Sinteza JWH-018

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Videoposnetka ni, lahko pa podrobno svetujem o postopku tukaj, v zasebnem sporočilu ali XMPP. Imam dovolj praktičnih izkušenj pri tej sintezi.
 
View previous replies…

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Če izdelek ne kristalizira iz alkohola, lahko zalijete s hladno vodo in dobite oborino. Potrebna količina 018 za zelišča je odvisna od pridobljene kakovosti in vaše tolerance. Dokumentirano raziskovalno odmerjanje - 2 mg na zadetek. Vendar menim, da je to več.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Najlepša hvala za odgovor. To so bile zelo koristne informacije. Cenim jo.
Ali je normalno, da se barva 3(1-naftoil)indola ob pranju z vodo spremeni v rdečo?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
V osnovi je na trgu to rdeče
 

Yunik777

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 20, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni, prijatelj, nisem zelo dober kemik, vendar mi je uspelo izdelati jwh in 5f iz predhodnikov, ki jih kupim v tujini, in ker študiram kemijo kanabinoidov, me zanima, ali bi bilo mogoče izdelati kanabinoide iz naftalina (naftalina)
Razumem tudi, da imajo karboksilati in sintetični piretroidi zelo zanimive lastnosti, ki se lahko uporabijo za ustvarjanje kanabinoidov? Ali lahko kaj poveste o tem ali mi kako pomagate? Ugotovil sem, da cipermetrin povečuje učinke kanabinoidov.... to je logično, ker piretroidi delujejo na živčni sistem, vendar sem prepričan, da je tam mogoče najti zlato, moj prijatelj... prosim, odgovorite mi kdo
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Menim, da to ni primerno za to temo. Imamo veliko raziskav o dizajnerskih noidih. In klasičnih struktur je veliko več, kot da bi razmišljali o povsem novih. Lahko mi napišete svoje zamisli in z ekipo sodelujete pri oblikovanju noidov.
 
Top