Sinteza MDMA s pomočjo NaBH4 iz MDP2P

chuckmcgill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
@G.Patton Pozdravljeni, hvala za vaše delo! Ali imate kakšen nasvet glede raztapljanja proste baze MDMA v DCM? Naš je v dcm tvoril jabolčno omako (v reagentu marque testira vijolično črno). V mešanici smo imeli eksikant (mag sulfat) in uporabili metodo @btcboss2022 invitro metilamin HCL, vendar naša organska plast ni homogena, zato nas zanima, ali obstajajo triki, hvala!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
žila ste imeli emulzijo......poiščite nekaj nasvetov:
Pozdravljeni, potrebujem pomoč! : )

  • Benzokinon Wacker Oksidacija safrola v metanolu za nastanek MDP2P
  • Iz Erowid.org/archive/rhodium/chemistry/wacker.benzo-meoh.html
  • Po Methyl Man
Obtičala sem na 5 % NaOH, izpiranje št. 2. Izpiranje št. 1 je potekalo po pričakovanjih, pri čemer je bila zgornja "vodna?" plast zelo črna in je bila zavržena. Pri pranju spodnje plasti, ki domnevno vsebuje DCM in keton, z 2. pranjem 5% NaOH se je pojavila ogromna količina, mislim, da hidrokinona. Spodnjo plast sem odcedil, da bi jo opral še tretjič, zgornjo plast iz drugega pranja s 5 % NaOH sem za vsak primer obdržal in ves hidrokinon zlahka izpral iz lijaka za separacijo. Po dodajanju tretjega pranja s 5 % NaOH imam blatno zeleno emulzijo z ničelnim ločevanjem.

Vprašanja: Zakaj se hidrokinon ni pojavil v prvem izpiranju?

Ali so moja navodila 100 % točna, da je bila zgornja plast iz prvega pranja s 5 % NaOH "vodna" in zato NI vsebovala ketona ter jo je bilo mogoče zavreči? Ali pa sem pravkar zavrgel vse svoje trdo delo in denar?

Zakaj se zdi, da se emulzija z vsakim izpiranjem z NaOH slabša, namesto da bi se izboljševala?

Kakšen je najboljši način za razbitje te emulzije?

Hvala. To je frustrirajoče. Do zdaj je šlo vse dobro.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Ali lahko spremenite metilamin hci v raztopino?
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Na voljo imam DCM/ brezvodni etanol 60 %/40 %. Ali ga lahko uporabim?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Ročno dodajanje NaBH4 v nekaj urah je nekoliko okorno, poskusil sem raztopiti NaBH4 v metanolu, nato pa sem ga z dodajnim lijakom kapal v RM. Težava je v tem, da metanol precej hitro reagira z NaBH4 in se razgradi. Ali obstaja kakšno drugo primerno topilo za NaBH4 ali če lahko metanolu dodam kaj, kar bi preprečilo razgradnjo, hkrati pa ne bi vplivalo na redukcijo?
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Spoštovani gospod, najlepša hvala, ker ste z nami delili zgornje metode. Tudi jaz sem kupil CAS: 28578-16-7, vendar ima moj dobavitelj samo prašek in oljno vrsto, voskaste oblike pa ni. Mislim, da mislim, da se vprašajte, ali ga je mogoče uporabiti v zgornji metodi?
Pričakoval sem, da bom šel na CAS 4676-39-5 in nato na MDMA. Stvari, ki jih je treba kupiti, so že pripravljene, vendar ima moj NABH 4 v embalažni vrečki pojav nabrekanja. Ali je to normalno?
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Sor
Tega ne razumem , kako se plin tehta v gramih ali je na voljo v obliki prahu

-Plinski metilamin (MeNH2) 300 g se raztopi v 3000 g ohlajenega metanola (MeOH; -17-20 °C) v 20-litrskem reaktorju, opremljenem s termometrom in zgornjim mešalom.
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, gospod, najlepša hvala za delitev, preizkusil sem nekaj manjših testnih kosov. Ker se mi je tokrat mudilo, nisem reagiral dva dni, ampak 4 ure. Za testiranje sem uporabil 50 g olja MDP2P in na koncu dobil le 25 g osnove MDMA, iz teh 25 g osnove MDMA pa sem na koncu dobil le 4 g belega prahu.
Naletela sem na nekaj vprašanj in želim prositi za nasvet:
1. Glede raztopine metilamin metanola sem tokrat uporabil napačno raztopino, saj sem kupil 33% čisto raztopino. Ali lahko namesto 10-odstotne raztopine uporabim 33-odstotno raztopino v razmerju 1:1?
2. Ker sem uporabil 33 % čistega metilamin metanola, po končani reakciji z NaBH4, ko sem uporabil klorovodikovo kislino, vrednosti pH ni bilo mogoče prilagoditi na 10,5 ~ 11. Uporabil sem veliko klorovodikove kisline, da sem prilagodil vrednost pH na mestu. Bilo je normalno. Ali moram v tem primeru uporabiti le 8 l vode in 8 cm3 33-odstotne HCL za 1 kg MDP2P, da pH prilagodim na 10,5, kot je opisano v vašem postopku?
3. Poleg tega, ali lahko pri izvajanju tega koraka v prihodnosti izpustim H2O in klorovodikovo kislino ter za prilagoditev uporabim plinsko klorovodikovo kislino?
4. Ali lahko v primeru razširitve lestvice v prihodnosti izbrišem končne ukrepe, ki jih je dodal DCM? Na kaj bo to vplivalo? Kakšno je vaše mnenje o preprostih ukrepih, ki jih je mogoče izvesti za razširitev lestvice?
5. Nazadnje, katero topilo se lahko uporabi za raztapljanje belega prahu MDMA*HCL, oborjenega iz plinaste klorovodikove kisline, in izvedbo rekristalizacije?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. Kaj pomeni 1:1? Vzeti morate enako količino proste metilaminske baze. Ali lahko to izračunate? 1 kg 10-odstotnega metilaminskega sln vsebuje 100 g metilamina, 1 kg 30-odstotnega metilaminskega sln vsebuje 300 g proste metilaminske baze. Koliko 30-odstotne metilaminske sln potrebujete, da dobite 100 g metilaminske sln? Šolska matematika.
Ja, mislim, da je jasno.

Ne, uporabiti morate natančno količino vode.

Izgubili boste izkoristek.

To je že napisano v tej temi. Poleg tega si oglejte spodnji komentar.
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Spoštovani gospod, zahvaljujemo se vam za vaš odgovor. Vem, da je specifična teža 30-odstotne raztopine metilaminmetanola, ki je potrebna za vsak kilogram MDP2P, 1100 g, vendar je bila tista, ki sem jo kupil pri dobavitelju, 33-odstotna, zato sem jo pretvoril v 1:1. Upam, da ni napake. ,hvaležen.
Moje zadnje vprašanje je, ali lahko prašek MDMA*HCL na fotografiji ponovno raztopim v segretem etanolu in ga nasičim, da se lahko združi v velike kristale? Kot metamfetamin?
Vaš odgovor mi je v veliko pomoč, še enkrat se vam zahvaljujem.
 

Attachments

  • iqD9S6dsYk.JPG
    iqD9S6dsYk.JPG
    3.7 MB · Views: 33

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2024
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Ali je mogoče aceton pri kristalizaciji nadomestiti z nečim drugim? Če da, katere bi bile dobre alternative?
 

noMoneynoHoney234

Don't buy from me
Member
Joined
May 28, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ali lahko namesto plinastega metilamina (MeNH2) 300 g uporabim 40-odstotno vodno raztopino metilamina?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, uporabiti morate raztopino metilamin metanola, pri tej reakciji ni mogoče dodati vode. V nasprotnem primeru ne boste dobili izdelka.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
da, lahko kupite že pripravljeno rešitev.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Hej. Ali mi lahko pri nečem pomagate.

Ali obstaja kakšna povezava o tem, kako očistiti črnikasto mdma. Kot da jo rekristalizirate in jo spremenite bolj v bele kristale? Mislim, da prosta baza ni bila pravilno očiščena, preden se je kristalizirala.

Mdma je narejena iz
plina metilamin
metanola
Pmk
natrijevega borohidrida
acetona in hcl
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Na voljo je objava o čiščenju MDMA. Oglejte si poglavje o amfetaminu.

P.S. Resnično koristno je, da se namesto spraševanja in čakanja na odgovor ozrete naokoli ali uporabite Iskanje.
 
Top