż nad tym pracuję.
Jeśli masz jakieś pytania, po prostu napisz do mnie i zapytaj. Kontynuuj dobrą pracę i baw się dobrze
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Wujek Fester wspomina również o dodaniu odrobiny niklu i borohydryku sodu jako katalizatorów w celu zwiększenia wydajności.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Czy jest na tym forum choć jedna osoba, która zassała nasiona i uzyskała produkt końcowy w postaci oleju A?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
nieprawda, że zrobił z tego P2P.
nie ma tu nikogo, kto to zrobił
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Dobra, rozumiem :)

Dlaczego nie pójdziesz drogą NaBH4/CuCL2?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Witam pana, mam już P2P
to nie jest problem
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Nie poddawaj się @Saul, kup tym razem mrówczan amonu i spróbuj ponownie przereagować z p2p
Następnie, gdy będziesz miał n-formyl, dodaj hcl w stosunku 1:1 i gotuj przez 2 godziny, po tym czasie dodaj naoh i wyjdzie a-oil.

Spróbuj ponownie i opublikuj wyniki, jeśli zadziała
 

Amp master

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Wszyscy sprawiają, że brzmi to niemożliwie, ale jest to bardzo łatwy proces, a efektem końcowym jest krystalicznie czysty olej 52% A.
 
Top