Potrzebuję pomocy w konwersji bmk 5449-12-7 na wolną bazę A-oil

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Myślę, że to, co jest określane jako a-oil, to wolna od amfetaminy baza rozcieńczona metanolem
 

serialz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
29
Reaction score
34
Points
13
Dla mnie A-Oil to :

Tutaj

Nienawidzę tego języka.

Byłoby łatwiej, gdyby ludzie rozmawiali o molekułach, a nie o języku pochodzącym z ulicy...
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Wiem, o wiele lepiej mówić o molekułach, starałem się tylko nie wprawiać w jeszcze większe zakłopotanie i tak już zdezorientowanego gościa
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

drogi serialz, nie powinieneś czuć się atakowany.
Wcześniejsze wyjaśnienie dotyczące obliczania Moli było fenomenalne.
Wyjaśniłeś tam szczegółowo, co muszę zrobić, aby przekonwertować moje P2P na N-formyloamfetaminę.

Wczoraj zadałem tylko pytanie i nagle dodałeś całe wyjaśnienie.
Przepraszam, ale wydaje mi się to bardzo dziwne. ponieważ wyjaśniłeś już wszystko od P2P do N-formyloamfetaminy.
Teraz nagle dodano toluen i kwas solny.
Przepraszam, ale to było dla mnie bardzo mylące. i nadal tak jest
Więc wybacz mi, jeśli wydaję się niegrzeczny.

Wcale nie chcę amfetaminy
Chcę wolnej zasady amfetaminy N-Formyloamfetaminy i tak, nazwa uliczna w Europie A-oil.

Więc teraz pytam, czy potrzebuję tego dodatkowego kroku toluenu i kwasu solnego?

i prawdziwe pytanie, które chcę zadać
obliczyłeś 8 moli kwasu mrówkowego (433gr)
nadmiar oznacza overtollig Więc w rzeczywistości nie jest źle dodać zbyt dużo kwasu mrówkowego? ponieważ osobiście uważam, że użyłem zbyt mało kwasu mrówkowego i dlatego po całkowitym czasie 12 godzin gotowania nagle nastąpiło odbarwienie.
kwas mrówkowy nie jest wcale drogi, wolę użyć wystarczającej ilości, aby być bezpiecznym.
czy to jest dozwolone?
 
Last edited by a moderator:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Ups! Napotkaliśmy pewne problemy.
Limit czasu na edycję tej wiadomości (10 minut) upłynął.
---------------------------------------------------------------------
PS: Jestem w fazie uczenia się, dlatego pracuję tylko z ilościami 100 ml z P2P
więc to nie jest strata, jeśli się nie powiedzie. to tylko część tego.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

cześć przyjacielu

Potrzebuję pomocy plz
Skończyłem gotować
Tym razem poszło bardzo dobrze.
Po 14 godzinach gotowania bez przerwy i z bardzo mocnym mieszadłem mam ładną grubą żółtą górną warstwę w mojej kolbie.
Teraz chciałbym rozpocząć ostatni etap. ph górnej i dolnej warstwy wynosi ph04.
Czy muszę je już rozdzielić? Więc teraz muszę podnieść ph kwasem solnym do ph11.
mycie tolueenem, jak to zrobić?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
oddzielić, następnie dodać toluen do warstwy wody, wymieszać, ponownie oddzielić, powtórzyć 1-2 razy ->HCl -> wysuszyć - > wytrącić z h2so4
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Próbuję polubić Twój post, ale nie działa

Dziękuję za odpowiedź.

Powiedzieli mi również, że potrzebuję NaOH do ostatniego kroku?
A po dodaniu HCI muszę ponownie podgrzewać przez 3 godziny, refluks?
Czy to jest poprawne?
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ta procedura, czy zrobiłeś coś innego? Z wyjątkiem próżni itp.

1. Roztwór 1-fenylo-2-propanonu (0,827 g, 6,2 mmol) i formamidu (3,5 ml) ogrzewano w temperaturze 160-170 *C przez 16 godzin.
2. Mieszaninę schłodzono do temperatury pokojowej i dodano 30% nadtlenek wodoru (5 ml).
3. Po mieszaniu przez 15 minut, mieszaninę reakcyjną ekstrahowano benzenem (2x25 ml), a połączone ekstrakty benzenowe odparowano pod zmniejszonym ciśnieniem, uzyskując ciemny olej.
4. Olej rozpuszczono w roztworze metanolu (5 ml) i 15% HCl (5 ml) i mieszano pod chłodnicą zwrotną przez 2 h.
5. Mieszaninę reakcyjną odparowano pod zmniejszonym ciśnieniem. Pozostały produkt rozpuszczono w wodzie (25 ml) i przemyto chlorkiem metylenu (2x20 ml).
6. Roztwór wodny doprowadzono do zasadowego odczynu (pH 10) przez dodanie granulatu NaOH i ekstrahowano chlorkiem metylenu (2x25 ml).
7. Połączone ekstrakty chlorkiem metylenu odparowano, otrzymując produkt aminę w postaci żółtego oleju
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Tak, wszystko.

Postępuję zgodnie z plikiem PDF tutaj w tym temacie, ale ostatni krok nie jest uwzględniony. i potrzebuję tylko ostatniego kroku.
Mam teraz N-formyloamfetaminę w płynie ph4 i chcę freebase w płynie ph11.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Znajdujesz się na 3. etapie procedury

4. Olej rozpuszczono w roztworze metanolu (5 ml) i 15% HCl (5 ml) i mieszano pod chłodnicą zwrotną przez 2 godziny.
5. Mieszaninę reakcyjną odparowano pod zmniejszonym ciśnieniem. Pozostały produkt rozpuszczono w wodzie (25 ml) i przemyto chlorkiem metylenu (2x20 ml). Na razie nie jest konieczne odkurzanie, wystarczy użyć wyekstrahowanej warstwy organicznej (oleju). Nie można dodać naoh do samego oleju + rozpuszczalnika, więc potrzebujesz trochę wody, dodaj naoh, wyekstrahuj zwykłą wolną od amfetaminy bazę, wytrąć.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
pytanie do serialz.

Po 24-godzinnym refluksie po prostu wpuścić wszystko do kolby? I zacząć od obróbki HCI? Czy najpierw oddzielić dwie warstwy
przed rozpoczęciem obróbki?
Jak działa przemywanie toluenem?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Początkowa masa reakcyjna jest oddzielana i pracujesz z wyekstrahowanym olejem i następującymi popłuczynami połączonymi razem. Zwróć uwagę, jak procedura odnosi się do tego, co jest traktowane HCl jako olej.
Na przykład po rozdzieleniu dodajesz więcej toluenu do warstwy wody, dobrze wstrząsasz, czekasz na oddzielenie, wkładasz do lejka, oddzielasz. Inną rzeczą, którą można mieć na myśli, jest powiedzenie, że masz szklankę z wolną bazą, wylewasz ją gdzie indziej, ale na szklance wciąż jest materiał, dodajesz toluen, "myjąc" szklankę z wszelkich pozostałości produktu.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Ile HCI mieszam z górną warstwą, powiedzmy, że jest to 300 ml?

Naprawdę nie rozumiem, że HCI zwiększy ph, ponieważ ma ph 1.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ponadto HCl obniży pH, a nie je podniesie. W procedurze dla 0,8-0,9 p2p stosuje się 5 ml 15% HCl, spróbuj równoważnej ilości, jak sądzę.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Więc jak mogę to później przetłumaczyć na ph 11?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
6. Roztwór wodny został następnie zasadowy (pH 10) przez dodanie granulek NaOH i ekstrahowany chlorkiem metylenu (2x25 ml).

Po dodaniu HCl otrzymujemy dwuwarstwową masę reakcyjną, do której dodajemy wodorotlenek sodu, rozdzielamy, ekstrahujemy toluenem lub czymkolwiek innym, łączymy ekstrakty, suszymy mgso4, wytrącamy.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Czy mogę użyć do tego również tolueenu, ponieważ nie mam chlorku metylenu?
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Witam wszystkich użytkowników
Jestem tu nowy.
Mam pytanie odnośnie tej syntezy
Czy istnieje sposób z N-formyloamfetaminy. Do normalnej prędkości ( pasta )
Ponieważ nie chcę niestabilnego oleju
Chcę najlepszej możliwej jakości z rzeczami, które mam, i myślę, że olej nie jest odpowiedzią.
kto może mi pomóc?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
tak, każdy niepolarny działa ksylen, eter naftowy, cykloheksan, benzen, ipa również, jeśli warstwa aq jest zasadowa lub nasycona solanką, octany szkodzą wydajności, nie warto ich używać
O tym właśnie mówimy w tym wątku. Formetorex otrzymuje się przez aminowanie Leuckarta, a następnie hydrolizę HCl, uzyskując wolną zasadę amfetaminy, która może być przechowywana przez miesiące rozcieńczona i przechowywana w chłodzie.
 
Top