Sinteza JWH-018

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Videoposnetka ni, lahko pa podrobno svetujem o postopku tukaj, v zasebnem sporočilu ali XMPP. Imam dovolj praktičnih izkušenj pri tej sintezi.
 
View previous replies…

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Ali lahko aluminijev klorid AlCI3 nadomesti nitrometan? Nitrometana ni mogoče kupiti.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ne, čas se ne zmanjšuje. Ne moremo uporabiti nitrometana, sicer dobimo izdelek, vendar se bo izkoristek zmanjšal, poleg tega ga bo težje očistiti. Morda lahko kupite 1,1,1,1,3,3,3-heksafluoroizopropanol (HFIP)? Čeprav njegova cena ne omogoča, da bi bil najboljša možnost.
 
Last edited by a moderator:

French chocolate

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Ali ima kdo dostop do tega noida ?
 

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
To je vprašanje za milijon dolarjev, Frenchie. Mislim, da sem spodaj noob, ker zagotovo nisem kemik, vendar znam premakniti nekaj sranja.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Kjer je zapisano o ohlajanju, da, reakcija je eksotermna. Reagente dodajajte zelo previdno in počasi
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Kaj je alternativa kositrovemu (IV) kloridu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Verjetno da, saj sta heksan in DCM mešljiva topila. Upoštevajte, da morate glede na koncentracijo prešteti prostornino SnCl4 v heksanu, da dodate enako količino SnCl4 kot v tem priročniku.
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Kaj je alternativa kositrovemu (IV) kloridu?
 

curiousbob221

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, 109555-87-5 smo naročili neposredno pri dobavitelju, vendar so nam poslali 83-34-1.....3-metilindol.
Ali lahko ta izdelek v tej sintezi nadomesti 109555-87-5?
Če ne, ali obstaja še kakšna druga pot z uporabo 83-34-1 ali pa ta izdelek ni dober.
Pomoč je dobrodošla.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Oprostite, kolega, zdi se, da se dobavitelji norčujejo iz vas 3-metil indol je znan tudi kot skatol in je litteralni vonj po sranju (bojim se, da se ne šalim) in žal ga ni mogoče uporabiti za pripravo, ker položaj 3 zaseda metil (nisem rekel, da je to nemogoče, saj se lahko metil oksidira v karboksilno kislino, ki pa se teoretično prej kot v praksi pretvori v acilklorid za nadaljnje Friedel-kovanje z naftalenom je le moja domišljija in še nikoli nisem slišal, da bi kdo to storil) Najboljši nasvet je kupiti indol, saj je verjetno najcenejši gradnik v celotni molekuli.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Pozdravljeni prijatelji, želim vprašati, tiste z uspehom pri sintezi JWH-018:
Ali se kdo nahaja v Evropi in lahko proda morda majhno količino ali več končnega izdelka?
Prosim, pošljite sporočilo po e-pošti.
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Prosim za pomoč glede kositrovega (IV) klorida, nisem ga mogel dobiti, kositrov (Il) klorid pa sem našel v trdnem stanju in ne v tekočem, zato ga lahko uporabim v reakciji
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
SnCl2 (stanojev klorid) ni močna Lewisova kislina, ki je potrebna za kataliziranje reakcije acilacije; na youtubu lahko najdete pripravo, pri kateri je ciljna spojina kositrov tributilhidrid, SnCl4 pa se pripravi kot vmesni produkt iz kovinskega prahu Sn v segreti cevi, skozi katero se pretaka Cl2. To je težka kemija, zato se je amaterji ne bi smeli lotevati, ne da bi jwh018
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Zahvaljujemo se vam za vaše zanimanje in odgovor. Ali obstaja še kakšna druga alternativa in kaj je to
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Imam kositrov 4klorid.
samo evropa
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Najlepša hvala
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
V drugem in zadnjem koraku sem temperaturo določil na 70 stopinj Celzija, na koncu pa je izdelek izpadel šibek. Kakšna je torej temperatura, ki je potrebna za reakcijo v zadnji fazi?
 

Rita

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Jwh je namenjen začetnikom. Za starejše je šibek, vendar aktiven:)
 

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
V prvem koraku mi ga je uspelo pridobiti v trdni obliki. Nato sem ga poskušal rekristalizirati z etanolom, vendar se ni dobro izšlo, zato sem ga rekristaliziral z IPA. V drugem koraku pa je reakcija, ki sem jo poskušal rekristalizirati z IPA, ne da bi jo pravilno strdil, ker se mi je mudilo. Vendar je nisem dobil v trdnem stanju. Ali moram pri rekristalizaciji narediti nekaj trdnega? In katero je najprimernejše topilo za rekristalizacijo v koraku 2?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
FjvYr8nOhI
 
Top