Synteza oleju PMK z PMK (CAS 28578-16-7 w postaci wosku) na dużą skalę

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Cześć,

Oto moje ostatnie osiągnięcie, aby krystalizować naturalnie w formie molekularnej samego kryształu. Bardziej czysto się nie da!!! ;-)
Wydaje się ręcznie robione, ale zaufaj mi są naturalnie uformowane!
 

Attachments

  • wldNCAsF4M.jpg
    wldNCAsF4M.jpg
    139.6 KB · Views: 444
  • CKiR7j9A6g.jpg
    CKiR7j9A6g.jpg
    109.1 KB · Views: 403
  • 1X8JdEuVg6.jpg
    1X8JdEuVg6.jpg
    106.6 KB · Views: 418
  • t4kfM3X6Ks.jpg
    t4kfM3X6Ks.jpg
    120.5 KB · Views: 408

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Bardzo dobra robota. Jakiego procesu używasz do usuwania zanieczyszczeń przypominających czarną smołę? Nawet na śnieżnobiałych kryształach pojawia się ono przy kolejnych rekrystalizacjach, a produkt końcowy staje się dość ciemny.
 
View previous replies…

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Robisz drugą zasadę kwasową, aby usunąć czarną substancję? Podczas gazowania kryształy wolnej zasady są śnieżnobiałe, ale ciemnieją i zawierają lepką substancję po rekrystalizacji do dużych odłamków. Brudny aceton używany do mycia również zawiera dużo tej substancji i mdma. Myślałem o próbie destylacji freebazy przed krystalizacją.
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Wosk był brązowy. Stary zapas. Słyszałem, że nowy żółty jest znacznie czystszy. Nie miałem jeszcze okazji tego uruchomić.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Robię to tylko raz, być może wpływa na to jakość prekursora, zawsze używam wosku w proszku, który jest bardziej brudny, miałem go też na początku.
Tak, najlepszą opcją jest destylacja z parą wodną.
Sprawdziłem i wygląda na to, że zanieczyszczenie to mdp2ppol lub podobne, ale nazwa nie jest ważna w tym przypadku.
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Ok, dzięki, wygląda na to, że proszek to dobry wybór. Mam próbkę proszku, metoda konwersji jest identyczna jak w przypadku wosku?
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Btcboss2022, proszę o pomoc, postępowałem zgodnie z twoim przepisem na syntezę proszku pmk 28578-16-7 do mdp2p i po refluksie nastąpiło oddzielenie oleju, ale w oleju nadal znajdowały się białe mętne rzeczy, a gdy olej ostygł, białe mętne rzeczy stały się gęstsze jak rozmoczone płatki zbożowe i pozostawiły mi bardzo mało oleju.
Czy ktoś już widział taką sytuację?
Co zrobiłem źle btcboss2022?
Czy ktoś może mi w tym pomóc?
Załączyłem kilka zdjęć.
 

Attachments

  • koTBxKiRCv.jpg
    koTBxKiRCv.jpg
    439.9 KB · Views: 227
  • R3FbCejtKV.jpg
    R3FbCejtKV.jpg
    486.3 KB · Views: 209
  • 0Tp1RDzIMg.jpg
    0Tp1RDzIMg.jpg
    463.7 KB · Views: 200
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
OMG! Powinno być destiny lub coś podobnego hahhaah
Nigdy nie miałem żadnych problemów z tym procesem przez ponad rok, a w zeszłym tygodniu zdarzyło mi się to samo z 15 kg partią proszku (było to ostatnie 15 kg z dużej partii, więc ten sam produkt).
Jestem na 99% pewien, że chodzi o przechowywanie i czas przechowywania, w moim przypadku przechowywałem w wiadrze z pokrywką około 6 miesięcy.
Wyizolowałem to ciało stałe, które wydaje się być rodzajem polimeryzacji oryginalnej substancji.

Przetestowałem, z jakim produktem zostaje rozwiązany:
Woda: Nie
Kwaśna woda: Nie
Woda alkaliczna: Praktycznie nic
DCM: Nie
Metanol: Praktycznie nic
Aceton: Nie

Dziwne, prawda? Staje się płynny tylko w wysokiej temperaturze lub w gorącej wodzie, podobnie jak oryginalne rzeczy, więc jedyne 2 opcje to:
- Nieprzereagowany produkt (bardzo mało prawdopodobne po setkach powtórzeń tego samego procesu z tą samą partią i musi być rozpuszczony w wodzie alkalicznej).
- Rodzaj polimeryzacji ze względu na czas i warunki przechowywania.

Możesz spróbować więcej czasu w 90 ° C z HCL, ale myślę, że to nie zadziała.

Co zrobiłem (nie oznacza to, że jest to rozwiązanie lub że musisz zrobić to samo)

Dodałem wodę, wymieszałem, a później DCM i wszystko w lejku rozdzielającym.
Będziesz miał górną warstwę wody, środkową warstwę stałą i dolną warstwę oleju DCM + PMK, a później odparujesz DCM.
Jest to powolna separacja i zrobiłem to 3 razy z DCM.
Oczywiście wydajność jest znacznie niższa niż normalnie, ale lepsze to niż nic.

Przykro mi, że nie mogę ci bardziej pomóc, miałem ten sam problem i próbowałem go rozwiązać najlepiej jak potrafię, używając zdrowego rozsądku i moich wcześniejszych doświadczeń.

Być może chemik pomoże ci lepiej.
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Btcboss2022
Dziękuję za odpowiedź na mój post. Proszek przyszedł w owiniętej grubej plastikowej torbie w kartonowym pudełku, jak zwykle. Otrzymałem go dopiero 1,5 miesiąca temu, ale jak długo był przechowywany przede mną, kto wie. Przechowuję go w chłodnym pomieszczeniu o temperaturze pokojowej. Przeprowadziłem w sumie 2 reakcje, 1 reakcję z 1 pudełka i drugą reakcję z innego pudełka z tymi samymi wynikami. Myślę, że ta partia jest zagrożona. Zgadzam się z "coś jest lepsze niż nic".
Powiedziałeś: "Dodałem wodę, wymieszałem, a później DCM i wszystko w lejku rozdzielającym".
Pytanie...
1. Jaki był stosunek wody i DCM, które dodałeś do oleju i jak długo go mieszałeś?
2. O ile mniejsza była wydajność?
Spróbuję 90C lub wyższej temperatury z HCL przy dłuższym czasie, jak zasugerowałeś. Jeśli znajdę rozwiązanie, opublikuję je tutaj i dam ci znać.
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
G.Patton, Gordon Ramsey lub jakikolwiek chemik z tej społeczności - czy możecie zaproponować jakieś rozwiązanie tego problemu? Każda pomoc będzie mile widziana. Z góry dziękuję.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Weź biały kwas fosforowy i mieszadło na patelni ze stali nierdzewnej i po prostu umieść wszystko razem i podgrzej w temperaturze 80/90, aby zobaczyć reakcję, a następnie po kilku godzinach reakcji zmyj kwas fosforowy do pH 7.
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Belfort, dzięki. Wypróbuję twoją sugestię.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@btcboss2022 Czy pojawi się opis syntezy MDMA z oleju PMK (MDP2P: cas 4676-39-5)?


/ Dzięki
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pisałem o tym, że jeśli prekursor nie jest w dobrych warunkach, to w procesie może pojawić się ciało stałe?
W takim razie wszystkie procesy powinny go mieć, prawda?
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Już wkrótce @btcboss2022 test laboratoryjny dla ICE PURITY & ENIANTOMETER R,S wróć, aby być na bieżąco
 

Attachments

  • 4xfwozrdWH.png
    4xfwozrdWH.png
    27.4 KB · Views: 105

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Czy można zastąpić roztwór wodorowęglanu mniejszą ilością roztworu wodorotlenku, zakładając, że mają one takie samo ph?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Soda oczyszczona neutralizuje kwas, ale zbyt duża ilość sody oczyszczonej sprawia, że w oleju pozostaje soda oczyszczona, którą można usunąć tylko poprzez destylację lub ponowne dodanie kwasu i ługu do ostatniej części.
 
View previous replies…

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Jeśli więc celem jest zneutralizowanie kwasu, dlaczego roztwór wodorotlenku sodu nie mógłby zastąpić roztworu wodorowęglanu, zakładając, że mają one takie samo ph?

Po prostu nie rozumiem, dlaczego trzeba użyć tak dużej ilości roztworu wodorowęglanu.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Osobiście wolę główną neutralizację sodą oczyszczoną, a gdy jest 5/6, dostosuj ostatnią za pomocą ługu.

Jeśli jest to hcl, HCL neutralizuje się do NaCl i gazów, co oznacza, że byłeś już częścią swojego produktu.
 
Top