Najprostszy przepis na krystaliczny mefedron

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Czy możliwe jest dostosowanie tej metody do 3-cmc, poprzez zmianę 2b4m na 2b3c?
 
View previous replies…

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Możesz marę crystal, jeśli masz freebase, a proces ten trwa 1 dzień
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
na miłość boską, dlaczego, do kurwy nędzy, chcesz produkować to gówno, bo dobrze wiem, że nie robisz tego dla siebie.

Przestań truć ludzi i zrób dobrą substancję, taką jak 4mmc lub 3mmc, do diabła, zrób nawet 2mmc, ale zostaw te chlorowane koty w spokoju.

Obiecuję, że ludzie będą 1000 razy bardziej zadowoleni i wrócą po więcej 4mmc.
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Chlorowane katynony to nie to samo, co chlorowane amfetaminy. Welbutrin to 3 chlorowane katynony, a ludzie spożywają go w ilościach 200-300 mg dziennie przez lata.
Wszystkie spekulacje na temat toksyczności 3-cmc opierają się na neurotoksyczności 4-chloramfetaminy. Ale 4-CA powoduje neurotoksyczność serotoniny, ponieważ jest silnym uwalniaczem serotoniny, podobnie jak MDMA, a mechanizm neurotoksyczności jest taki sam, ale silniejszy.
MDMA podnosi poziom serotoniny o 900%
4-CA O 1100%
I oba działają przez 4-5 godzin
3-CMC podnosi poziom serotoniny o 300% przez 30-45 minut.
Jakieś inne głupie pytania?
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Tak, mówisz bzdury, ponieważ nie powiedziałem nic o neurotoksyczności, nie mówiąc już o toksyczności serotoniny.

Nie wiem skąd to wziąłeś, nie mówiłem też nic o chlorowanych amfetaminach, dziwne.

Nawet nie powiedziałem nic o jakiejkolwiek toksyczności, po prostu wyciągnąłeś pochopne wnioski.

Wellbutrin istnieje od dawna i jest dobrze zbadany, inaczej nie byłby lekiem.

wellbutrin również nie jest cytotoksyczny, podczas gdy 3cmc jest, wprost trucizną. gówno robi dziury w nosie (wiem, że nie o to chodzi w cytotoksyczności, ale jednak), a o tej neurotoksyczności.

Chociaż nie zostało to jeszcze udowodnione, wierzę, że to musi być prawda, jedna noc z 3cmc pogarsza mój HPPD o pieprzoną tonę i pozostawia mój wzrok upośledzony przez ponad tydzień, podczas gdy 2-dniowy binge na 4mmc, który uwalnia więcej serotoniny niż MDMA, pogarsza mój wzrok przez 2 dni i jest mniej upośledzający niż 3cmc.

musi być również toksyczny dla dopaminy, ponieważ jego działanie przypomina wczesne objawy parkinsona, drżenie kończyn lub drżenie, drżący oddech, cichą mowę, upośledzoną pamięć, upośledzone chodzenie i koordynację, sztywną, pozbawioną emocji twarz, pochylenie... i utrzymuje się przez kilka dni po zażyciu.

Badania nad neurotoksycznością 3cmc nie zostały jeszcze nawet przeprowadzone, więc nie jest to w 100% nieprawda. ta analogia do chlorowanej amfetaminy niczego nie dowodzi ani nie obala.

mam głupie pytanie, czy obalisz fakt, że 3cmc jest CAUSTIC/TOXIC NOT NEUROTOXIC?

Naucz się czytać albo nie wyciągaj pochopnych wniosków.

przez "zatrucie" miałem na myśli to, że jest niezwykle szkodliwe i toksyczne dla narządów i komórek.
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Czy ktoś uzyskuje wyższą wydajność z tej syntezy?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Ja 70%
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Masz na myśli, że podążanie za tym postem całkowicie może osiągnąć tak wysoką wydajność, czy jest jakaś sztuczka? Nadal mam trochę wątpliwości co do NMP, czy po metylacji powinienem go natychmiast zakwasić, czy dodanie NMP jest konieczne? Jeśli jest to konieczne, to co to robi z syntezą? Po prostu jestem tego ciekawy
 
  • Like
Reactions: $!$

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Made and u zobaczysz proste
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Czy ten przepis można dostosować do metkatynonu/etylokatynonu?
Wystarczy zastąpić 2b4m 2b-propiofenonem i metyloaminę etyloaminą w przypadku etylokatynonu?
 
  • Like
Reactions: $!$

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Jeśli użyjesz 2b4m i ethyloaminy, otrzymasz 4mec
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Robię to tylko raz, sam robię roztwór metylenu, użyłem do tego zimnej wody destylowanej, potem dodaję go do 2b4mp z benzenem, jakoś już widzę oddzielenie warstw, ktoś może mi pomóc? Ponieważ myję go wodą w następnym kroku, ostatecznie wynik jest tak mały, obawiam się, że produkt pozostał w warstwie wody, zamiast górnej warstwy organicznej
 
  • Like
Reactions: $!$

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
Jeśli to naprawdę metylen, a nie błąd literowy, to nigdy nie uzyskasz z niego produktu; musisz dodać metyloaminę do roztworu i dopiero po zakończeniu reakcji mef jest rozpuszczany w benzenie, 2B4M jest polarny, więc rozpuszczalny w wodzie, tam zachodzi reakcja
 
View previous replies…

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Przepraszam, to błąd typu, mam cas 593-51-1; po przeczytaniu Twojej opinii, czy mogę w zasadzie użyć tylko wody do rozpuszczenia cas 1451-82-7, następnie dodając NaOH do wody, najpierw wymieszać, a następnie powoli dodawać MA.HCI do RM i mieszać, cały proces powinien być poniżej 30 stopni Celsjusza i szczelnie zamknięty. W końcu dodałem benzen do ekstrakcji i zakwasiłem warstwę benzenu. Czy będzie tak samo, czy macie jakieś rady co do tego pomysłu? Ponieważ ostatnim razem miałem tylko kilka gramów produktu z warstwy benzenu, mocno wierzę, że większość nieprzereagowanego Cas 1451 nadal pozostała w warstwie wody, rozpaczliwie nie wiem, jak to naprawić wczoraj.
 
  • Like
Reactions: $!$

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Ponieważ mam warunek, że tym razem nie mam żadnego sprzętu laboratoryjnego, mam tylko plastikowe pudełko, wiadro, kubek i lodówkę, więc proces wytwarzania MA.solution 40% z MA.HCI jest dla mnie bardzo trudny do osiągnięcia, mam nadzieję, że mogę uzyskać profesjonalną poradę.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Mam kilka pytań, na które mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi odpowiedzieć.

1. Rozpuszczalnik
Benzen jest trudny do zdobycia w UE i po omówieniu tej syntezy zdecydowałem się zamiast niego użyć DCM. W oryginalnym przepisie użyto 200 ml benzenu, ale wygląda na to, że gdy używa się DCM, 500 ml jest popularną ilością dla tej samej ilości 2b4mp. Jak różna ilość rozpuszczalnika wpływa na proces? Oprócz lepszej stabilności termicznej podczas aminowania (więcej rozpuszczalnika = większa objętość RM = nie nagrzewa się tak bardzo w porównaniu do mniejszej objętości RM), czy użycie większej ilości rozpuszczalnika ma jakieś inne zalety? I czy 500 ml DCM można zmniejszyć do powiedzmy połowy, tj. 250 ml? (Zdaję sobie sprawę z niskiej temperatury wrzenia DCM i konieczności utrzymywania RM poniżej 40 °C).

2. Metyloamina (MA)
Chlorowodorek MA (MA.HCl) wydaje się być popularną alternatywą dla wodnej MA (łatwiejszy transport, przechowywanie, stabilność). Czy można po prostu dodać zasadę do RM razem z 2b4mp i rozpuszczalnikiem, a następnie dodać MA.HCl bezpośrednio do RM? Zalecono mi użycie trietyloaminy jako zasady, czy NaOH sprawdzi się równie dobrze?

3. Zakwaszanie
Ten przepis instruuje, aby utworzyć mieszaninę HCl w acetonie i dodać tę mieszaninę do RM w małych porcjach. W innych poradnikach najpierw dodaje się aceton, a następnie kroplami HCl. Który sposób jest lepszy i dlaczego?

4. Filtracja
Ponieważ jest to najprostszy przepis, filtracja próżniowa przy użyciu lejka Schotta/Buchnera nie jest dostępna. Czy mogę zamiast tego użyć filtrów do kawy i filtracji grawitacyjnej?

5. Aceton
Mój aceton ma deklarowaną czystość >99,6%, producent nie podaje zawartości wody. Czy mój aceton jest uważany za suchy do tego zastosowania?

6. Środki ochrony osobistej
Czy wymagana jest maska przeciwgazowa, czy można to obejść przy dobrej wentylacji lub pracy na wolnym powietrzu?

7. Zarządzanie odpadami
Widzę trzy rodzaje odpadów:
  1. frakcja wodna wyrzucana podczas płukania wolną zasadą w kroku 2. Powinna to być tylko woda z pewną ilością bromu, czy można ją bezpiecznie wyrzucić w miejscu zamieszkania?
  2. rozpuszczalniki (DCM i aceton) oddzielone podczas filtracji w kroku 4 i aceton użyty do mycia. Jak bezpiecznie i odpowiedzialnie je wyrzucić, unikając jednocześnie pobieżnej kontroli przez firmę uzdatniającą wodę?
  3. Zużyty papier wskaźnikowy, zużyty papier filtracyjny i podobne odpady. Zakładam, że można je zapakować, zaplombować i wyrzucić razem z odpadami domowymi, czy mam rację?
Dziękuję za wszelkie porady. To będzie moja pierwsza synteza, więc staram się myśleć o wszystkim z wyprzedzeniem i być może niektóre rzeczy biorę pod uwagę. Proszę, powiedz mi, czy tak jest.
 
  • Like
Reactions: $!$
Top