Metamfetamină din comprimate de efedrină

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Temperaturile sunt aduse la punctul de fierbere, iar timpul exact al reacției este stabilit numai prin TLC
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Din moment ce expertul dvs. în en este rahatul care vine din Mexic meth. Și este tot meth doar spune că am avut rahat de la moscova ruta reducerea mesteacăn și orice alt traseu vă puteți gândi la . Ar fi toate la fel . Te ține drogat pentru o vreme. Pentru că rahatul ăsta te droghează pentru câteva ore și mă gândesc dacă e chiar metamfetamină.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
TLC? ce este?
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
TLC = Tender Loving Care
Adică temperatura este ajustată până când se obține un reflux bun (inelul de reflux în 1/3 inferioară a condensatorului).
Timpul variază, de asemenea, dar 24 de ore este un bun punct de plecare pentru o primă dată. Observarea modificărilor refluxului va arăta când este gata
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Cât de multă metamfetamină pot produce 100 de grame de pastile de pseudoefedrină?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
A fost scos din pastile sau befor a fost pus în și, dacă da, care este rata de mers pe pseudo Puteți obține pseudo grad farmaceutic de un loc de piață? Cuz puteți cumpăra doar ca 9 grame pe lună în cazul în care eu sunt la și iv trebuie să pună oameni în biz mea pentru a obține orice lucru în valoare de sălbatic.
 
View previous replies…

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Acolo unde locuiesc eu nu există nicio limită pentru cumpărarea de pastile de pseudoefedrină, așa că pot cumpăra orice cantitate
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
bună ziua scuze vreau să întreb despre meth de la hi.some. cu ceva timp în urmă am făcut meth cu pseudoefedrină 10 gr ,HI 10ml. , 20 ml de apă. fără a folosi fosfor roșu, am refluxat timp de 6 ore la 100 c. și după aceea am alcalinizat și extras cu toluen, și am obținut doar mai puțin de 0,5 gr. cu un miros foarte urât și neplăcut, am folosit pseudoefedrină care conține 60 mg pseudoefedrină
tripolidină 2,5 mg. Sper că cineva poate răspunde plângerii mele, care până acum sunt încă confuz. Poate cineva să răspundă în detaliu, voi mulțumi foarte mult celor care vor să răspundă.
 

Attachments

  • YO3qxIFKh9.jpeg
    YO3qxIFKh9.jpeg
    675.9 KB · Views: 412

gafer84

Don't buy from me
Member
Joined
May 22, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Ați folosit de două ori mai multă apă decât era necesar
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18

Metoda acidului hipofosforos produce multă pulbere albă în tubul condensatorului în timpul refluxului, iar tubul condensatorului este complet blocat după aproximativ o oră. Este normal?

G.Patton

1ACjXD5s6c

 
Last edited:

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Cred că există două posibilități, una este că pulberea albă este acid fosforic desublimat, iar cealaltă este că este ceva în neregulă cu clorhidratul de efedrină și este un fals
 

carbon_hydrogen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Trebuie să folosesc uscarea în vid?
 

qwepoi514

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, vă mulțumesc pentru răspuns
1. Care este temperatura de reflux a condensatorului.
2. Cum să spălați cu toluen
 

carbon_hydrogen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Deci trebuie să torn toluen pentru a extrage metamfetamina și să o scot cu pipeta? Îmi pare rău că nu mă pricep la engleză
 

NeilStalin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Am o pastilă pentru răceală și gripă care conține:
Pseudoefedrină HCl
Paracetamol
clorfeniramină
Cum pot separa Pseudoephedrine HCl de Paracetamol și Clorfeniramină?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Nu știu prea multe, dar nu ar strica dacă ai avea acces la o tonă de rahat de pastile astea să le fumezi în metanol să le filtrezi și să le cristalizezi și să faci o mică reacție iv am folosit pastile cu clorfenirmină și a funcționat acum nu aruncă greutatea de așa alte lucruri sunt greșite și îți reduc randamentul, dar dacă ai 1000 de pastile de 30 mg, maximul pseudo pe care l-ai putea avea este de 30 de grame, dar pierzi de fiecare dată când filtrezi și sifonezi, așa că ar fi greu dacă ai 50 de grame și sunt doar pastile de 30 mg, atunci ceva nu a fost în regulă
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Aș dori să știu același lucru
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Deci metamfetamina care se face cu pseudo este la fel de dumnezeiască ca rahatul făcut cu efedrină ?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Atât efedrina, cât și pseudoefedrina dau D-meth ca produs, nu există nicio diferență, sunt la fel de bune.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
ambele dau d meth, dar pseudomet,h dă o grabă mare și puternică și durează cam 12 ore, ephemeth dă o grabă mai mică, dar mai lungă și mai confortabilă și poate dura 2-3 zile.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Cum rămâne cu ruta Nagai?
 

13THShapeShifter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
"DOAR UN FAPT AMUZANT!"
dacă auziți sau citiți vreodată și se spune metoda NAZI REDUCTION acest nume a fost dat numele înainte de a începe să o numească REDUCȚIA BIRCH Este același lucru yall Nazi Reduction = Reducerea Birch
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Traseul acidului hipofosforic Am de gând să vă pun pe toți la punct... deoarece tot ce am văzut aici este greșit
Rapoartele 1 sunt peste tot în magazin, pierdeți chimicale.
1 litru 50% plus puterea înțelept hypo acid orice sub 50%pseudo nu se va converti la meth cum poti verifica puterea de refractometru acid dvs.
1 kg de iod
1 kg de pseudoefedrină
Văd că toată lumea se întreabă despre temperaturi, asigurați-vă că atunci când refluxați presiunea vaporilor nu depășește un sfert din drumul până la condensatoarele Liebig și la fel și atunci când distilați produsul
Am scris o distilare externă cu abur a produsului, pe care o găsiți aici. Odată distilat, separați uleiul fb de apa caustică și tritați uleiul fb cu acid hcl până la ph 5,8.
Ai complicat prea mult lucrurile, nu e nevoie să extragi toluen.
Dacă aveți nevoie de hipo acid și iod contactați-mă vă voi ajuta și garantat de la 1kg la 1ton veți primi acid și iod
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Ce înțelegeți prin diluarea cu volume egale de apă? Câtă apă ar trebui să folosesc per pse gram
 
Top