Sinteza amfetaminei din P2NP prin Al/Hg (video)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Am pus 10 grame și randamentul este de 1 gram
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Imo poate fi vorba de multe lucruri, cum ar fi P2 nereacționat pentru că nu s-a lăsat reacția să se desfășoare, răcire excesivă, P2 de calitate scăzută, poate fi vorba de multe lucruri.
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Nitroetan/p2np din Polonia, restul de la diferiți furnizori locali, s-ar putea să aveți probleme în a găsi H2SO4 (UE), dar sunt sigur că vă puteți da seama. nimeni nu vă va hrăni cu linguriță mai mult decât atât.
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Sunteți sigur că amalgamați corect? Este nevoie de un pic de experiență și practică. Indicațiile sunt al înot în sus, tranziție de bule mici și mari.
 

AMIODARONchugger

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
BUNĂ ZIUA!
Mă gândesc să folosesc un distilator cu aburi în felul următor, aș fi încântat dacă ați revizui cu toții metoda, după ce o voi face, voi posta rezultatele.

Pregătesc reacția în același mod descris în post,într-un rbf de 1l, dar nu clătesc aluminiul cu apă.

După ce reducerea este completă, distilez ipa 85 (grade), și adaug apă, apoi fierb toată apa - nu sunt sigur dacă va scăpa de hgcl2-
voi adăuga apă și voi scăpa de aproximativ 2 litri.

Apoi bazifiez soluția rămasă, apoi distilez baza liberă - nu sunt sigur de temperaturi (orice ajutor) -

apoi adaug acidul și usuc

Deci, în principiu, două întrebări,

voi scăpa de hgcl2 nereacționat prin distilarea soluției și ce temperatură ar fi sutible pentru distilarea bazei libere.

Mulțumesc pentru răspunsuri
 

Dimitry_Mendeleev

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 20, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Poate cineva să sugereze ruta de la fenetil amină la Meth.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Bună ziua, doriți să aflați traseul de la Benzeneethanamine (CAS 64-04-0)?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
pH-ul de ieșire pentru mine după efectuarea descrierii este mai mare de 6 Pot să modific amestecul și să remediez erorile sau ce pot face în acest caz
Vă mulțumim
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

Nu este foarte clar ce vreți să spuneți aici. Descrierea este de a adăuga acid până când pH-ul este șase. Care parte din aceasta nu vă este clară?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Bună ziua,

După 2 încercări am obținut în cele din urmă rezultatul așteptat, dar am unele îndoieli, până acum am obținut întotdeauna sulfat de amfetamină din "A-Oil"(amfetamine freebase) acest ulei este obținut "curățarea" P2P(BMK oil).
După cum știți mirosul acestui ulei și mirosul produsului final este foarte caracteristic, în cazul bazei libere obținute din procesul P2NP acest miros este total diferit și mirosul sulfatului de amfetamină de asemenea este normal? Este vorba despre traseul folosit sau am greșit cu ceva?
PH-ul bazei mele libere este de 13,8 (mai mult decât bun) și procesul de obținere a sulfatului funcționează bine, dar cred că mulți oameni ar putea spune că nu este de bună calitate deoarece mirosul este diferit de celălalt.
Aveți vreo idee pentru a rezolva această "problemă"? Voi raporta rezultatele de laborator ale sulfatului meu de amfetamină cât mai curând posibil și îl voi trimite la laborator săptămâna viitoare.
Mulțumesc.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18

Mulțumesc, dar
Întrebarea mea este că am crescut acetona și acidul sulfuric
și am depășit pH-ul necesar. Pot să profit de ceea ce am făcut și să modific sinteza pentru a ajunge la numărul necesar?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Mirosul oricărei amfetamine ar trebui să fie farmaceutic. Dacă produsul miroase specific, înseamnă că nu ați purificat complet substanța. Criteriul principal este activitatea substanței. Amfetamina dvs. este bună pentru proprietățile sale farmacologice? Ce culoare este?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Dacă ați depășit cantitatea de acid, atunci acest lucru poate fi corectat prin adăugarea unei baze sau a unei cantități mici de alcalin. Dar aceasta funcționează numai dacă o faceți imediat. Depășirea cantității de acid cu un pH sub 5 nu merită, strică produsul, excesul de acid arde amfetamina, aceasta devine roșie sau roz.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Bună ziua, mulțumesc mult pentru răspunsul dvs. produsul meu final este complet alb și mirosul este farmaceutic care a fost îndoiala mea pentru că toate amfetaminele pe care le-am făcut în timpul anilor din uleiul freebase provenind din uleiul BMK au un miros diferit. Voi încărca poze în seara asta.
Pe de altă parte, pot înlocui folia de aluminiu direct cu așchii de aluminiu? Este o treabă grea să tai folia în bucăți mici într-un proces la scară mai mare și să cumpăr așchii de aluminiu este mai ușor.
Mulțumesc din nou.
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Szia, btcboss2022. Régi hozzászólás, csak érdekel a válasz. Jellegzetes illatból megérthetjük, hogy a finom, édes, vegyszeres, jellegzetes Speed illatra gondoltál? Vagy valami más?
Pentru că pe prima nu am mai mirosit-o de 8 ani, dar chiar și după 20 de ani, îmi voi aminti exact.

Nu am mai văzut unul bun de atunci. Uneori dau peste niște rahat mort aici, în care mirosul pare să fie detectabil în urme, dar nu este. Astăzi, piața noastră este în punctul în care a ieșit ceva galben nicotină în vară, se simte că are poate un efect de 50% la început, dar aici sunt maximele de 20-30%. 1G în nas, mi-au vibrat toate fibrele nervoase, am sforăit, am gâfâit, m-am învârtit, chiar am dat-o în bară... După 2 ore, sobrietate bruscă, după 3 ore am răscolit frigiderul de acasă, am mâncat până am murit. După aceea, timp de 10 ore am dormit la fel de profund ca un copil prematur care tocmai a fost pus într-un incubator nou. Zile întregi nu i-am putut identifica mirosul, dar știam că îl cunosc și era un miros destul de obișnuit. Apoi mi-am dat seama. Mirosea a lichior de cafea puternic, dulce. Nu similar, doar la fel.
Nu știu ce naiba a fost asta. Dar experiența mea cu amfetamina, cu care am produs un început similar la început, nu m-am prostit cu ea timp de 3 ore, ci am făcut clic pe maxilar fără a bate o pleoapă timp de 3-4 zile.
Acestea au deja efecte secundare în timpul activ care vă dau un sentiment de tensiune și, în plus, nu vă veți simți mai bine din asta, de fapt... Te face prost. Orice ai face, îți ia de trei ori mai mult timp decât de obicei, pentru că corpul tău se învârte în zadar, creierul tău îl eclipsează și te grăbești. Oh, și provoacă astfel de probleme de memorie încât cauți mereu totul, pentru că imediat ce pui ceva deoparte, uiți deja unde l-ai pus. Până în ziua de azi, nu știu ce era chestia aia, dar nu o mai văd niciodată. Aceasta este vândută ca amfetamină și primești explicații atât de inteligente atunci când aduci în discuție subiectul că "amfetamina poate fi făcută în 10 moduri." Îmi spui că amfetamina va fi amfetamină chiar dacă o faci într-un mod diferit. Nu mai există un răspuns la asta.
Așa că, în schimbul situației în care te-ai aflat când ai scris asta... aș da gât tuturor locuitorilor înregistrați din Mos Eisley chiar acum.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Cel mai probabil, ați primit o amfetamină mai pură.
Este mai bine să folosiți folie de aluminiu. Pentru feliere, eu folosesc un tocător de hârtie, simplifică foarte mult procesul și puteți tăia rapid orice cantitate. Așchiile nu au o suprafață atât de mare pentru amalgamare, deci va trebui să fie folosite în cantități mult mai mari și apoi să se filtreze reziduurile care nu au reacționat înainte de alcali.
 
Last edited by a moderator:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Am acidificare crescută pot să ușurez
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Bine, mulțumesc pentru sfat, voi lăsa un sfat bun și despre proces, după adăugarea soluției de NaOH pentru separarea freebase este mai bine să așteptați cel puțin 24 de ore pentru separarea completă.
Am procedat așa cum arată video, dar mai târziu am lăsat soluția încă o zi și s-a separat mai multă freebase și am obținut un randament mai mare ;-) Am încărcat câteva poze.
Mulțumesc.
 

Attachments

  • Ij5RTpEPa2.jpeg
    Ij5RTpEPa2.jpeg
    142 KB · Views: 518
  • pQPv6BNhL9.jpeg
    pQPv6BNhL9.jpeg
    80.9 KB · Views: 498
  • IQ41zUo5l6.jpeg
    IQ41zUo5l6.jpeg
    161.5 KB · Views: 529
  • 7xav9iUALM.jpeg
    7xav9iUALM.jpeg
    135.8 KB · Views: 523
  • s8Q9iy1UMz.jpeg
    s8Q9iy1UMz.jpeg
    97.2 KB · Views: 523
Top