1-fenil-2-propanon (P2P) Leuckartova aminizacija do amfetamina in metamfetamina. Smiselna lestvica.

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

da, vendar lahko zdržim le s HCI imam to težavo
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
na žalost, če rečejo, da ga je treba upliniti, boste morali nekaj upliniti. dioksan pliniram vnaprej, da ga imam pri roki. na koncu mi je to treba storiti le 1-2-krat na mesec. Uporabi se lahko tudi 99-odstotni izopropil
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Z vami bom delil preglednico.
Khi3lZJupI
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
In kot brezplačna storitev, ki jo opravljate vi, so razmerja za P2P:

Formamid 50 ml 1,5 mol
mravljinčna kislina 56 ml 1,5 mol
P2P 66 ml 0,5 mol
 
View previous replies…

Skinny_Pete

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hej, @OrgUnikum

Ali pri uporabi N-metilformamida namesto formamida še vedno potrebujete enake dele mravljinčne kisline?

Hvala vnaprej
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
7. Surovo bazo brez metamfetamina destiliramo v vakuumu (2 mbar, 60-100 °C) s pomočjo Kugelrohrjevega destilacijskega aparata (neobvezno ), da dobimo metamfetamin kot bistro do bledo rumeno olje (2,5 g, 42 %).

Kakšna je druga možnost? Preprosta, frakcionirana ali parna destilacija? Če nimate aparata za Kugelrohrovo destilacijo?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pred kratkim sem začel izmenično uporabljati Leuckartovo pot in pot NaBH4 za D-Meth in
pri Leuckartovi poti sem dvakrat naletel na nenavadno situacijo.
Ko po ločitvi izomerov vinske kisline trdni del spremenim v alkalijo, da bi ponovno izvedel ločitev, gre prosta baza v spodnjo plast.
To se je zgodilo samo pri L-metu iz Leuckartove metode, pred ločevanjem, ko je njegov racemični del v alkalnem okolju v zgornji plasti, tekoči del po ločevanju izomerov (D-meth freebase), ko je alkalni, je prav tako v zgornji plasti, kot bi moral biti, vendar Lmeth freebase ne.
To je čudno in nimam razlage, ne vem, ali ima kdo enako situacijo ali ve, zakaj se to zgodi.
Hvala.
 

Attachments

  • AvRK9J4GiN.jpg
    AvRK9J4GiN.jpg
    4 MB · Views: 271

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Že barva na prvi fotografiji pove, da imate umazano olje s precejšnjo primesjo, ali ste destilirali amin po Leuckart-Wallachu? Znano je, da Leuckart daje mešanico različnih sekundarnih/terciarnih aminov, morda še nekaj drugih nečistoč. Hank Schrader je objavil odlomek iz študije, v kateri je podrobneje obravnavan nastanek nečistoč pri reakciji Leuckart-Wallach.
Tudi ločevanje izomerov ni moglo biti zadovoljivo zaradi nizke čistosti proste baze amina.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ne, pred ločevanjem izomerov ga nisem destiliral.
Nimam nobenih težav s postopkom ločevanja, le čudno je bilo, da sem nečistoto našel šele, ko sem pral L freebazo iz Leuckartove poti.
Destilacijo s paro sem že zdavnaj opustil za velike količine, je nočna mora in večna tudi z velikim parnim strojem.
Po kristalizaciji z acetonom imam popolnoma enako končno snov s pranjem kislinske baze in rekristalizacijo.
Vem, kaj o tem pravijo teorija in literatura, vendar je to dejstvo, ki sem ga sam že stokrat dokazal.
Glede kota vrtenja imaš prav, nisem ga preveril, vendar mi moje stranke in nekateri med njimi so stari uporabniki metamfetamina pravijo, kako močan je in racemični ni tako močan kot ta.
Na tej sliki je kristalizacija majhne serije za nekaj majhnih naročil, zdaj pa delam na veliki seriji in vam bom pokazal, kako prozorni in veliki so lahko drobci.
Zelo bi bil hvaležen, če bi mi razložili, kako iz racemične freebase dobite velike in prozorne kristale. Prebral sem, da je mogoče dobiti srednje velike kristale, vendar iskreno povedano, tega še nisem videl.
Razmišljam, da bi vam predlagal majhen izziv in mi povedal, kaj mislite.
Pošljem ti lahko vzorec svojega D-metha in vzorec svojega racemičnega MDMA.
Ti narediš vse teste, ki jih potrebuješ, jih odneseš v zaupanja vreden laboratorij, jih daš izkušenim uporabnikom ... kar hočeš.
Z rezultati v roki, če mi lahko dokažete, da so vaše stvari iz destilirane freebase bolj čiste ali boljše od mojih iz ne destiliranja, vam pošljem 250gr vsakega izdelka brezplačno, če ne morete, želim samo, da poveste, da ste se zmotili tukaj na forumu.
Mislim, da je to dober posel, ne?
Kaj menite vi?
Hvala.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Vem, da se z moje strani sliši pohlepno, vendar želim samo dokazati, da se vsaj pri metamfetaminu in MDMA lahko izognemo parni destilaciji in vseeno dobimo najčistejši izdelek.
Našel sem način po številnih testih, saj je bila parna destilacija strašna nočna mora za moj um, verjemite mi.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
1. Destilacija s paro bo zelo slabo ločila mešanico aminov, najboljša rešitev je vakuumska destilacija, ki je ob prisotnosti močnega vakuuma precej hitra.
2. Bojim se lagati, vendar, kolikor se spomnim, je po enkratnem ločevanju izomerov končna sestava "d-izomera tartrata" približno 80-90 odstotkov d-izomera, preostanek pa je l-izomer.
3. Iz mešanice alkohola in majhne količine vode + dodatnih sestavin sem izdelal steklo brez ločevanja izomerov, dobil sem stekleno monolitno maso, pri popolnem sušenju so se pojavile razpoke, zlasti če smo kristale oprali z acetonom (ne ponavljajte moje napake), vendar je masa ostala prozorna. V mojem primeru nisem uporabljal steklenih posod za kristalizacijo in drugih nians, za izbiro tehnike sem porabil 2-3 mesece.
Pred to metodo sem poskušal narediti iz taline soli, dobili so se monolitni kosi, vendar ne prozorni, le madeži prozornih kristalov. Porodila se je zamisel, da bi naredil nekaj podobnega kot consko taljenje.

Zakaj vam moram nekaj dokazovati? Delil sem svoje izkušnje, če vas to ne zanima, je to vaša osebna stvar. Ali res mislite, da potrebujem vaših 250 gramov, meni je to popolnoma vseeno, ne bom se ukvarjal z malenkostmi. Potrošniki ne dajejo objektivne ocene čistosti snovi, dovolj je, da jih vprašate, kaj je boljši mefedron v prahu ali velik kristal, ugibajte, kaj bodo odgovorili ... Polovica učinka drog (stimulansov zagotovo) je njihov videz))))

Skoraj sem pozabil, če nameravate destilirati v vakuumu, potem vsekakor potrebujete vzdolž pajka, saj bodo v njem lahke vrele frakcije smeti, s pomočjo pajka lahko zamenjate sprejemno bučko, ne da bi ustavili destilacijo amina, podobno kot pri revolverju, vendar namesto nabojev bučke.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Glavno pravilo proizvajalca, nikoli ne jemljite zdravil drugih ljudi, sicer bo cena previsoka.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Imate popolnoma prav, bila je neumna zamisel in opravičujem se za to Res mi je žal.
O čistosti imam laboratorijska poročila 93 in 95 % Ne opiram se samo na mnenja strank.
O točki 2: da, pravilno je, da je okoli tega %.
O točki 3 bi me zelo zanimal podroben postopek, ki ga lahko pošljete PM, če želite.
Očistil sem liter meth freebase, da vam pokažem, kako izgleda po postopku čiščenja.
V preteklosti sem izvajal vakuumsko destilacijo in je bila še počasnejša od parne :-(
Hvala in še enkrat se opravičujem za včerajšnje sporočilo :-(
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Fotografije
 

Attachments

  • ratSxbuWiI.jpg
    ratSxbuWiI.jpg
    3.1 MB · Views: 233
  • gZI6jrkLOX.jpg
    gZI6jrkLOX.jpg
    3.6 MB · Views: 236

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tokrat sem naredil postopek čiščenja nad vsemi racemičnimi freebazami in ko sem ločil izomere in spet dobil freebazo, je čistejša ni druge možnosti, da bi uporabil več reagentov :-(
LFtY3x79ey
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
je olje z nečistočami, destilirano v frakcijah v vakuumu, popolnoma brezbarvno olje, brez rumenih odtenkov.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
je olje z nečistočami, destilirano v frakcijah v vakuumu, popolnoma brezbarvno olje, brez rumenih odtenkov.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
V zasebnih sporočilih vam lahko pošljem fotografijo stekla, pridobljenega iz umazanega aminskega olja. Preučil sem možnost pridobivanja velikih kosov stekla brez vakuumske destilacije, prav tako ni prišlo do ločevanja na izomere.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Vem, kako izgleda čista metamfetaminska prosta baza, saj sem včasih izvajal parno destilacijo in tudi vakuumsko, verjetno mislite, da je treba prosto bazo pic še ekstrahirati in posušiti, vendar kot sem pojasnil, lahko iz te proste baze pridobim popolnoma enako čist in močan končni izdelek, pri čemer se izognem destilaciji, kot iz destilirane, ne boste ju razlikovali pravzaprav mi nihče nič ni povedal o kakršni koli razliki v izdelku in postopek sem že zdavnaj spremenil, ne da bi povedal, in laboratorijska poročila kažejo popolnoma enako čistost %
Vesel prejema fotografij hvala.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, česa ne razumete? Ta postopek je opisan v drugih videoposnetkih o sintezi amfetamina. Manipulacije so enake. Oglejte si razdelek z videoposnetki.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Ali je mogoče metamfetaminsko prosto bazo v obliki olja neposredno spremeniti v dekstroracijo?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, kot vem, obstaja samo en način - konvencionalno ločevanje izomerov s tartaktno (ali drugo karboksilno kislino)
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
offcource thats the point off freebase
 
Top