Sinteza amfetaminei din P2NP prin Al/Hg (video)

Sasha89

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Rețeta poate fi scalată, de exemplu cu 50 g P2NP: 60 g folie de aluminiu, 500 ml IPA 250 GAA. Sau trebuie să o calculați special pentru cantitatea de 50g P2NP?

Se poate folosi și 70-80% AA?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Pot folosi azotatul de mercur monohidrat sau trebuie să fie anhidru și poate cineva să-mi explice de ce uneori unii reactivi trebuie să fie anhidri și cum afectează acest lucru sinteza.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Reacția are loc în prezența apei, nu există nicio problemă în acest sens
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Vă mulțumim pentru răspuns
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Pot purifica amfetamina cu acetonă rece? Care este modul corect de spălare?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Puteți, dar cred că este mai bine cu IPA.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Bună ziua tuturor,

Sunt în stare de șoc!
Am trimis produsul meu final, pe care l-ați văzut în poze, la un laborator de droguri și mi-au spus acum că are 0% amfetamină!!!!!
CUM ESTE POSIBIL???CE ALT PRODUS AR PUTEA FI????
AVEȚI IDEE CE S-AR PUTEA ÎNTÂMPLA?
Sper că este o greșeală sau ceva de genul ăsta, voi trimite freebase și produsul final la un laborator de analiză și vă voi ține la curent, dar sunt total în stare de șoc în acest moment.
Mulțumesc.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

Dacă aș fi în locul tău, probabil că aș trimite și P2NP-ul cu care ai început pentru analiză ...
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Trimiteți-ne rezultatele testelor dvs. pentru a afla ce s-a întâmplat. Ce reactivi au fost utilizați și în ce proporții? De unde ați cumpărat reactivii? În imagine seamănă cu amfetamina, dar ar putea fi unul dintre analogii săi.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Aceasta este o sinteză foarte simplă și comună. Pot apărea probleme, dar acestea sunt ușor de rezolvat. Scrieți aici și vă vom ajuta.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Acum că amfetamina a fost uscată și curățată cu acetonă, care este următorul pas pe care trebuie să-l fac, să o pun în frigider sau ce trebuie să fac?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
După curățare, pulberea trebuie să fie bine uscată de urmele de solvenți, apoi ambalată într-o pungă vidată și depozitată într-un loc întunecos și uscat, puteți în frigider.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Bună ziua, rezultatul este 0% amfetamină, am folosit toți reactivii, deoarece procesul indică faptul că acești reactivi sunt de calitate farmaceutică de la furnizori profesioniști de laborator aproximativ proporția am făcut-o cu jumătate din toate.
Ieri am refăcut procesul din nou cu un doctor în chimie și mi-a spus că baza liberă finală este amestecată cu IPA din acest motiv este mirosul astăzi va fi uscat și trimis la laborator din nou.
În ceea ce privește rezultatul de laborator, el mi-a spus că ar putea fi 2 explicații posibile:
1- P2NP place să polimerizeze și poate că molecula este "dublată" și din acest motiv în testul de laborator nu este "detectată"
2- Produsul final ar putea fi p2np reacționat în sine.
Voi actualiza cât mai curând posibil.
Mulțumesc.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Bună ziua,

Acest laborator spune doar dacă este pozitiv sau nu în droguri și puritate nu este un raport detaliat despre tot conținutul. Mulțumesc.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Acidul din video are 6 grade de pH. Sinteza pe care o am depășește acest număr cu mult, aproximativ 9 sau 10 grade. Care este modul corect de a reduce acidul pentru a reveni la gradul necesar de 6 grade de pH, știind că sunt un începător în acest domeniu. Vă rog să explicați pașii într-un mod mai simplu, vă mulțumesc
 
Top