Sinteza MDMA s pomočjo NaBH4 iz MDP2P

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Ali lahko spremenite metilamin hci v raztopino?
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni, ne vem, ali sem naredil kaj narobe, vendar sem lahko dobil samo 700 ml proste baze mdma, in ko sem izvajal destilacijo, se je olje destiliralo pri 275 c, zato nisem prepričan, ali sem destiliral olje mdma ali drugo substanco. ph 6
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni, dobil sem 700 ml mdma freebase. vendar je destiliran pri 275 °C, zato nisem prepričan, ali je to, kar sem destiliral, mdma olje. ph je 6, zato moram za kristalizacijo zvišati ph in rad bi vedel, kako??? če mi lahko pomagate, vam.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
morda imate nereagiran mdp2p ali po reakciji mdp2p+NaBH4 dobite spremembe -ol... Alkil-aminske različice imajo bazični pH.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
ali se lahko nereagirani mdp2p ponovno uporabi za drugo reakcijo?
 

JustBrowsing223

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Hej tam! Nekaj navideznih vprašanj.
Kaj pomeni spiranje z metanolom? Ali z metanolom samo speremo prah, ki se je prilepil na steklovino ?
Če ga mešamo 48 ur , je treba vzdrževati temperaturo 8-9 stopinj ali pa se lahko segreje na sobno temperaturo?
Kakšna je primerna vakuumska črpalka? Žal nimam izkušenj z vakuumsko destilacijo.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. Opravičujem se za dolg odgovor.
Da, to pomeni izpiranje NaBH4 s strani steklenih posod.
Za dodajanje NaBH4 je treba vzdrževati temperaturo 8-9 stopinj. 48 ur pri sobni temperaturi, pravilno.
Vakuumska črpalka, ki lahko ustvari tlak 0,2-0,4 torra v destilacijski napravi. Če nimate izkušenj, vam priporočam, da se naučite o destilaciji. Aparat za vakuumsko destilacijo lahko ob neprimernem ravnanju eksplodira. Destilacija in sistemi za destilacijo
Temperatura vrelišča105 ºC (0,4 torra)
 

spiritveg

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ali lahko namesto plinskega metilamina uporabim 39-odstotno vodno raztopino dimetilamina? Če da, kakšno naj bo razmerje?
 

Dokodox

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ali kdo ve, ali so temperature zelo pomembne, ali pa obstaja način, kako vse narediti v jeklu, da ne bi bilo treba uvažati steklene posode
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Dokler ne pretiravate z nobenim delom, kjer reakcija postane kisla, kot pri PMK v MDP2P, in se popolnoma vzdržite dodajanja organskih kislin, je SS 316 v redu. Pred prvo uporabo dele nekaj ur obdelujte z vročim 75 % H3PO4 za pasivacijo in to je to.

Ohranjanje nizkih temperatur med reakcijo je bistvenega pomena, pri velikih posodah močno priporočam, da se poleg hladilnega plašča vgradi še nekaj notranjih tuljav za hlajenje in da se kupi zmogljiv industrijski hladilnik. Vendar je nadzor temperature v kovini veliko lažji kot v steklu, saj je prenos toplote v kovini veliko boljši.
 

clandestinec

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Videoposnetek pri tej sintezi bi bil dober , samo kdajkoli sem naredil redukcijo PSE prek destilatorja in prek nekaj topil , eno vprašanje o pmk v mdp2p je to HCl v prahu ali na polici vodna raztopina ????
 

clandestinec

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Oprostite moje pomanjkanje kemijskega žargona, ki sem se ga naučil samo od Joeja na cesti
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Če ne bom ekstrahiral z DCM (v moji državi so DCM, TOLUENE in XYLENE strogo nadzorovani), kolikšna bi bila približna izguba izkoristka? Hvala za odgovor.

Ali lahko za ekstrakcijo uporabimo heksan, benzen, aceton ali etanol?
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Če ne bom ekstrahiral z DCM (v moji državi so DCM, TOLUENE in XYLENE strogo nadzorovani), kolikšna bi bila približna izguba izkoristka? Hvala za odgovor.
 
Top