Metode ekstrakcije efedrina iz tablet

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ločevanje ibuprofena od psevdoefedrina bi moralo biti precej preprosto, saj je ibuprofen karboksilna kislina, medtem ko je psevdoefedrin amin. Psevdoefedrin bo topen v kisli vodi, ibuprofen pa ne. Če je pka ibuprofena med 4 in 5, boste za pretvorbo večine ibuprofena v prosto kislo obliko potrebovali precej kislo raztopino; pH 3 bi moral biti primeren. Tako nizek pH lahko zlahka dosežete s klorovodikovo (muriatno) kislino. Polietilen glikol je v vodi topen polimer, psevdoglikol lahko ekstrahiramo iz vode s pomočjo etra ali petroletra.
 
Last edited by a moderator:

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Ali je enako za paracetamol ali ASS?
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
Moj najljubši Actifet se ne proizvaja in kupila sem druge tablete s podaljšanim sproščanjem, ko sem jih napolnila z alkoholom, je nastala taka zmešnjava,

Škrob... Pomislil sem in skuhal to kašo v 5-odstotni žveplovi kislini, misleč, da je mogoče škrob pretvoriti v glukozo, in o bogovi, kaša se je spremenila v tekočino( foto 2)

Ko sem vse filtriral in dodal natrijev hidroksid, je padla čudna plastična snov, ki sem jo pobral (fotografija 3), ima grenak okus po efedrinu. kaj bi to lahko bilo? plastifikatorji?
 

Attachments

  • RvIX6gz5Pu.jpg
    RvIX6gz5Pu.jpg
    57.7 KB · Views: 332
  • IdqCPx9cmL.jpg
    IdqCPx9cmL.jpg
    159 KB · Views: 328
  • Fxuza17cBI.jpg
    Fxuza17cBI.jpg
    195 KB · Views: 329

Nacho

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Imate blato. Za vas ni juhe! (Juha=psuedo)
Pri večini tablet ne smete uporabljati alkohola katere koli vrste. 1 ml alkohola aktivira nekaj, kar psuedo pretvori v natrijev klorid in ustvari neskončno količino gaka.
Tudi voda aktivira ta gakk, zato pozabite na uporabo vode kot topila ali prostega izločanja psueda. Našel sem samo eno metodo in oklevam z objavo, ker izdelovalci gaka in pripravljavci tablet berejo tudi te forume in bodo spremenili svojo formulo, da bi preprečili vsak uspeh tajnih kemikov.
Vendar je skrivnost v umivanju s čistilom za zavorne dele, ki ni klorirano. Na voljo je v Walmartu ali kateri koli trgovini z avtomobilskimi deli v kateri koli državi.
Razpršite na maso tablet in pustite, da se namaka 15-20 minut ali dlje, če želite. Prefiltrirajte maso tablet in zavrzite tekočino. Ta korak ponavljajte, dokler v tekočini za pranje ni več gake ali olj.
Sedaj lahko maso tablet raztopite v ksilenu, etru ali heksanu, če ga lahko dobite. Čistilo za elektroniko QD je večinoma heksan, vendar ga nikoli nisem uporabil za gaziranje. Filtrirajte in izparite topilo ali dodajte raztopino natrijevega hidroksida, če potrebujete freebazo za redukcijo breze. Izplen je stalno 90 % in več zelo čistega psueda.

Čistilo za zavorne dele raztopi vse gakke in dodatke. Pravzaprav raztopi vse, razen psueda. Najprej ga preizkusite na nekaj tabletah, ker ga nisem preizkusil na vseh blagovnih znamkah in formulacijah, vendar še nisem bil razočaran. Imam tableto določene blagovne znamke, ki jo dobim, in lahko dvakrat umijem s čistilom za zavorne dele in uporabim maso tablet kot je v redukciji hidriodne kisline, ker vse, kar pušča za seboj, je čisti psuedo. Brez vrelih topil!!

Poskusite in videli in najboljše sreče prijatelji.
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
Da, prav imate, to je gakk + škrob, tablete sem obdelal z brezvodnim metanolom in škrob je ostal na filtru, vendar je skupaj s psevdo prešel gakk, poskusil bom obdelati s heksanom
 

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Katera blagovna znamka? Tako zelo se razlikujejo po sestavinah. @Nacho
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
To, izgleda kot psevdoefedrin prosta baza kristalizira pri sobni temperaturi
 

Attachments

  • fd2AtkgxiX.jpg
    fd2AtkgxiX.jpg
    711.9 KB · Views: 317
  • OIlAwTi4r9.jpg
    OIlAwTi4r9.jpg
    793.4 KB · Views: 318

The chef

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1

Pozdravljeni, bom kratek in se opravičujem za nerazumevanje, vendar v metodi 2, korak številka 10, kaj se privede do vrenja: ksilen ali mešanica izopropilalkohola in nafte?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, @The chef. Mešanici ekstrakta alkohola in nafte morate po koraku 8 dodati 50 ml ksilena in izvesti korak 10. Ali zdaj razumete?
 

Alper192535

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
47
Reaction score
6
Points
8
@G.Patton čisti psevdoefedrin hidroklorid kako lahko pridobim to zdravilo

IBUCOLD-C 200 mg/30 mg/300 mg filmsko obložene tablete
Za peroralno uporabo.
- Zdravilna učinkovina: Vsaka filmsko obložena tableta vsebuje 200 mg ibuprofena, 30 mg psevdoefedrinovega hidroklorida in 300 mg askorbinske kisline (vitamin C).
- Pomožne snovi: Sestavine: kalcijev hidrogenfosfat (brezvodni), natrijeva kroskarmeloza, mikrokristalna celuloza (PH101), koloidni silicijev dioksid, povidon K30, talk, hidrogenirano ricinusovo olje, mikrokristalna celuloza (PH 112), Opadry AMB II 88A 230032 oranžna [polivinil alkohol, titanov dioksid (E171), talk, sončno rumeno FCF aluminijasto jezero (E110), gliceril monokaprilokaprat, natrijev lavrilsulfat]
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ali ste že prebrali to temo?
 

Alper192535

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
47
Reaction score
6
Points
8
da, ponovno sem vprašal, ker je razlika v imenu zdravila, hvala.
 

carbon_hydrogen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ali lahko to uporabim za ibuprofen + psevdoefedrin? in ali lahko namesto nafte uporabim kerozin?
 

luci007

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 22, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni prijatelji
Potrebujem vašo pomoč!!
Kako lahko odstranim psevdoefedrin iz tablet antihistaminikov?!
Ali obstaja kakšen izobraževalni videoposnetek o tem?!
Hvala.
 

broken_sharded

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2023
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Kaj menite o tem, da bi samo z uporabo nekloriranega čistila za zavore odstranili vse nezaželene snovi, tako da bi vam ostal samo Pseudo HCL. V enem od teh sporočil piše, da deluje, vendar sem skeptičen. Če deluje, bi raje uporabil to metodo.
 

Gofaster72

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Morda se motim, vendar menim, da neklorirano čistilo za zavore ne naredi ničesar Vedno sem mislil, da je to tista rdeča pločevinka, ki jo želite, saj je v njej trikloroetilen. Mislim, da to danes sploh ne deluje, ne glede na to, kaj ste morda prebrali tukaj. Lahko se motim????
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Pozdravljeni, to je super, vendar pri drugi metodi nisem razumel pranja z mekom, 12. del, po filtriranju naj združim raztopino z mekom in jo segrejem?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ne, samo čisti MEK skozi lijak z usedlino efedrinovega hidroklorida, da ga speremo.
 

Gawer

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ali lahko namesto na2co3 uporabim nahco3?
 

Cheerbushe

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Nimam MEK za izpiranje psevdo HCL. (Postopek 12)Kaj naj uporabim namesto MEK?
 
Top