Jednogarnkowa synteza amfetaminy z P2NP z NaBH4/CuCl2 (skala 1 kg)

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Kwas ortofosforowy daje fosforan amfetaminy, o co mi chodziło.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
poczekaj, czy faza organiczna po bazifikacji jest wypełniona produktem? czy to tylko IPA z kroku 1?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Prosimy o nie spamowanie!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Aby utworzyć sól, należy dodać kwas do amf wolnej zasady, a nie do p2np.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
właśnie o tym mówię. czy amp freebase+ipa jest na wierzchniej warstwie po bazowaniu?
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Niesamowite, pomyślałem, że coś jest nie tak, więc zapisałem obie fazy, a rozwiązanie znajdę później.
Czy muszę całkowicie odparować ipa z wolnej bazy, czy mogę po prostu obniżyć jej zawartość do akceptowalnego poziomu, tj. 10%?
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Jaka jest temperatura wrzenia amfetaminy freebase?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Nie ma potrzeby odparowywania w ogóle, jeśli warstwa organiczna jest wystarczająco skoncentrowana z produktem. Jeśli wolna baza jest zbyt rozcieńczona, wytrąci się jak gówno lub wcale. Celuję w 100 ml warstwy organicznej pierwszego mycia z 5 g propenu, a następnie 1-2 kolejne mycia z 30-50 ml.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Jeśli myślisz o destylacji, wiem na pewno, że potrzebujesz próżni, może nawet obojętnej atmosfery. Zaczyna się rozkładać w obecności powietrza wcześniej niż jego temperatura wrzenia, o ile rozumiem. Destylacja parowa jest tym, co ludzie wybierają powszechnie, jak sądzę.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Ok, dziękuję. a co mam zrobić, jeśli jest za dużo rozpuszczalnika @ ph 6 i nie wytrąca się? czy wytrąca się, gdy odparowuje?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Nie wiem, zdarzyło mi się to tylko raz, potem upewniłem się, że nie mam zbyt dużej warstwy i ten jeden raz nie próbowałem odzyskać. Również kwas fosforowy jest trudniejszy do uzyskania pracy niż siarkowy. Polecam znaleźć trochę tego ostatniego.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
W porządku, wszystkiego dobrego. Mam też baterię do przetworzenia, ale nie mam czasu na to. Nie mogę kupić siarkowego, ale mogę kupić fosforowy, więc mam trochę. czy wiesz, jakie różnice mogą być potrzebne w przypadku fosforowego?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Ile % kwasu fosforowego? Jeśli jest w nim za dużo wody, wydajność spada.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Słyszałem od Pattona, że należy go wcześniej podgrzać, czego nigdy nie robiłem z siarkowym, ale z drugiej strony mój kwas jest dość czysty.
Zamów z Polski, jeśli jesteś w UE, sprzedadzą ci beczki dosłownie wszystkiego lol
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
dziękuję.
Mój kraj jest ryzykowny w porównaniu z UE, więc wolę przetworzyć rozładowaną baterię, którą mam. co jest w porządku, po prostu cbf w tej chwili i chcę to rozpocząć.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Jeśli dodam za dużo wody, czy mogę podnieść pH z powrotem do 11/12, aby przekształcić go z powrotem w wolną zasadę? a następnie oddzielić i wysuszyć rozpuszczalnik?
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
czy mieszanka ipa + freebase powinna być chłodna podczas zakwaszania? czy aceton powinien być wcześniej schłodzony?
A może nie ma znaczenia, czy będzie leżakować w zamrażarce przez ponad 12 godzin?
 
Top