Sinteza JWH-018

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ne, čas se ne zmanjšuje. Ne moremo uporabiti nitrometana, sicer dobimo izdelek, vendar se bo izkoristek zmanjšal, poleg tega ga bo težje očistiti. Morda lahko kupite 1,1,1,1,3,3,3-heksafluoroizopropanol (HFIP)? Čeprav njegova cena ne omogoča, da bi bil najboljša možnost.
 
Last edited by a moderator:

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Gospod, ali lahko HFIP nadomesti nitrometan?
 
View previous replies…

Claudio51

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Opazil sem, da za prečiščevanje izdelkov ne uporabljate kolone ... katero metodo prečiščevanja uporabljate ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

Da, lahko, obrniti se morate na laboratorije, ki zagotavljajo storitve sinteze po meri. Ti laboratoriji morajo biti v državah, v katerih snov ni pod nadzorom.
 

pptmg

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Imate kakšne namige, kako priti v stik z nekom, ki ponuja sintezo po meri?
 

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Kaj storiti, če se končno izdelan jwh-018 ne strdi?
In če se strdi, katero topilo naj uporabim za rekristalizacijo, da povečam čistost?
Rekristalizacija z IPA ni bila uspešna.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Izgleda, da je delna polimerizacija, do katere je prišlo po naključju, kontaminirala vaš izdelek do te mere, da je kristalizacija ovirana. Predlog, ki ga imam morda samo po čistem premisleku, je raztapljanje izdelka v topilu, ki je popolnoma neprijazen solvatacijski medij za domnevni polimer (nimam pojma, kaj lahko policikli tvorijo v kompleksno matrico, vendar so polimeri pogosto netopni v določenih medijih) Začel bi z najbolj strogim selektivnim topilom za sam proizvod in to, če je kaj ostalo, ni zanimivo. Prepričan sem, da bi ljudje z uporabnimi izkušnjami s to posebno spojino morali poznati različne trike čiščenja, vendar če je količina na tak način, bi na njej opravil DCVC, tudi če bi teoretično optimiziral shemo elucije z uporabo tega, kar so drugi opazili pred izvedbo ločevanja.

P.S. na youtubu je video posnetek o dcvc, ki je primerna metoda za pripravo kromatografije, če želite čiste stvari (samo poiščite ga)
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Sinteza s TBAB in NaOH pomaga pri čiščenju intermediata - če klorid vstopi v amino skupino, alkalni medij uniči diacilne derivate indola v želeni 3-acilni intermediat
 

beginner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 17, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Kakšna je koncentracija kositrovega (IV) klorida?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Uporabljati morate brezvodni (ta je v obliki dimne tekočine). Če je mogoče, uporabite AlCl3 brez nitrometana
 

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
V besedilu piše, da je ločeno na dve plasti, jaz pa sem ločeno na tri plasti. Na plast olja, plast vode in plast trdne snovi. Ali je ta trdna snov material, ki ga želim uporabiti? In poskušam strditi oljno plast, vendar se ta ne strdi ne glede na to, koliko časa preteče.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
O kateri fazi sinteze govorite?
 

readytorock

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Pozdravljeni .
Imam eno vprašanje, morda sem slišal narobe. Ali se med sintezo sproščajo vodikovi plini?
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni gospod , koliko ga moram zmešati z enim kilogramom tobaka, da ne bi povzročil prevelikega odmerka pri potrošniku, in tudi, kako ga je treba dodati tobaku? Ali ga je treba razpršiti po površini tobaka, ko je ta v oljnatem stanju? Ali ga je treba zmleti v prah in nato zmešati s tobakom?
Koliko miligramov jwh-018 na gram tobaka ni nevarno?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Noid lahko raztopite v topilu in ga razpršite po tobaku. @Paracelsus ali @Brain lahko natančneje odgovorita o koncentraciji.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni, želim izdelati snov jwh 020 namesto jwh 018. Ali je postopek proizvodnje podoben postopku jwh 018? Ali me lahko usmerite, katero snov in koliko naj dodam namesto TBAB? JE na voljo kakšen protokol?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, sinteza je podobna. Potrebujete drugačen rep 1-bromoheptana. Samo preračunajte v enakem molarnem razmerju.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni, imam nekaj vprašanj in bi bil hvaležen za vašo pomoč. Pri izdelavi JWH-018 sem naletel na nekaj težav. Prvič, po proizvodnji 3(1-naftoil)indola sem ga poskušal rekristalizirati z etanolom, vendar je žal ostal topen v etanolu, pri čemer je tudi po tednu dni v zamrzovalniku nastalo zelo malo ostankov. prav tako je po proizvodnji 3(1-naftoil)indola videti bel, vendar se po spiranju z vodo spremeni v oranžno in rdečo. Ali je rdeča obarvanost problematična? Zato sem preskočil postopek rekristalizacije in surovi 3(1-naftoil)indol neposredno pretvoril v JWH-018. Nato sem en gram raztopil v etanolu in ga dodal desetim gramom tobaka. Vendar je končni izdelek slabe kakovosti. Koliko gramov teh kristalov naj dodam desetim gramom tobaka, da bo izdelek kakovosten? Hvaležen bi bil tudi za vse druge predloge, ki jih imate. Vnaprej se vam zahvaljujem za vašo prijaznost.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Če izdelek ne kristalizira iz alkohola, lahko zalijete s hladno vodo in dobite oborino. Potrebna količina 018 za zelišča je odvisna od pridobljene kakovosti in vaše tolerance. Dokumentirano raziskovalno odmerjanje - 2 mg na zadetek. Vendar menim, da je to več.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Najlepša hvala za odgovor. To so bile zelo koristne informacije. Cenim jo.
Ali je normalno, da se barva 3(1-naftoil)indola ob pranju z vodo spremeni v rdečo?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
V osnovi je na trgu to rdeče
 
Top