Leuckartova aminácia 1-fenyl-2-propanónu (P2P) na amfetamín a metamfetamín. Smelá stupnica.

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

áno, mám, ale vydržím to len s HCI mám tento problém
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Nanešťastie, ak sa povie, že to treba splynovať, budete musieť niečo splynovať. Ja som dioxán splyňoval vopred, aby som ho mal po ruke. nakoniec som to musel urobiť len 1-2 krát za mesiac. Môže sa použiť aj 99 % izopropyl
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Podelím sa s vami o tabuľku.
Khi3lZJupI
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
A ako bezplatná služba od vás, pomery pre P2P:

Formamid 50 ml 1,5 mol
kyselina mravčia 56 ml 1,5 mol
P2P 66 ml 0,5 mol
 
View previous replies…

Skinny_Pete

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj @OrgUnikum

Keď používate N-metylformamid namiesto formamidu, potrebujete stále rovnaké diely kyseliny mravčej?

Vopred ďakujem
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
7. Surový voľný základ metamfetamínu sa destiluje vo vákuu (2 mbar, 60 - 100 °C) pomocou Kugelrohrovej destilačnej aparatúry (voliteľne) , čím sa získa metamfetamín ako číry až bledožltý olej (2,5 g, 42 %).

Aká je ďalšia možnosť? Jednoduchá, frakčná alebo parná destilácia? Ak nemáte Kugelrohrovu destilačnú aparatúru?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nedávno som začal striedať Leuckartovu cestu a cestu NaBH4 pre D-Meth a
Pri Leuckartovej ceste sa mi dvakrát vyskytla zvláštna situácia.
Po separácii izoméru vínnej soli, keď som pevnú časť obrátil na alkalickú, aby som znovu vykonal separáciu, voľná báza prešla do spodnej vrstvy.
Stalo sa to len pri L-meth freebase z Leuckartovej cesty, pred separáciou, keď je jej racemická v alkalickom prostredí, je horná vrstva, kvapalná časť po separácii izomérov (D-meth freebase), keď je jej alkalická, je tiež horná vrstva, ako by mala byť, ale Lmeth freebase nie.
Je to zvláštne a nemám vysvetlenie, neviem, či má niekto rovnakú situáciu alebo vie, prečo sa to deje.
Vďaka.
 

Attachments

  • AvRK9J4GiN.jpg
    AvRK9J4GiN.jpg
    4 MB · Views: 271

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Už farba na prvej fotografii hovorí, že máte znečistený olej s výraznou prímesou, destilovali ste amín po Leuckart-Wallachovi? Je známe, že Leuckart dáva zmes rôznych sekundárnych/terciárnych amínov, prípadne nejaké ďalšie nečistoty. Hank Schrader uverejnil výňatok zo štúdie, v ktorej sa podrobnejšie uvažuje o vzniku nečistôt pri Leuckartovej-Wallachovej reakcii.
Taktiež separácia izomérov nemohla byť uspokojivá z dôvodu nízkej čistoty voľnej bázy amínu.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nie, nedestiloval som ju pred separáciou izomérov.
Nemám žiadny problém s procesom separácie, len bolo zvláštne, že som našiel nečistotu len pri praní L freebázy z Leuckartovej cesty.
Destiláciu parou som už dávno opustil pri veľkých množstvách, je to nočná mora a večná aj s veľkým parníkom.
Mám presne také isté finálne veci s premývaním kyselinovou bázou a rekryštalizáciou po kryštalizácii acetónom.
Viem, čo o tom hovorí teória a literatúra, ale je to fakt, ktorý som si sám stokrát overil.
O uhle otáčania máte pravdu, neoveroval som to, ale moji zákazníci a niektorí z nich sú starí užívatelia pervitínu mi hovoria, aký je výkonný a racemický nie je taký výkonný ako tento.
Táto fotka je o kryštalizácii malej dávky pre nejaké malé objednávky, ale teraz pracujem na veľkej dávke a ukážem vám, aké priehľadné a veľké by mohli byť úlomky.
Bol by som vám veľmi vďačný, keby ste mi vysvetlili, ako sa získavajú veľké a priehľadné kryštály z racemickej freebázy.
Rozmýšľam, že vám navrhnem malú výzvu a poviete mi, čo si myslíte.
Môžem vám poslať vzorku môjho D-methu a vzorku môjho racemického MDMA.
Vyrobíte všetky testy, ktoré potrebujete, odnesiete ich do dôveryhodného laboratória, dáte ich skúseným užívateľom... čo chcete.
S výsledkami v ruke ak mi dokážeš že tvoje veci z destilovanej freebase sú čistejšie alebo lepšie ako moje z nedestilovanej pošlem ti 250gr každého produktu zadarmo ak to nedokážeš chcem len aby si povedal že si sa mýlil tu na fóre.
Myslím, že je to dobrý obchod nie?
Čo si myslíte?
Vďaka.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Viem, že to z mojej strany znie chamtivo, ale chcem len demonštrovať, že minimálne pri pervitíne a MDMA by sa dalo vyhnúť destilácii parou a mať aj tak najčistejší produkt.
Na túto cestu som prišiel po mnohých testoch, pretože destilácia parou bola pre moju myseľ strašnou nočnou morou, verte mi.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
1. Destilácia parou oddelí zmes amínov veľmi slabo, najlepším riešením je vákuová destilácia, ktorá je v prítomnosti silného vákua pomerne rýchla.
2. Bojím sa klamať, ale pokiaľ si pamätám, po jednorazovej separácii izomérov je konečné zloženie "d-izoméru vínanu" približne 80 - 90 % izoméru d a zvyšok je izomér l.
3. Sklo som vyrobil bez separácie izomérov zo zmesi alkoholu a malého množstva vody + ďalších zložiek, dostal som sklenenú monolitickú hmotu, pri úplnom vysušení sa objavili trhliny, najmä ak sa kryštály premyli acetónom (neopakujte moju chybu), ale hmota zostala priehľadná. V mojom prípade som nepoužíval sklo na kryštalizáciu a iné nuansy, na výbere techniky som strávil 2-3 mesiace.
Pred touto metódou som sa pokúsil vyrobiť z roztavenej soli, získali sa monolitické kúsky, ale nie priehľadné, iba škvrny priehľadných kryštálov. Vznikol nápad urobiť niečo ako zónové tavenie.

Prečo vám musím niečo dokazovať? Podelil som sa o svoje skúsenosti, ak vás to nezaujíma, je to vaša osobná vec. Naozaj si myslíte, že potrebujem vašich 250 gramov, mne na tom vôbec nezáleží, nebudem sa zahrávať s maličkosťami. Spotrebitelia nedávajú objektívne posúdiť čistotu látok, stačí sa ich spýtať, čo je lepšie mefedrón v prášku alebo veľký kryštál, hádajte, čo vám odpovedia... Polovica účinku drog (stimulantov určite) je ich vzhľad)))

Skoro som zabudol, ak plánujete destilovať vo vákuu, tak určite potrebujete pozdĺžny pavúk, pretože tam budú ľahké vriace frakcie odpadu, pomocou pavúka môžete meniť prijímacie banky bez zastavenia destilácie amínu, podobne ako v revolveri, ale namiesto nábojov banky.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Hlavné pravidlo výrobcu, nikdy neberte cudzie lieky, inak bude cena príliš vysoká.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Máte úplnú pravdu bol to hlúpy nápad a ospravedlňujem sa za to Im naozaj ľúto.
O čistote mám laboratórne správy 93 a 95 % Nevychádzam len z názorov zákazníkov.
Pokiaľ ide o bod 2, áno, je to správne, je to okolo tohto %.
Pokiaľ ide o bod 3, veľmi by ma zaujímal podrobný postup, ktorý môžete poslať PM, ak chcete.
Vyčistil som liter metamfetamínu freebase, aby som vám ukázal, ako vyzerá po procese čistenia.
V minulosti som robil vákuovú destiláciu a bola ešte pomalšia ako destilácia parou :-(
Ďakujem a ešte raz sa ospravedlňujem za včerajšiu správu :-(
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Obrázky
 

Attachments

  • ratSxbuWiI.jpg
    ratSxbuWiI.jpg
    3.1 MB · Views: 233
  • gZI6jrkLOX.jpg
    gZI6jrkLOX.jpg
    3.6 MB · Views: 236

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tentoraz som vykonal proces čistenia nad všetkými racemickými freebázami a keď som oddelil izoméry a získal opäť freebázu, jej čistenie sa nedá inak, ako použiť viac činidiel :-(
LFtY3x79ey
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
je to olej s prímesami, destilovaný vo frakciách vo vákuu, úplne bezfarebný olej, bez žltých odtieňov.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
je to olej s prímesami, destilovaný vo frakciách vo vákuu, úplne bezfarebný olej, bez žltých odtieňov.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
V súkromných správach vám môžem poslať fotografiu skla získaného zo znečisteného aminového oleja. Skúmal som možnosť získania veľkých kusov skla bez vákuovej destilácie, tiež nedošlo k separácii na izoméry.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Viem, ako vyzerá čistý freebase metamfetamínu, robil som parnú destiláciu a robil som aj vákuum, musíte si myslieť, že freebase pic sa ešte musí extrahovať a sušiť, ale ako som vysvetlil, z tohto freebase, vyhýbajúc sa destilácii, dokážem získať úplne rovnako čistý a silný konečný produkt ako z destilovaného, nerozlíšite ich v skutočnosti mi nikto nič nepovedal o žiadnom rozdiele v produkte a ja som už dávno zmenil postup bez toho, aby som to povedal, a laboratórne správy uvádzajú úplne rovnakú čistotu %.
Šťastný, že dostanete obrázky vďaka.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, čomu nerozumiete? Tento postup je opísaný v iných videách o syntéze amfetamínu. Manipulácie sú rovnaké. Pozrite si sekciu Videá.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Môže sa voľná báza metamfetamínu vo forme oleja priamo zmeniť na dextrózu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, ako viem, existuje len jeden spôsob - konvenčná separácia izomérov s tartakovou (alebo inou karboxylovou) kyselinou
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
offcource thats the point off freebase
 
Top