Cea mai simplă sinteză de metamfetamină din amfetamină

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Nu știu ce a mers prost, dar am pierdut aproape 20 gm de amfetamină pură, am încercat să o neutralizez cu NaOH și să o extrag cu eter de petrol, nu a rămas nimic la evaporare, am încercat din nou cu DCM, din nou nu a rămas nimic la evaporare, băieți, a încercat cineva această metodă, dacă cineva va încerca să folosească o cantitate mică ...
 

redsm

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
vă referiți la primul pas al sintezei?

dacă eșuați cu conversia sării de amfetamină în freebase, trebuie să învățați abilități de bază în chimie. încercați un manual de chimie organică, precum și un ghid de chimie organică practică/experimentală.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
20 de grame este mult, cred că ai nevoie de mai multă practică, dar nu pierde alte 20 de grame, amice, poți începe la scara de 1 gram
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Am încercat cu ea de 4-5 ori, așa că am pierdut în total 20 gm.
 

zxkcasldlalsejak

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Îmi pare rău, dar pentru mine încă nu este absolut clar...

Avem o cremă gri cu un pic de solide de hidroxid de aluminiu. Cred că avem în această masă amestec de freebase meth brut care este stratul organic și un pic de strat de apă (poate că nu vor fi ușor de separat). Apoi adăugăm multă apă (poate pentru a reduce densitatea masei noastre).
Dar totuși - din câte am înțeles, avem stratul organic sus și stratul de apă jos.
Când îl filtrăm de unele solide, avem în continuare două straturi - organic sus și apă la fund. Stratul organic ar trebui să conțină produsul nostru.
Apoi acidificăm această masă cu hcl până la ph3, ceea ce schimbă metamfetamina brută conținută în stratul organic în metamfetamina hcl, care ar trebui să ajungă în stratul de apă.
Dar avem în continuare două straturi. Ce anume extragem deja prin dcm.
Dcm se va duce în partea de jos sub stratul de apă, dar când ph-ul este 3, stratul de apă tot nu va returna meth hcl.
Așa că acum avem 3 straturi. Sus organic cu dracu știe ce în interior, al doilea strat de apă cu meth hcl și stratul de jos dcm cu ce?
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Am câteva întrebări la care trebuie să mi se răspundă și, în schimb, voi publica gratuit câteva date importante despre amfetamine și precursorii lor care lipsesc de pe acest site după finalizarea următorului test.
1.Cristalele de clorhidrat de D-amfetamină pot fi vândute și fumate ca Ice? (Ice se referă la cristalele de clorhidrat de D-amfetamină. în cazul în care nu există o mare diferență de funcție între ele, am de gând să declar direct că cristalele de clorhidrat de D-amfetamină sunt cristale de clorhidrat de D-amfetamină).
2.Concentrațiile / mirosurile de fum ale cristalelor de clorhidrat de D-amfetamină și ale cristalelor de clorhidrat de D-metamfetamină care ard și se atomizează sunt consecvente?
3.Din anumite motive, nu pot să fumez metamfetamină pe cont propriu, dar poate cineva să-mi spună exact cum ar trebui să miroasă metamfetamina? Am mirosit pulbere pură de clorhidrat de amfetamină și miroase ca un miros de dafin sau afine combinat cu un miros de sevă de plante ierboase. Când este încălzită și atomizată, miroase un pic ciudat, dar nota sa de după mă face să simt că înțeleg de ce ICE se numește "porc". Este corect acest miros?
4.Știu că D-amfetamina este mai puțin eficientă decât D-metamfetamina la aceeași doză, dar cu cât este mai slabă decât D-metamfetamina? De exemplu, este echivalentă cu 75% sau 70% din D-metamfetamină la aceeași doză?Va exista o diferență semnificativă în experiența subiectivă personală în cazul inhalării prin atomizare încălzită?
5.Având în vedere că ICE-ul vândut pe piață nu este de fapt D-metamfetamină pură, dealerii amestecă unii "excipienți" pentru a crește greutatea și a spori profiturile. Acest lucru face ca efectul ICE disponibil pe piață să fie inferior D-metamfetaminei pure la aceeași doză. deci cred că acest lucru ar trebui să fie suficient pentru a compensa diferența de potență dintre D-metamfetamină și D-amfetamină. Chiar dacă susțin că D-amfetamina este ICE, aceasta nu va cauza probleme post-vânzare. Este fezabilă această idee?
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Tbh D-amphetamine HCl nu merită lupta și nici fumatul amfetaminei nu merită. Mitul conform căruia poți fuma amfetamină HCl este, după părerea mea, doar un mit, nu am văzut niciodată vreo dovadă fiabilă că poți fuma amfetamină HCl. Chiar dacă ați reuși să o fumați cumva, nu veți simți senzația de adrenalină pe care o simțiți când fumați amfetamină, așa cum o simțiți când fumați metamfetamină, din cauza solubilității lipidice reduse a amfetaminei (o solubilitate lipidică mai mare este egală cu un debut mai rapid al acțiunii datorită trecerii mai rapide prin bariera hematoencefalică). În plus, sarea HCl este foarte higroscopică și probabil că nu arată ca ICE, chiar dacă se separă enantiomerii. Când vine vorba de potență, nu este atât de simplu, D-metamfetamina nu este doar mai puternică decât D-metamfetamina, în ceea ce privește unele diagrame de dozare, D-metamfetamina este chiar mai puternică decât D-metamfetamina la o comparație mg la mg. Problema este că D-amfetaminei îi lipsesc efectele serotoninergice și, prin urmare, un consumator obișnuit de ICE o va simți diferit față de D-metamfetamina obișnuită, astfel încât, pentru a o tăia, veți avea o mulțime de probleme de vânzare și ar fi mai bine dacă ați face Meth sau Speed și le-ați vinde ca ceea ce sunt.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
"în timp ce bunica suflă un nor de Amp Hcl"

Ce spuneți? Iar regurgitați prostii?
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Am încercat sinteza cu 10 g și totul arăta foarte bine, chiar cred că am simțit miros de metamfetamină în timp ce filtram RM.

Stupid, am uitat să concentrez și să usuc extracțiile în ultima etapă și am barbotat HCl direct în ele.
Eterul de petrol a devenit tulbure la început și când am continuat, un lichid galben s-a adunat la fund, dar doar o cantitate mică (1-2 ml)

Acum îl am concentrat de eter de petrol, metamfetamină și HCl Gas. Are cineva o idee cum să o salveze în acest moment?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Aveți o bază liberă în eter?
Sau sare?
Vă rugăm să multiplicați gazul de clorură de hidrogen în timp ce reduceți volumul de eter
 
View previous replies…

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Am dizolvat baza liberă în eter și am bulbucat HCl Gas în ea fără a reduce volumul. Deci, cred că acum sarea HCl este cumva dizolvată în eter, dar nu prea știu.

Încerc acum să reduc volumul, dar încet, la răcire, deoarece mă tem că HCl produs în eter va hidroliza metamfetamina.
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Nu, am generat HCl din NaCl și H2SO4, dar nu l-am uscat și l-am barbotat direct în extractul eteric. Un pic de HCl s-a dizolvat cu siguranță în eter deoarece eliberează vapori de HCl.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Trebuie să reduceți sau să eliminați volumul de eter, să adăugați etanolul la bază și să suflați în abur
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Cred că am extras-o, cel puțin am făcut totul corect.

După ce am filtrat amalgamul și hidroxidul, am adăugat puțin acid HCl la rm până a ajuns la pH 3 și l-am extras cu eter de 3 ori.
Apoi am alcalinizat-o cu NaOH până la PH 12 și am extras-o din nou de 3 ori.

Cum adică? După reducerea volumului "adăugați etanolul la bază și suflați în abur"
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Am adăugat acid clorhidric și am extras cu eter
apoi. Adăugați alcali și extrageți din nou
Apoi se colectează extractele și se evaporă eterul și se păstrează baza liberă. Se adaugă etanol și se creează vapori de clorură de hidrogen pentru baza liberă din etanol.
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Cred că am extras-o, cel puțin am făcut totul corect.

După ce am filtrat amalgamul și hidroxidul, am adăugat puțin acid HCl la rm până a ajuns la pH 3 și l-am extras cu eter de 3 ori.
Apoi am alcalinizat-o cu NaOH până la PH 12 și am extras-o din nou de 3 ori.

Cum adică? După reducerea volumului "adăugați etanolul la bază și suflați în abur"
 

DrGodMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 13, 2023
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Rezultat cu 1g / 1 mol Sare de amfetamină ?
 

BIG JJ

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
A reușit cineva în acest proces? Produsul meu a sfârșit prin a nu vedea nimic, există cineva cu inimă bună care să-mi spună ce s-a întâmplat? În cele din urmă am obținut stratul de ulei, dar nu am putut extrage metamfetamina
 
Top