Jednogarnkowa synteza amfetaminy z P2NP z NaBH4/CuCl2 (skala 1 kg)

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Nie, 2 warstwy są tym, czego chcesz. Gdy warstwa aq. nasyca się solami rozpuszczalnymi w wodzie, wypycha rozcieńczony roztwór izopropanolu z warstwy aq. Ta właściwość izopropanolu, w przeciwieństwie do innych podstawowych OH-s, do oddzielania się od wody, gdy sole są rozpuszczone, jest dokładnie tym, dlaczego jest on używany w tak wielu tajnych i innych syntezach.
Przynajmniej tak mi się wydaje, mam nadzieję, że nie gadam z dupy :p
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Jeśli dobrze rozumiem, czy górna warstwa jest wolną bazą? żółtawy oleisty wygląd i 70% mieszaniny. a dolna jest gęstsza.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
to byłaby warstwa wodna. Dodałem 25% roztwór naoh. której warstwy potrzebuję? Byłem trochę zdezorientowany
 

Attachments

  • Htm4IhVl3F.jpg
    Htm4IhVl3F.jpg
    5.1 MB · Views: 487
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Zapisz proporcje użytych odczynników.
Jak długo mieszanina stoi po dodaniu roztworu NaOH na zdjęciu?
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jeśli zasadowa amina przejdzie do górnej warstwy alkoholu. Jeśli ph jest kwaśne, znajdzie się w dolnej warstwie w postaci rozpuszczonej soli. W każdym przypadku wystąpią straty przy tej metodzie alokacji.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Około 2 minut i powstają dwie warstwy, zostawiam to w spokoju na 30 minut.

1754g nabh4
1000g p2np
100g cucl2
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Czy konieczne jest mieszanie przez 6 godzin podczas dodawania P2NP, czy tylko tak długo, jak to konieczne do bezpiecznego rozpuszczenia?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Aby uzyskać najlepsze wyniki, użyj overhead steering dla flask.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Miałem nadzieję, że będę mógł użyć mieszadła magnetycznego, ale miałem wątpliwości, czy będzie wystarczająco silne.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Może to zająć 6 godzin, potrzeba czasu na syntezę, należy zwrócić uwagę na temperaturę.

Zależy to od tego, ile aluminium znajduje się w kolbie i jak dobre jest mieszadło magnetyczne.
Mieszadła górne mają większą moc.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Myślę, że nie powinieneś nic robić z IPA / bazą po wyborach. jest w nim za dużo alkoholu, chciałbym zmniejszyć ipa. Myślę, że jakość oleju może być słaba z powodu zbyt dużej ilości IPA.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Zepsułem kajak. Oczyściłem mieszaninę na filtrze i wyrzuciłem nierozpuszczalny osad. Przelałem ją z powrotem do reaktora.

Dodałem 25% roztwór NaOH. utworzyły się dwie warstwy. Odstawiłem na pół godziny. Górna warstwa żółta (Ipa/zasada). Dolna warstwa przezroczysta (warstwa wodna).

Upuszczam warstwę wodną do kolby. Dodaję Ipa, tworzą się warstwy. Odpoczywam przez pół godziny.

Górna warstwa jest przezroczysta (baza/Ipa), to jest to, czego potrzebuję. Umieszczam bazę wyekstrahowaną z warstwy wodnej w wyparce obrotowej. Chłodzenie wynosi 8 stopni, próżnia jest włączona, temperatura kąpieli wynosi 80 stopni, ipa zaczyna tutaj parować.

Do szklanki wlewam bazę z parownika Ipa. co mam zrobić z tym podkładem (przezroczystym)? co się stanie jak wleję go do mieszanki Ipa/baza? po co to robić?

a żółtą warstwę (baza/Ipa) do reaktora. 3 litry IPA/mieszanki bazowej. jak mogę zredukować ipa??? czy to również rotovap? ponieważ jeśli zacznę odparowywać w reaktorze w temperaturze 80 stopni, Ipa kapie ze skraplacza. mój problem polega na tym, że kończy się na czerwono, a zapach znika. Chyba coś namieszałem.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Dlaczego odparowałeś IPA, postępuj zgodnie z wideo. Zrób to jeszcze raz z krokami w filmie IPA nie psuje amfetaminy, po prostu sprawia, że śmierdzi lol.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Zrobiłem dokładnie taką samą syntezę, po prostu postępuj zgodnie z filmem i po zakwaszeniu, jeśli nie chcesz tego bałaganu / zapachu IPA, wyczyść go acetonem i pozostaw na tydzień lub dwa na świeżym powietrzu i świetle, aby oczyścić i wysuszyć.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Witam. teraz udało się zbudować system destylacji z parą wodną. z pomocą miłego forumowicza. destylacja jest obecnie w toku, myślę, że skończę w ciągu 2 godzin 😉 Robię teraz tylko niewielką ilość, jeśli mi się uda, użyję 1 kg p2np. Nie mam możliwości suszenia go na zewnątrz, na świeżym powietrzu, w słońcu, muszę nauczyć się go destylować. ile zrobiłeś i jaka była wydajność?
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
7. Faza wodna jest ekstrahowana 8 litrami IPA. Wolna od amfetaminy zasada jest rozpuszczana w IPA, a gęstość warstwy IPA ulega zmianie, dzięki czemu jest ona oddzielana od warstwy wodnej.
8. IPA z ekstraktu z kroku 7 jest odparowywany w próżni do oleju bazowego wolnego od amfetaminy i łączony z wolną bazą z kroku 6.

Dlaczego należy go łączyć z wolną bazą? Czy ten krok przynosi dodatkowy dochód lub jaki jest jego cel?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Przeprowadzasz 500 g reakcji, w jaki sposób wyciągasz wnioski z 8 l IPA?

Dlaczego miałbyś dodawać wyekstrahowaną wolną bazę do poprzedniej wolnej bazy, czy to szczere pytanie?
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
6 litrów Ipa na początku syntezy, 4 litry do selekcji warstw. nie jest konieczne dodawanie 8 litrów w tym samym czasie. Używam metanolu zamiast IPA, produkt końcowy będzie mniej pachniał alkoholem. Ale z tego powodu nie mogę rozdzielić warstw (metalon nie może tego zrobić, więc kiedy prosi o alkohol do wyboru warstwy), konieczne jest dodanie dcm. dwie warstwy muszą być połączone, ponieważ wydajność będzie wyższa, jak sądzę. W końcu udało mi się zrobić olej, który chciałem. Zdjęcie pokazuje wynik, przed soleniem.
 

Attachments

  • V5owtD0iRC.jpg
    V5owtD0iRC.jpg
    5.4 MB · Views: 417

fufu

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witajcie eksperci, czy wiecie, czy mogę użyć wodorowęglanu sodu, aby uzyskać wolną zasadę w amfie z reakcji p2np? Dziękuję.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
7. Kroki .


Której warstwy potrzebuję? Po dodaniu ipa tworzą się 2 warstwy. górna warstwa przezroczysta, czysta, lekko oleista powierzchnia. dolna warstwa biała, gęsta galaretka. jest napisane, że gęstość ipa zmienia się i oddziela się od warstwy wody. jej gęstość zmienia się, czy to może oznaczać, że stała się galaretką i dolną warstwą? noob pytanie, ale przydatne.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Na twoje pytanie odpowiedziałem w poprzednim poście. Cofnij się i zobacz, są tam nawet zdjęcia.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Dzięki, wszystko stało się jasne. Wiedziałem, która warstwa, ale nie mogłem sobie wyjaśnić, dlaczego akurat ta? 😄
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Dzięki, wszystko stało się jasne. Wiedziałem, która warstwa, ale nie mogłem sobie wyjaśnić, dlaczego akurat ta? 😄
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Przepraszam, wysłałem wiadomość kilka razy, proszę usuń ją....
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Witam, Po reakcji schłodziłem rozcieńczonym HCl i oddestylowałem IPA do 100°C, ale następnego dnia, kiedy przyszedłem rozdzielić fazy, kolba się nie miesza. W kolbie jest odcień. Oto zdjęcia, czy ktoś może mi pomóc zrozumieć i powiedzieć, jakie mam opcje thx
 

Attachments

  • FvuJdVa0Hl.jpg
    FvuJdVa0Hl.jpg
    3.1 MB · Views: 177
  • yh0uOsVvX6.jpg
    yh0uOsVvX6.jpg
    2.9 MB · Views: 170
  • hCUNzmb3es.jpg
    hCUNzmb3es.jpg
    2.8 MB · Views: 183

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Cześć,

Po pierwsze, gdzie w syntezie jest napisane, że należy użyć HCL? Podpowiedź: nigdzie, więc nie używaj.

Po drugie, skoro destylujesz w 100c to zakładam, że robisz destylację otwartą, nie rób tego, zamiast tego użyj destylacji próżniowej.

Spróbuj ponownie i opublikuj wyniki.

Pozdrawiam
 
View previous replies…

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Ok, dodam 25% NaOH i co powinienem zrobić po tym? Ekstrahować DCM?
Mam trochę
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Ok, dodałem 25% NaOH, ale nie sądzę, żeby błąd wynikał z NaOH, ponieważ do rozdzielania faz wszystko jest w porządku... Problem pojawia się zaraz potem; kiedy chcę wyekstrahować fazę wodną, ... Dodaję DCM, ale nawet z NP jak DCM nie ma wyraźnego rozdzielenia faz!
 
Top