Jednogarnkowa synteza amfetaminy z P2NP z NaBH4/CuCl2 (skala 1 kg)

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Panowie, dlaczego część oleju skrystalizowała się w zamrażarce? Po pozostawieniu w temperaturze pokojowej wraca do stanu ciekłego
OVCW3l0jdh IOvx8zbB29
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Tak, powinno pasować. Większość kuchenek do wina, które znalazłem, ma około 39 cm średnicy, podczas gdy moja kolba ma 37,5, wciąż szukam kuchenki do wina, która jest nieco większa niż powinna być idealna
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3

Cześć,

Jeśli wrócisz do wątku i przeczytasz, że miałem ten sam problem z obrazkami.

Nikt nie wie dlaczego tak się dzieje i co to jest.

Po prostu krystalizuj freebase zamiast wkładać ją do zamrażarki.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3

Istnieje kilka miejsc i krajów w Europie, które legalnie sprzedają ten związek.

Niestety zadałeś pytanie w złym wątku, spróbuj ponownie i zgłoś się we właściwym wątku, a być może odpowiem.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Tylko, że u mnie było tak, że całe 300ml nie było robione w zamrażarce, a jak przelałem na 3x 100ml, to było robione w dwóch słoikach... moim zdaniem stężenie produktu może być za duże, więc nie może pozostać w formie cieczy. ale mogę się mylić.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

w holandii w sklepach aldi sprzedają teraz czajniki do konserw ( inmaak ketels )
do gotowania warzyw lub owoców do przechowywania w szklanych słoikach.
jakość i taniość
 

h20

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
to jest właściwy wątek!
Potrzebujesz go do tej syntezy.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Nie znalazłem go online, może jest tylko w sklepie. Jaka jest ich średnica wewnętrzna?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
W pytaniu chodzi o to, że powinieneś być w stanie dowiedzieć się tego sam, jeśli chodzi o łatwo dostępne substancje chemiczne.
To tak, jakby zapytać, gdzie mogę kupić IPA lub wodę destylowaną.

Ale znalazłem to dla ciebie:


Możesz to zobaczyć na stronie wyników i wybrać najwygodniejszą opcję.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Tak, widzę to w sklepie kilka tygodni temu
ale wiem, że wszystko, co mają w Holandii, dociera do Belgii 2-3 tygodnie później.

https://offers.kd2.org/pics/35/63/3563188de5ba9a44382090b755d7695ea5eb944f.jpg
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Dzięki :) Holandia i Belgia są zbyt daleko, aby je kupić. Pozostanę przy opcjach, które mam!
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18

I może będę używał bez szklanej kolby, ponieważ wnętrze jest pokryte podwójną emalią.
Trudno mi kupić anonimowo kolbę z wieloma szyjkami, może użyję podgrzewacza do wina jako reaktora i zrobię kilka otworów w pokrywie. Tak właśnie zrobili w zniszczonym laboratorium, prawda?
Dzięki za podzielenie się tym!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Rzeczywiście użyli podgrzewaczy do wina, takich jak ten, do zastąpienia reaktora i wykorzystali większe podgrzewacze do wina jako system chłodzenia.
O ile mi wiadomo, użyli go do jednego etapu produkcji, którym była produkcja P2P
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Ponieważ osiągnąłeś temperaturę topnienia amfetaminy 11,3 °C (52,3 °F)
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Cześć,

Nie do końca rozumiem tę część.

W jaki sposób ciecz, taka jak amfetamina freebase, może się stopić?

Więc kiedy amfetamina osiąga temperaturę 11,3°C, krystalizuje się do postaci galaretowatej, jak pokazano na drugim obrazku?

Ale ta odpowiedź też nie może być prawidłowa, ponieważ zrobiłem ok. 15 l oleju amfetaminowego i włożyłem go do zamrażarki na noc w zamkniętym pojemniku, tylko 1/3 stała się "galaretką", a reszta pozostała w oryginalnej formie.

Byłbym wdzięczny, gdyby chemicy / administratorzy mogli przeprowadzić test w tej sprawie i wykonać testy "galaretki", aby sprawdzić, czym ona właściwie jest, czy można ją wyrzucić, czy też jest częścią oleju amfetaminowego i musi być przechowywana z resztą.

Mogę dodać, że nie destyluję ani nie odkurzam mojego oleju po dodaniu NaoH 25%, tylko oddzielam warstwy i przechodzę od razu do krystalizacji lub gdy nie mam czasu, wkładam go do zamrażarki i następuje stan galaretki.

Pozdrawiam
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Cześć, zapoznaj się z charakterystyką temperatury topnienia w Wiki.
Które zdjęcie masz na myśli? :unsure:
Czy usunąłeś całą wodę za pomocą środka osuszającego, takiego jak MgSO4 lub Na2SO4?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Zobaczmy, czy uda mi się to znaleźć ;)

Ts9wm4Ndx1
Ten obrazek, twoja odpowiedź na niego była taka, że amfetamina osiągnęła temperaturę topnienia, kiedy pokazałem mój obrazek kilka tygodni temu nie wiedziałeś jaka jest forma galaretowata.

Nie, nie używałem żadnych środków osuszających, chociaż zamierzam zacząć to robić. Więc odpowiedzią może być to, że woda z NaoH 25% krystalizuje się podczas zamrażania? Moim zdaniem, jeśli taki jest wynik, to dobrze, ponieważ wtedy możemy po prostu wyrzucić galaretkę bez żadnych strat w oleju amfetaminowym.

Pozdrawiam
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Woda może tworzyć galaretkę z amfetaminą. Lepiej jest wysuszyć tę mieszaninę i ponownie zamrozić.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Po rozdzieleniu faz należy wlać eter naftowy do fazy organicznej i przeprowadzić ekstrakcję. to odetnie brud i wodę i przeniesie samą wolną zasadę. faza wodna może być również ekstrahowana raz eterem. połączyć ekstrakty i odparować w temperaturze 40 stopni. płukanie 10% roztworem naoh może być również potrzebne do podniesienia pH.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Dziękuję za wkład, chociaż nie chcę dodawać więcej związków do syntezy, ze względu na logistykę i wiele innych czynników.

Proszę spójrz na mój nowy post ze zdjęciem.
 
Top