Metóda purifikácie MDMA/ekstázy

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Takto som to robil už dávno:



1 liter Ipa (izopropylalkohol) 99 % laboratórnej kvality (kvalita "drogérie" nefunguje)

1 liter 99% acetónu ("drogériová" trieda nefunguje a je ho menej ako Mercadony)

1 pohár s objemom 1 liter

1 varná doska (ale keďže nie každý ju má, možnosťou je dvojitý kotol)

1 laboratórny teplomer

To je všetko.


Na každý gram Mdma potrebujeme 3,50 ml ipa (meranie je veľmi dôležité!)

Dáme ipa do kadičky a tiež teplomer, ktorý sa dotýka ipa
Zahrejeme ipa na 55 stupňov (neprekračujte 60 stupňov)


Keď dosiahneme túto teplotu, vložíme Mdma a tá sa rozpustí.



Pohár prikryjeme kúskom papiera a necháme ho pri izbovej teplote 4 hodiny.



Po týchto 4 hodinách by mala byť v chladničke jeden deň



deň po zmrazení na ďalší deň a už sa tvoria kryštály



Prvá dávka:
Špinavú ipu nalejte do iného pohára a vložte ju späť do mrazničky.

do kadičky s kryštálmi pridáme acetón (polovicu ipa) kadička je taká studená, že kryštály sa rozpustia a acetón ich zablokuje.

približne za hodinu ten istý acetón prelejeme do pohára so špinavou ipa

Kryštály necháme jeden deň schnúť.

Prečo pridávame acetón do ipa? Pretože tam stále sú kryštály, ale potrebujeme acetón, inak sa kryštály nevytvoria.

Vyradený acetón pridáme do špinavého ipa pohára z mrazničky. Bez acetónu sa druhá várka kryštálov nevytvorí!

Tieto kryštály sa budú tvoriť dlhšie, nechajte ich v mrazničke niekoľko dní.

Vytiahli sme pohár a vyhodili špinavú ipu.

Pridáme acetón, aby sa kryštáliky nerozpustili. Keď má pohár izbovú teplotu, acetón vyhodíme a necháme kryštály vyschnúť.
 

Attachments

  • BsgKQplDIq.jpg
    BsgKQplDIq.jpg
    485.1 KB · Views: 351
  • PmGt5pj3nx.jpg
    PmGt5pj3nx.jpg
    159.5 KB · Views: 337

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ako som pochopil, rozpustnosť MDMA vo vriacej IPA je približne 1,4 ml IPA na 1 gr chloridu.
Možno môžete špecifikovať, aká je rozpustnosť MDMA v IPA pri RT a v zmrazenej IPA?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Empiricky som zistil zaujímavý fakt. Rozpustnosť v IPA závisí od čistoty.

Mal som dve šarže, jednu po ABE, čisto bielu, druhú hnedastú po kryštalizácii vo vode.

Obe dávky boli rozpustené v IPA z tej istej fľaše pri T=65C.
Hmotnosť chloridu - 70 gr
Hmotnosť IPA - 193 gr

Prvá fľaša sa úplne rozpustila.

Druhá banka mala problém s rozpúšťaním: Musel som pridať 9 gr IPA, aby sa úplne vyriešila. Hmotnosť IPA bola upravená v bode úplného rozpustenia, aby sa doplnila odparená.

Počas kryštalizácie sa v druhej banke objavili aj chloridové vločky plávajúce na povrchu. V prvej banke sa to nezaznamenalo. Hustota je zrejme odlišná v dôsledku kontaminantov.

QxRzqkinOs
 
Last edited:

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8

Dobrý deň, robím veľa purifikácií shity mdma a teraz mám problém.
Vyrobím acetónovú výplachovú vodu, bola pekná i farba nie je príliš zlá.
Potom rozpustím v horúcej IPA (veľmi pekná farba číra) kryštáliky na rozbitie, prefiltrujem a vysuším.
Rozpustiť opäť v IPA chcem urobiť veľké kryštály ( robím to veľa krát) v horúcej saturovanej IPA a zasiať roztok, tentokrát som nechal roztok v horúcej platni pri 80 celcia celú noc, na druhý deň keď som chcel začať pomaly znižovať teplotu pre rast... vidím celý Roztok Dark! veľmi hnusné. vypol som teplo a nechal vychladnúť. Končí horšie, ako keď to začalo naozaj špinavé shity cukrové kryštály. Nechal som vyschnúť a urobil som ďalšie acetónové umývanie.. a mám looooot oleja, keď som odparil acetón z druhého umývania..! !
Čo je to ten červenkastý tmavý olej? je rozpustný vo vode/alkohole/acetóne

Možno teplo môže rozkladať MDMA hcl, alebo nejaký impurit?


PD: čo si myslíte o antisolventnom crashi s acetónom/ipa? kedy je to lepšie?
Môže byť dobrý... voľný základ extraktu MDMA s dietyléterom a recrash s niekoľkými ml kyseliny chloridovej 37 %?

vďaka šéf
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, vaša MDMA reagovala s kyslíkom vo vzduchu. Aký zmysel má zahrievanie pri 80*C v noci? Predpokladám, že všetka IPA sa odparila a váš produkt sa zahrieval v kadičke pri 80*C. Musíte zahrievať rozpúšťadlo, aby ste zvýšili rozpustnosť MDMA v minimálnom množstve rozpúšťadla. Potom ho pomaly ochladzujte, aby vyrástli kryštály.

Viac informácií o rekryštalizácii a filtrácii za tepla
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Je to v poriadku pre MDMA.
Bude.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mdma-synthesis-via-nabh4-from-mdp2p.5188/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/complete-mdma-synthesis-from-sassafras-oil-with-al-hg.20/
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Zaujímavé.

Práve som začal recyklovať v IPA na vodnom kúpeli. Uvidíme, čo mi vyjde ráno. Zámerom je znížiť teplotu vody v panvici o 2C za 30 minút.

Ale tiež nerozumiem, aký je dôvod udržiavať ju pod 80C cez noc. Rozpustnosť je vždy rovnaká pri rovnakej teplote: bez ohľadu na to, ako dlho ju zohrievate - 10 minút alebo 10 hodín.

Tiež otázka: spomínali ste banku. Myslíte Erlenmeyerovu banku?

Vzhľadom na čiernu MDMA som tiež nadobudol silný dojem, že soľ sa pri zahrievaní rozkladá. Pri každom zahrievaní chlorid tmavne.
Dokonca, keď okysľujem premytú v éteri FB, potom ako ju zahrievam na 130, tmavne.
Keď potom soľ premyjem acetónom v objemovom pomere 1:10 a rekryštalizujem čerstvú soľ zahriatím na 100+C, opäť stmavne.
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Počul som, že táto čierna farba je bežným problémom pri MDMA vyrobenom z PMK.

Dnes si myslím, že najlepší spôsob je okysliť FB 37 % HCl v studenom acetóne: žiadne zahrievanie a prášok vo výsledku je čisto biely.
Pravdepodobne pomalá rekryštalizácia v IPA zo 60 C až na RT je tiež šetrnejšia pre nestabilnú molekulu so sklonom k degradácii.
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Teraz mám 100 % dôkaz, že dlhodobé vystavenie MDMA pri vysokej teplote ovplyvňuje farbu.

Používam rôzne metódy kryštalizácie a nie je pre mňa problém získať čisté biele kryštály. Za normálnych okolností netreba veľa času na zahrievanie a kryštály sú dokonale biele.

Tentoraz som však skúsil urobiť niečo pre mňa nové, len aby boli kryštály väčšie a priehľadnejšie: "Per aspera ad astra".

Použila som rovnakú dávku čistého bieleho prášku po ABE, keď bol roztok hotový, mal rovnakú farbu ako zvyčajne, priehľadnú mierne hnedastú. Nechala som ho na horúcej platni 10 hodín, T väčšinou 40-70C.

Bohužiaľ, urobil som chybu vo výpočtoch a moje očakávania sa nenaplnili. V dôsledku toho som musel celú túto dávku prekryštalizovať. Keď som pripravil roztok na rekryštalizáciu, bol oveľa horší ako predtým.
ZkcX30qVLh


Stále je otvorená otázka, čím to je. Mohol by to byť uhlík kyseliny karbolovej. Tiež by to mohla byť prirodzená vlastnosť soli, že pri zahrievaní tmavne: klenotníci to často používajú a dlho zahrievajú kamene, aby zmenili farbu.

Ale všimol som si, že roztok MDMA HCL, ktorý nebol prečistený extrakciou bázou, získa oveľa tmavšiu hnedú farbu a dokonca oveľa rýchlejšie.

Takže sa domnievam, že stále existuje prítomnosť nejakého vedľajšieho produktu (nie veľa, možno 1 - 2 %), ktorý pri zahrievaní sčernel.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, mnohé organické zlúčeniny majú tendenciu po zahriatí stmavnúť. Vzdušný kyslík s nimi pri zvýšenej teplote dobre reaguje. Taktiež môže dôjsť k dimerizácii byť.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Môže mi niekto vysvetliť príčinu takéhoto oddelenia podľa vrstiev, pls?
Oa5jInUvbM JkNlQ0vuti
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nemôžem, ale táto mdma vyzerá celkom dobre (y)
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Áno, výrobok je v poriadku.
táto vrstva média tiež vyzerá tmavšie nie kvôli prebytku nečistôt, ale kvôli takejto smiešnej tvorbe kryštálov.
Myslím, že je to spôsobené rôznymi režimami regulácie teploty.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@G.Patton, vo všeobecnosti je IPA veľmi dobrá na odstránenie určitých zlúčenín (vedľajších produktov syntézy) z mdma. Ale mojou skutočnou bolesťou v zadku je obrovský objem hydrochloridu, ktorý zostal v IPA a ktorý potrebujem obnoviť. Teraz si myslím, že ak použijem etanol, môžem dosiahnuť lepší výsledok? Existuje nejaký známy postup pre pranie mdma hcl v etanole?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
MDMA*HCl rozpustný v metanole, môže byť rozpustný aj v etanole. Nepamätám si to presne.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Uvažujem aj o použití glicerolu v procese čistenia ako trojatómového alkoholu to môže fungovať. Vrátim sa k práci o pár dní a zverejním správu.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@G.Patton všeobecne, len by ma zaujímalo, či máte predstavu o rôznych rozpúšťadlách na purifikáciu mdma extrakciou bázou ako pro a proti: hexán, dcm, petroléter?

Môj osobný postreh je, že éter rozpúšťa dosť veľa bázy. Podľa mojich skúseností na rozpustenie 1 gr bázy potrebujete asi 3 ml éteru. Zaujíma ma však nielen objem (a cena), ale aj minimálna rozpustnosť vedľajších nečistôt.

Predpokladám, že hexán používaný na extrakciu bázy je cas 64742-49-0 (izohexán)?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Žiaľ, takýto výskum som nevykonal. Nemôžem vám určite odpovedať.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Vákuová destilácia voľnej bázy so spätným chladičom a separácia rozpusteného produktu na frakcie v závislosti od bodu varu vám poskytne maximálnu čistotu a minimálne straty látky.
 

K53SK53S

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, priatelia, ďakujem za príspevok, funguje to veľmi dobre, ale mám pochybnosť, pri kryštalizácii (kryštály sa veľmi dobre zrážajú) mi nevznikajú kryštáliky ako typické kryštáliky mdma, je to niečo podobné skôr snehovým vločkám, ľadovej námraze v pohári za zasneženého dňa, je to sklo, ale veľmi krehké. Prečo nemôžem získať silné sklo? Ďakujem a pozdravujem 😊
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, nemáte za čo! Používate na postup kryštalizácie chladničku? Čím rýchlejšie chladenie, tým menšie kryštály.
 
Top