"MOJA" kristalizacija proste baze MDMA

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Seveda lahko pred dodajanjem HCL zmešate freebase s topilom, vendar boste pozneje potrebovali več časa, da zmes segrejete na 130C, ker bo to topilo izhlapelo, s HCL iz zamrzovalnika pa bo hladna tudi freebase in izogibanje visokim temperaturam med dodajanjem ne bo nobena težava ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Ali veste, da MDMA ni mogoče segrevati s kislinami na visoke temperature? Izdelek razpade in ni več čisti MDMA.
 
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Poglejte, nekdo razlaga zelo zanimivo metodo l, ki bi lahko spremenila vaše življenje na toliko pozitivnih načinov in namesto tega postala domače življenje odvisnik wanking literature kemik, ki lahko samo suče samo za sučanje in upa, da bo dobil kredit za imaginarij ali tak ne vem.
Še bolj moteči so vsi ti suhoparni komentarji, ki zajebavajo celotno strukturo razlaganja metode in zanimivih komentarjev, tako da na koncu postaneš ves zmeden, saj jih moram najprej vse zapolniti in odstraniti šum v vrstici.

Ta oseba ponuja čisti izdelek daje vam jasen recept Mnogi ljudje niso pripravljeni dati zastonj ali pa niti sami ne vedo. Obstajajo ljudje.... Vem...

mimogrede, ne govorim osebno z nekom, ampak na splošno

🥸✅
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
To bi moralo biti v redu, ker ste se razbili ot v acetonu. Več kisline povzroči le več nečistoč.
Ali ste dobili velike kristale, ko ste vročo zakisano freebazo prelili v hladen aceton?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ko sem To v preteklosti naredil pri 120C, da, sem dobil velike kristale, zdaj pri 130C dobim svetleč prah

Hvala.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Imenuje se "kristalizacija prenasičenih raztopin". Obstajajo trije glavni parametri, povezani s stopnjo prenasičenosti:
- velikost kristalov
- hitrost rasti kristalov
- nukleacija kristalnih zrn

Ko se doseže določena točka prenasičenosti, nukleacija hitro narašča in kristali preprosto "nimajo priložnosti", da bi zrasli veliki. Zato je prah.

Oglejte si običajni graf, ki opisuje to razmerje.
RrDltyi3jz
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Iz "umazanega" acetona sem obnovil freebase in obnovil tudi aceton.
Pridobil sem 1 l freebaza iz približno 40 l umazanega acetona, kar je veliko izdelka, zato je pomembno, da to storim, da povečam izkoristek.

Moja metoda za to:

Aceton uparjam v vakuumu v rotivi, dokler iz kondenzatorja ne pride več acetona.

Nastalo zmes v krogli vzamemo ven in izmerimo njeno prostornino.

Dodamo enak volumen vode, jo premešamo in dodamo enak volumen topila ter vse skupaj premešamo.

Po delih dodajamo HCL 37 %, dokler ne dosežemo pH 2.

Ločimo plasti, plast s topilom lahko zavržemo ali pa jo obdržimo, da pridobimo topilo.

V organsko fazo po delih dodajte raztopino NaOH+voda do pH 12.

Ločimo plasti, spodnjo plast odstranimo in ohranimo, zgornjo plast pa ekstrahiramo s topilom.

To plast s topilom dodamo v spodnjo plast, ki smo jo prej obdržali, jo posušimo, filtriramo in izparimo topilo, da dobimo vse proste baze, ki so ostale v acetonu za izpiranje.

;-)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Druga pomembna točka je dobro znana osnovna tehnika, ki je čim počasnejše zniževanje temperature teoretično najboljši časovni razpored je 1C vsakih 30min iskreno, nikoli nisem izvajal tega časovnega razporeda in mislim, da ga nikoli ne bom izvajal hahah lahko je nočna mora ;-) V manjšem obsegu bi se lahko izvedlo s programirljivo kuhalno ploščo.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Včeraj sem prebral nekaj o teoriji kristalizacije prenasičenih raztopin. Našel sem celo metodo počasnega segrevanja od začetne temperature do zaželene, ko se temperatura postopoma povečuje za 3C na 1 uro. To bi lahko bila res nočna mora.
Ste že kdaj poskusili?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ta postopek sem poskušal ponoviti s počasnim zmanjševanjem temperature. In 100-odstotno sem prepričan, da vroča plošča ne deluje.
Poglejte, na dnu plošče je vroča površina, na vrhu pa hladen zrak. To pomeni, da se nukleacija ne začne na dnu - dno je bolj vroče, zato ni možnosti.
Zato se na vrhu hitro oblikuje tanka kristalna plast, ki zaklene vodo v raztopini. Voda ne izhlapeva več.
T grelne plošče lahko zmanjšate na RT, vendar to ne bo pomagalo. Gel v notranjosti je zaklenjen. Kristalizacija se je ustavila.
Če se kristalna plast na vrhu končno razbije, pade navzdol, kristalizacija pa poteka hitro in takoj. To pomeni, da ne boste dobili velikih kristalov.
Poskušal sem pokriti kristalizator z nekakšnim pokrovčkom, da bi zmanjšal dostop zraka in ohranil zgornjo plast toplejšo, vendar to ne pomaga.

Mislim, da morate za doseganje velikih kristalov na nek način upravljati proces kristalizacije, da se nukleacija začne na dnu. Za to potrebujete nekakšno sušilno škatlo z nastavljivim T in virom ogrevanja, ki mora biti na vrhu!!!

V tem primeru obstaja možnost, da se nukleacija začne na dnu.

Mislim, da bi lahko bila kuhinjska pečica v redu, če je temperatura natančno nastavljiva. Vendar takšne nimam.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
To je vmesni del tega postopka. Pozneje se vsa vodna plast na dnu spremeni v nekakšno "kašo". Izguba časa. Tudi tako dolga izpostavljenost pri visoki T povzroči izhlapevanje nekaterih stvari. Izgubil sem približno 20 gr od 250 gr čistega prahu.

Imam še nekaj drugih idej. Poskusil bom, ko bom dobil navdih.

YPNtbTkrZ3
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jutri bom odgovoril s podrobnostmi o tem, kaj storiti, vendar metoda deluje properlt vseeno, če želite najti navdih je ok zagotovo bo zanimivo izboljšati.
Preveč utrujen danes žal.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Zdaj sem popolnoma osredotočen na proizvodnjo MDMA in videl sem, da pri MDMA dobiš lepše črepinje, ko med procesom kristalizacije ostane zelo majhen delež vode, zato je temperaturo segrevanja bolje pustiti pri 108C po možnosti manj, bom to preizkusil in posodobil.
Druga točka za posodobitev je čas kristalizacije v acetonu, naredil sem različne teste in ko aceton ponovno doseže -2C -5C, se kristali ne tvorijo več, tako da bi se čakalni čas do tega trenutka lahko skrajšal.
Hvala.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kot sem razbral iz vašega opisa, odvečno količino vode izparevamo, dokler ne dobimo nasičene raztopine MDMA v vodi pri temperaturi 108C.
Ali je hitrost/intenzivnost segrevanja (izhlapevanja) kakšna razlika?
In še eno vprašanje: kolikšna je približno prostornina te nasičene raztopine, pripravljene za kristalizacijo, če delamo s 100 gr MDMA HCL?
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Rešitev za 100 gramov je v tem primeru 750ML.
Intenzivnost segrevanja lahko vpliva na izdelek Priporočam srednje intenzivno segrevanje.
Hvala.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Pravzaprav sem spraševal o končnem obsegu.
Za začetek imamo 100 gr MDMA HCL (to je približno 120 ml) + 630 ml vode.
Kakšen je potem končni volumen, ko dosežemo točko 108C?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Iz moje rešitve? ne mislim, da ne naročite ničesar od mene 100 %. In zdi se, da je snov na tej sliki pravkar prišla iz acetona, še vedno jo je treba rekristalizirati.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ne vem točno, nikoli ne preverjam prostornine na tej točki, samo temperaturo, vendar približno 120/150 ml, če sklepam.
Temperatura 108-109 je v redu.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Crystal made your way z vodo 1 g na 0,7 ml in toploto moram le oprati IT z acetonom in posušiti ter dokončati
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Moja metoda ni samo segrevanje z vodo ima predhodne pomembne korake in količine niso enake, kot ste jih uporabili.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Pravkar sem končal z ogrevanjem. Skupna prostornina pri 108C je približno 140-150 ml, kar ustreza Raoultovemu zakonu.
Prostornina vode - V
K = 0,52 (za vodo)
dT = 8 (povečana temperatura)
M = 193,25 molske mase MDMA HCL
m = 100 molskih mas HDMA HCL

V = m x K x 1000 / ( M x dT ) = 100 x 0,52 x 1000 / 193,25 x 8 = 33,6
potem je prostornina MDMA HCL približno 110-120 ml.

Za izhlapevanje vsega presežka vode (od začetnih 750 ml raztopine) pri srednji intenzivnosti segrevanja sem potreboval približno 2 uri in pol. Ali ni to prepočasno?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
ali ste zakisano prosto bazo segreli z destilirano vodo in dobili te kristale? ali mi lahko bolje razložite?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Ali mi lahko poveste, kako ste kristalizirali svojo freibazo? morali ste segreti svojo freibazo?
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Vaš način tvorjenja vode
 

Attachments

  • fnab1CdJsu.jpeg
    fnab1CdJsu.jpeg
    5.9 MB · Views: 680

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kakšno količino izdelka uporabljate? Zdi se, da gre za majhne kristale.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
800g
 

Attachments

  • S2rc1QMtqE.jpeg
    S2rc1QMtqE.jpeg
    6.5 MB · Views: 614

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
ste uporabili 1 g na 0,7 ml vode?
Koliko vašega izdelka je bilo po 48 urah in 30 minutah v zamrzovalniku še vedno raztopljenega v vodi?
In koliko časa ste potrebovali, da ste posušili kristale, in kako ste jih posušili ?
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
ta metoda ni bila omenjena v tej temi, zato jo dodajam tukaj, ker mnogi želijo narediti te velike "šampanjske skale", zato samo dajte svoj mdma hcl prah v lonec in segrevajte, dokler se ne stopi (140-150) in nato postavite na stran, da se ohladi in strdi in da se razbije v manjše skale, če želite
 
Top