Metóda purifikácie MDMA/ekstázy

K53SK53S

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, priatelia, ďakujem za príspevok, funguje to veľmi dobre, ale mám pochybnosť, pri kryštalizácii (kryštály sa veľmi dobre zrážajú) mi nevznikajú kryštáliky ako typické kryštáliky mdma, je to niečo podobné skôr snehovým vločkám, ľadovej námraze v pohári za zasneženého dňa, je to sklo, ale veľmi krehké. Prečo nemôžem získať silné sklo? Ďakujem a pozdravujem 😊
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, nemáte za čo! Používate na postup kryštalizácie chladničku? Čím rýchlejšie chladenie, tým menšie kryštály.
 

K53SK53S

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Áno, samozrejme, najprv ho nechám vonku, kým nemá izbovú teplotu, potom 15 alebo 20 % už vykryštalizovalo, potom ho dám na 2 hodiny do chladničky a potom na 3 hodiny do mrazničky. Takmer 100 % umytého výrobku vykryštalizuje, ale kryštáliky sú veľmi krehké, pri manipulácii s nimi sa zmenia na piesok.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Niekoľkokrát som robil IPA a myslím, že tento "pieskový" štýl kryštálov je prirodzenou vlastnosťou kryštalizácie IPA. Skúste ju prekryštalizovať vo vode, aby ste získali veľké skalné kryštály.
 
View previous replies…

K53SK53S

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Vo vode? Ako to robíte takto, kamarát?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/my-mdma-freebase-crystallization.5069/
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Čo som si všimol, IPA je dobrá na odstránenie lepkavej čiernej zlúčeniny, vedľajšieho produktu syntézy.
 
Top