Potrzebuję pomocy w konwersji bmk 5449-12-7 na wolną bazę A-oil

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Przepraszam, ale nigdzie w tej Syntezie nie mogę znaleźć proporcji kwasu solnego.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1. Roztwór 1-fenylo-2-propanonu(0,827 g, 6,2 mmol)


4. Olej rozpuszczono w roztworze metanolu (5 ml) i 15% HCl (5 ml ) i mieszano pod chłodnicą zwrotną przez 2 h.

Po uwzględnieniu błędu otrzymaliśmy stosunek
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Jaka była całkowita ilość N-formyloamfetaminy?
Muszę to wiedzieć do moich obliczeń HCI i metanolu
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Jeśli ilość N-formyloamfetaminy wynosi 500 ML, czy prawidłowe jest dodanie 75 ML HCI i 75 ML alkoholu izopropanolowego?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
To nie jest moja procedura, z wątku sir Williama. Posiadanie dokładnej liczby byłoby idealne, ale chodzi o to, że HCl jest używany w nadmiarze, na przykład w poniższym artykule użyto 10 ml HCl o nieokreślonym stężeniu (lub jestem ślepy lub głupi) na 1 gram produktu do hydrolizy.
https://patentimages.storage.googleapis.com/83/bb/4d/9cd8b0724ca65a/US20130046111A1.pdf
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Opublikowano tak wiele wersji tego ostatniego kroku, że szukanie właściwej metody na łamaniu zła jest jak gra na loterii.

Wujek Fester zamieścił jasną odpowiedź, ale nie dotyczy ona amfetaminy, ale metamfetaminy
dodaje tylko HCI, a nie HCI + alkohol, jak czytałem tutaj na tej stronie.
Mówi, że jeśli N-formyloamfetamina wynosi 500 ML, dodaj 1 litr HCI i refluksuj 1 godzinę
ale znowu te informacje dotyczą metamfetaminy, więc nadal nie mam odpowiedzi.
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Dzięki za informowanie mnie na bieżąco
doceniony
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

ten temat utknął w martwym punkcie.
nie pojawiają się żadne użyteczne odpowiedzi.
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Czy ktoś pytał sir Williama o odpowiedź? Dziękuję za odpowiedź
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
.
Wczoraj nawet otworzyłem zgłoszenie z tym pytaniem, a potem dostałem istniejący link w odpowiedzi, w którym odpowiedź naprawdę nie jest napisana. są specjalistami i są bardzo pomocni dla niektórych.
moja odpowiedź jest wystarczająca z 6 karakterami całkowitego tekstu
ale niestety nikt nie zna odpowiedzi lub nie chce jej udzielić
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jeśli literatura podaje dobre wyniki przy proporcjach 5 do 1 dwa razy, 10 do 1 raz, a ta procedura podaje około 1 do 2,5 w przybliżeniu, więc możemy wyciągnąć wniosek, że wszystko między 2,5/100 a 10/100 działa dobrze według mojego rozumowania.
Myślę, że wyjaśniłem dość jasno i dokładnie, jeśli jakikolwiek ekspert chce mnie zrecenzować, oczywiście zapraszam do wszelkich poprawek.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Nie potrzebowałbym forum, gdybym eksperymentował na ślepo. ilość jest niezwykle ważna. również dlatego, że używamy HCI 30%. jest tam już sporo wody.
Nawiasem mówiąc, jest to ostatni krok, więc jeśli użyjesz zbyt dużo, ten olej a jest nic nie wart.
Czy są dwie warstwy dodane do tego kroku?
Jeśli tak, to nie zaszkodzi użyć zbyt dużo.

Czy po reakcji HCI + refluks 2 godziny są również 2 warstwy?
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Cześć chłopaki, będę próbował przekształcić p2p w pn2p przy użyciu opisanych metod dostępnych tutaj, jeśli ktoś ma coś do dodania mądrego informacji, to doceniam Wiem, że na tym forum jest wielu kompetentnych ludzi, a chłopaki twoja wiedza i mądrość są doceniane, więc proszę, nie krępuj się każdy z was zaoferować swój kierunek wiele dzięki
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Witaj, przyjacielu,

jestem blisko finału nie spieszę się nie lubię tego nie spieszę się
i przechodzę do następnego poziomu tylko wtedy, gdy jestem w 100% pewien, że jest właściwy.
Ale obiecuję, że kiedy już tam będę, zapiszę szczegółowo każdy krok, który wykonałem do końca.
w mojej grupie breaking bad europe. ( dla wszystkich członków sponsorujących ), aby wesprzeć forum
 
Last edited:

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Witaj Saul, dzięki za odpowiedź, tak, właśnie udało mi się uzyskać lepszą wydajność z glicydianu i konwersję do ciemnego bogatego oleju bmk, mój produkt końcowy, mam nadzieję, będzie produkował siarczan anfetaminy i świetnie, nie mogę się doczekać, aby usłyszeć, jak trzymasz kciuki 🤞 idzie dobrze
 

Kslzlxczkaoxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Publikuję post z palnika, ponieważ nie mogę teraz zalogować się na mój główny.
Chodzi mi o to, że masz ogromny margines 2,5/100-10/100, więc wątpię, żebyś mógł spieprzyć zbyt źle. Oczywiście nie ma to znaczenia w granicach rozsądku, ale zacznij konserwatywnie i zobacz, co działa, a co nie, to nie jest ślepe, jeśli masz hojny interwał.
I tak, po ekstrakcji n-formylu przez destylację lub rozpuszczalnik będziesz miał 1 warstwę w kolbie, a po hcl będziesz miał naturalnie 2 warstwy, ponieważ w kwaśnym roztworze znajduje się woda. po hydrolizie ponownie oddzielasz 2 warstwy, ekstrahując wolną zasadę kilka razy za pomocą niepolarnego rozpuszczalnika lub destylacji.

Praxis, działanie to jedyny sposób na opanowanie reakcji, niezależnie od teorii lub dyskusji na temat drobnych szczegółów. Informuj nas na bieżąco.
 
Last edited:

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Dzięki za odpowiedź, stale nad tym pracuję, aby spróbować osiągnąć efekt końcowy i podzielę się moimi odkryciami również na końcu, chłopaki, cała wiedza i informacje zwrotne od was wszystkich są doceniane, to forum jest fantastyczne w ten sposób, życzę wszystkim miłego dnia.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Więc tylko aktualizacja sytuacji.
Miałem 400 ml N-Formyloamfetaminy, dodałem 800 ml kwasu solnego i gotowałem w temperaturze wrzenia przez 2 godziny.
Kolor jest strasznie ciemnobrązowy. teraz jestem ciekawy, czy zobaczę dwie warstwy, skoro kolor jest tak zjebany. Naprawdę mam taką nadzieję. potem muszę tylko podnieść ph i do tego używam mieszanki naoh z wodą. teraz pozwolę wszystkiemu ostygnąć.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
https://bbgate.com/attachments/snbp7j6cis-jpg.6792/?hash=3ae4cd3bf8d82f5114d358d291f71215

tak to wygląda po temperaturze pokojowej HCI
 

Attachments

  • Snbp7j6CIs.jpg
    Snbp7j6CIs.jpg
    636.1 KB · Views: 325
Top