Metamfetamină din comprimate de efedrină

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Bună ziua tuturor, am 6 kg de efedrină, am început deja să fac testele prin ruta hipofosforică, acidul pe care îl am este la 80%, bine? sau la ce concentrație ar trebui să fie?
După ce am făcut tot procesul, la sfârșit s-a separat uleiul de partea apoasă, uleiul galben de metamfetamină și s-a format și un strat de culoare maro, am separat cu toluen și culoarea maro a dispărut, am decantat și apoi am început cristalizarea cu HCL în gaz, am coborât la un ph de 5 și nu s-a întâmplat nimic, am continuat să cobor ph-ul până a ajuns la zero și s-a format un strat foarte dens la fund, am pus-o pe un rotaevaporator timp de o oră pentru a elimina toluenul și după ce am scos bila din rotaevaporator a devenit ca o mocirlă, am așteptat să se usuce timp de 24 de ore și era încă umedă, nu știu ce am greșit dar nu am putut cristaliza obiectivul, mi-ar fi de mare ajutor dacă mi-ați putea explica unde am greșit, vă mulțumesc foarte mult

J6Wf1sC0LR
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Tot ce a trebuit să faceți a fost să separați uleiul fb de apa caustică în. O pâlnie sep spălați uleiul fb cu o cantitate egală de dh20 aruncați dh20 apoi adăugați o cantitate egală de acetonă anhidră tritați cu acid hcl până când pH-ul a fost de 5,8 adăugați 1 ml de dh20 la fiecare gram de meth hcl apoi evacuați înainte de a obține o spumă pe partea de sus t puneți-l într-un dulap întunecat și lăsați natura să-și facă treaba nu este nevoie de gaz și de a face lucrurile dificile
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Tocmai am citit acest lucru corect pH 0 mare nu nu trebuie să-l freebase din nou și veți pierde produsul, de asemenea, din uita la paharul dvs. l-ați centrat atunci când faceți distilarea și a adus caustic peste cu uleiul dvs. atunci când faceți distilarea umedă simplă sau abur nu mai departe de un sfert de drum în jos condensatorul de presiune de vapori ok lent și constant câștigă cursa aici pacienți
De asemenea, nu veți face gheață prin gazarea produsului, veți face pulbere albă care trebuie să fie filtrată și spălată cu acetonă anhidră, apoi recristalizată cu dh20 sau solvent
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Nivelul ph-ului nu trebuie să scadă sub 5,8, re-extrageți pH-ul cu hidroxid de sodiu la 13 din nou Și cristalizați cu atenție

Dacă gazul hcl nu funcționează, încercați acest lucru:

Puneți stratul de toluen într-un pahar și adăugați o cantitate egală de apă pură, adăugați cu atenție, picătură cu picătură, hcl până la pH 5,8 (când măsurați pH-ul, măsurați stratul de apă, nu stratul de toluen)


Se agită energic pentru o perioadă lungă de timp și se separă stratul de apă, evaporând apa



Îmi cer scuze pentru limba engleză proastă
 
View previous replies…

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Încercați să curățați cristalele:

Puneți hârtia de filtru într-o pâlnie de sticlă și împrăștiați toate cristalele într-un strat subțire de pulbere pe hârtia de filtru, Apoi spălați-vă cristalele cu acetonă anhidră și apoi uscați-le

Dacă există încă impurități, reacția din timpul construcției este infectată cu prea multe impurități, încercați calea Moscovei
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Pentru cristale sub formă de sticlă:

După încheierea fazei de curățare, dizolvați pulberea de metamfetamină în cât mai puțin alcool posibil și așteptați ca alcoolul să se evapore.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Este rău dacă folosesc etanol pentru extracția PSE?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Nu am văzut pe nimeni să facă acest lucru cu etanol și aș dori să vă reamintesc că etanolul este mai scump decât toluenul, iar etanolul are mai puțin solvent decât toluenul
 
View previous replies…

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Am dizolvat PSE în etanol, soluția era tulbure, am încălzit soluția puțin și soluția s-a limpezit.
Am întins-o apoi pe o oglindă mare pentru o mai bună evaporare și s-au format cristale care arată puțin ca mucegaiul alb. Nu sunt sigur dacă acestea conțin PSE.
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Îți poți da seama după gust...

Știu că este dezgustător și nesănătos, dar pse nu este un medicament în procedură, așa că îl puteți gusta cu liniște.

Gustul de pse este extrem de amar, în timp ce gustul de metamfetamină este acru

Dacă sunteți sigur că aveți pse, urmați procedura de eliminare pe care am menționat-o mai sus
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Filtrează-ți etanolul cu pse în el, apoi ia un wok electric cu un ventilator care suflă deasupra lui și evaporează etanolul din stânga ta cu pse
 

mr hallo

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Putem folosi efedrină lichidă pentru acest lucru?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Bună ziua, cum se numește "efedrină lichidă"? Efedrina și clorhidratul de efedrină sunt substanțe solide.

P.S. Nu faceți spam prin aceeași întrebare în subiecte diferite.
 
View previous replies…

mr hallo

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Dar extractul din planta efedră, denumit extract de efedrină, este în formă lichidă. Putem separa efedrina lichidă prin evaporare?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Se extrag molecule de efedrină cu ajutorul unui solvent. Solventul este evaporat și se obține efedrină pură. Efedrina + solvent nu este o "efedrină lichidă", ci un amestec. Da, se poate.
 

mr hallo

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vă rugăm să menționați numele solventului chimic
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Bună ziua, vreau să încerc metoda Moscova, dar sunt puțin confuz. Vreau să merg pas cu pas pe video, dar videoclipul este diferit de descriere, poate cineva să mă ajute să înțeleg? În descriere se menționează că refluxul este necesar timp de 24 de ore, dar în video nu se arată nicăieri. Au sărit peste asta sau folosesc o metodă diferită? Și, de asemenea, la ce se folosește tiosulfatul de sodiu și când? Nu l-au arătat în video. În ceea ce privește gazul fosfan, aș putea folosi ventilul exhoust făcut pentru cultivarea ierbii? Este destul de puternic și are filtru de carbon, ar funcționa pentru mirosul vaporilor? Ultima întrebare este despre fabricarea gheții. Am citit postarea lui G. Patton despre fabricarea gheții și mi-ar plăcea să încerc, dar nu sunt sigur dacă ar funcționa cu baza de metamfetamină pseudoefedrină la fel ca în cazul metodei P2P. Dacă da, de la ce etapă ar trebui să încep cu baza de metamfetamină pseudoefedrină? Unii băieți au spus că postul său este fals este adevărat ? sau băieții pur și simplu nu știau nimic ? mulțumesc pentru toate replice m-ar ajuta foarte mult și îmi pare rău pentru engleza mea
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Nu-i ascultați pe idioții ăia care spun
3ng acest post nu este adevărat
1 tiosulfatul de sodiu este folosit pentru a ucide orice iod și culoare atunci când se face rp/hi route de aceea le spun oamenilor să folosească acid hipofosforic deoarece nu trebuie să filtrezi fosforul roșu și să folosești tiosulfat de sodiu și nu trebuie să refluxezi timp de 24 de ore folosind această metodă 4 până la 8 ore este suficient
2 puteți aerisirea de evacuare care se atașează la filtrul de carbon cu conducta plasată la 2 picioare deasupra condensatorului dacă aveți un control al vitezei la ventilator nu-l aveți comutat pe stick plat nu cultivăm droguri aici vrem doar să mutăm gazul otrăvitor din zona în care gătiți aveți o conductă care la partea din față a ventilatorului și apoi o altă conductă la partea din spate a ventilatorului care merge la filtrul de carbon aveți filtrul de carbon în afara zonei în care gătiți plasați conducta la partea din față a ventilatorului la 2 picioare deasupra condensatorului
3 Folosind meth fb făcută din pseudo va funcționa mai bine folosind metoda postată de G Patton pentru a face gheață decât p2p toată gheața adecvată a fost făcută din pseudo și eph care produce DMeth înainte ca clema să fie pusă pe pseudo și eph
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Înainte de a fute pastilele de Sudafed cu gaks etc. o 1000 de cutii de Sudafed într-o găleată de plastic de 25 de litri de culoare albă de calitate alimentară se spală mai întâi 12 l de alcool metilic fierbinte în găleată agitator de vopsea pe un burghiu fără fir se amestecă până când totul este dizolvatl se pune găleata apoi puneți o altă găleată pe pământ și sifonați metanolul din găleata de pe bancă în cea de pe pământ și asigurați-vă că nu aspirați rahatul depus pe fundul găleții.
Acum repetați procesul de două ori, dar de data aceasta folosiți doar 8 l de meto de fiecare dată. Acum, cu cele 3 soluții de spălare adunate în găleata de jos, turnați-le într-un wok electric cu un ventilator care suflă deasupra. Faceți acest lucru afară, pe măsură ce concentrația lichidului scade, continuați să umpleți wok-ul până când se evaporă toată meto. Luați o lingură de bambus, dar una plată, și lucrați pseudo-ul până se usucă, apoi spălați pseudo-ul cu acetonă anhidră și ați terminat.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
cât de mult tiosulfat de sodiu ar trebui să folosesc în raportul de descriere?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Este greu să dau o cantitate keaine despre aceasta, dar trebuie să utilizați aproximativ 4/1 din iodul utilizat
 
Top