Potrzebuję pomocy w konwersji bmk 5449-12-7 na wolną bazę A-oil

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Wszyscy z wyjątkiem policji są tu mile widziani, co nie oznacza, że nie możemy się trochę zabawić.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

dzięki za ten skarb pdf
 

SpeeD

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 18, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
A-Oil vs. N-Formyloamfetamina Czy to ta sama substancja?

Saul

 

SpeeD

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 18, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
1. Jeśli kwas siarkowy zostanie dodany do oleju A, wytrąci się z niego siarczan amfetaminy lub siarczan N-formyloamfetaminy.
2. olej A oznacza bazę wolną od amfetaminy lub bazę wolną od N-formyloamfetaminy.
Czy ktoś może mi pomóc, jestem taki zdezorientowany?
 
Last edited:

SpeeD

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 18, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Przekształć bmk 5449-12-7 w bazę wolną od amfetaminy lub bazę wolną od amfetaminy. N-Formyloamfetamina
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

nie ma jednego kroku po N-formyloamfetaminie, aby przejść do oleju wolnej bazy amfetaminy
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Witaj przyjacielu, mam kilka pytań dotyczących tego pliku pdf

Jaka jest różnica między komercyjnym p2p a nieczystym p2p?

Co oznacza 5 eq? Czy jeśli masz 100 ml, zużywasz 500 ml? I jak to zrobić, jeśli substancja jest w postaci proszku?

I na koniec, co oznacza nadmiar kwasu mrówkowego?
 

serialz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
29
Reaction score
34
Points
13
Zanieczyszczona cząsteczka, jak sama nazwa wskazuje, to cząsteczka zmieszana na przykład ze śladowymi ilościami rozpuszczalnika lub innej cząsteczki. (Woda, kwas itp.) Stąd znaczenie oddzielania, czyszczenia, destylacji i suszenia p2p.

Stanie się to bardziej techniczne.
Mówimy o proporcjach "molowych".

W tym przypadku chcemy przereagować p2p z mieszaniną węglanu amonu i kwasu mrówkowego.
Najbardziej interesującą metodą dla Ciebie, ponieważ nie znasz czystości końcowej produkcji p2p, jest węglan amonu (5eq) i kwas mrówkowy w nadmiarze.

Uczyńmy to bardziej konkretnym. Zróbmy trochę matematyki:

Wyobraźmy sobie 100 ml P2P (względnie czystego, ponieważ jest oczyszczony, destylowany i suszony) o masie 101 g. (Gęstość P2P wynosi 1,01g/mL).
Liczbę moli uzyskuje się dzieląc masę przez masę molową. Masa molowa P2P wynosi 134,175g/mol. (Oznacza to, że jeśli masz +-134g P2P, masz jeden mol).

Tak więc w przypadku 101 g P2P (100 ml), jeśli podzielimy 101 przez 134,18, otrzymamy 0,75 m ola P2P.

Zgodnie z dokumentem PDF umieszczonym w rozmowie wcześniej. Stosunek reakcji wynosi 1:5:Nadmiar (1 to P2P, 5 to węglan amonu i nadmiar kwasu mrówkowego).

Zastosujmy to do naszego 0,75 molowego P2P.
Musimy mieć 5 x 0,75 mola węglanu amonu lub 3,75 mola. Wiedząc, że masa molowa węglanu amonu wynosi 96,085 g/mol, potrzebujemy 360 g węglanu amonu.

Nadmiar kwasu mrówkowego oznacza, że chcesz całkowicie przereagować kwas mrówkowy z węglanem amonu, ale dodatkowo w pożywce nadal musi znajdować się kwas mrówkowy.
W dokumencie stwierdzono, że wystarczy niewielki nadmiar. Użyjemy 8 moli kwasu mrówkowego lub 433 g.

Podsumowując:

1) Weź 2L kolbę okrągłodenną i dodaj 433g kwasu mrówkowego. Dodawaj powoli i w małych ilościach 360 g węglanu amonu. Pomiędzy dodawaniem kolejnych porcji należy odczekać, aż CO2 przestanie musować. Jeśli nie będzie to przestrzegane, istnieje ryzyko przepełnienia.
2) Dodać do przygotowanego roztworu 100 ml P2P.
3) Połączyć w refluksie pod dobrym mieszaniem.
4) Utrzymywać temperaturę 160-165°C przez 24 godziny. Można to zrobić na przykład w kilku 6-godzinnych sesjach.

N-Formyloamfetamina jest produktem z wydajnością do 78%. (A-Oil)


Ta procedura jest oparta na dokumencie i nie testowałem jej, ale pochodzi z bardzo szczegółowej pracy magisterskiej, więc myślę, że musi być poprawna.

Moje obliczenia opierają się na 85% kwasie mrówkowym, który jest standardem handlowym.

Z osobistego punktu widzenia i jako chemika wydaje się to więcej niż poprawne i wykonalne.

Jeśli chcesz pracować z 200 ml, po prostu podwoj masę kwasu mrówkowego i węglanu amonu i tak dalej.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

dzięki wielkie serials kupuję ci status sponsora z heisenberg .
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
zrobione masz status sponsora na 180 dni
 

serialz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
29
Reaction score
34
Points
13
Dziękuję, nie ma żadnych zobowiązań.

Pomoc uważam za coś normalnego
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
to samo dla mnie
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Dzisiaj zacząłem sequel. Użyłem tylko 100 mg p2p
ten film jest po 4 godzinach gotowania

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/data/video/6/6292-c2bcacef613e32134eacf947334faa50.mp4

to zdjęcie jest po 4 godzinach gotowania
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/attachments/lmzswe2pfx-jpg.6291/?hash=ec8ecc91fdfa43e76b1a6d98e54266c7

to zdjęcie jest po 6 godzinach gotowania i pozostawieniu do ostygnięcia.

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/attachments/nnjalc8l6u-jpg.6290/?hash=ec8ecc91fdfa43e76b1a6d98e54266c7
 

Attachments

  • NnJALC8l6U.jpg
    NnJALC8l6U.jpg
    52.2 KB · Views: 363
  • lmzsWE2pfx.jpg
    lmzsWE2pfx.jpg
    55.3 KB · Views: 350
  • mGhrF5q9zD.mp4
    1.8 MB · Views: 0

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Jaką reakcję wykonałeś?
Leuckart p2p czy jaką?
Jaka była wydajność?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Leuckart

nie ma jeszcze wydajności, ponieważ trzeba gotować znacznie dłużej, zanim będzie gotowe
 
Last edited:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Bardzo przepraszam, mam na myśli, że zaczynam dzisiaj od 100 ml p2p
edycja niemożliwa.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

cześć serialz

Mam kilka pytań
Widziałeś moje zdjęcie po 6 godzinach gotowania.
Więc 6 godzin później gotowałem ponownie przez 6 godzin.
ale olej stał się bardzo ciemny i było go mniej.
Myślę, że najlepszy wynik osiągnąłem po 4 godzinach gotowania.
Nie mierzyłem wtedy ilości, ale myślę, że było to 100 ml bardzo jasnożółtego koloru.
Jakiś pomysł, co poszło nie tak?
 

serialz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
29
Reaction score
34
Points
13
"Amfetamina została zsyntetyzowana z l-fenylo-2-propanonu (P2P) poprzez
N-formyloamfetaminę przy użyciu mrówczanu amonu. l-fenylo-2-propanon i
mrówczan amonu, (...) połączono i ogrzano (160-180 ° C)
Zawartość kolby destylacyjnej następnie schłodzono i hydrolizowano przez
ogrzewanie stężonym kwasem solnym przez 3 godziny. Mieszaninę reakcyjną przemyto
benzenem (toluen też powinien działać) (w celu usunięcia nieprzereagowanego ketonu), alkalizowano i destylowano z parą wodną.
Destylat ekstrahowano benzenem (toluen też powinien działać), a produkt oddestylowano, uzyskując l-fenylo-2-
aminopropan (amfetaminę)".


Należy bezwzględnie przestrzegać 4 x 6 godzin refluksu. Następnie zrób to, co napisano powyżej.

Jak już wspomniałem, osobiście nie korzystałem z tej drogi syntezy.

Istnieje więc wiele czynników, które mogą sprawić, że nie zadziała.

Informuj nas na bieżąco ;-)
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

WTF już wszystko wytłumaczyłeś dla produktu końcowego A oil, o co w tym wszystkim chodzi?

Potrzebuję odpowiedzi od serialza z 5 dni temu, kiedy wróci?
 
Last edited:

serialz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
29
Reaction score
34
Points
13
Oto, co robiłeś przez 24 godziny (4x6h) i co doprowadziło do powstania twojego "A-Oil":

"Amfetamina została zsyntetyzowana z l-fenylo-2-propanonu (P2P) poprzez
N-formyloamfetaminę przy użyciu mrówczanu amonu. l-fenylo-2-propanon i
mrówczan amonu, (...) zostały połączone i podgrzane (160-180° C )".


ZKVsRQjvno



Ale twój "olej A" musi być traktowany HCl, jak wskazano tutaj:

" Zawartość kolby destylacyjnej została następnie schłodzona i hydrolizowana przez
ogrzewanie stężonym kwasem solnym przez 3 godziny
. Mieszaninę reakcyjną przemyto
benzenem (toluen też powinien działać) (w celu usunięcia nieprzereagowanego ketonu), alkalizowano i destylowano z parą wodną.
Destylat ekstrahowano benzenem (toluen też powinien działać), a produkt oddestylowano, uzyskując l-fenylo-2-
aminopropan (amfetaminę)".



Wszystko to odbywa się w jednym naczyniu szklanym, 24 godziny refluksu, a następnie obróbka "oleju A" uzyskanego po 24 godzinach refluksu.

Nie można wyizolować oleju A (można, ale byłoby to skomplikowane). To, co tutaj robię, to upraszczanie życia. Przykro mi, że nie rozumiesz, ale niestety nic nie mogę na to poradzić.

Jak wspomniano powyżej, nie mogę powiedzieć, jeśli to nie działa, co może być problemem. Może to być zanieczyszczenie metalem z mieszadła, które rozpuściłeś podczas robienia P2P. Inne zanieczyszczenie. Złe oddzielenie P2P, które nadal zawierało kwas fosforowy lub siarkowy. itd. itd. itd.

Lista może być długa. Jako chemik mogę udzielić Ci wskazówek, ale nie za Ciebie ;-)

Więc idź do końca 24-godzinnego refluksu, zakwasz pożywkę HCl (pH2).
Następnie wykonaj refluks zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi ekstrakcji itp. I możesz dostać trochę amfetaminy na końcu.

Ale proszę, nie bądź sarkastyczny.

To Ty chciałeś iść tą drogą z węglanem amonu, nie ja ^^.

Nawet jeśli istniały znacznie prostsze sposoby na jego syntezę.

Ja tylko "próbowałem" cię naprowadzić od samego początku.
 
Top