"MOJA" kristalizacija proste baze MDMA

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
To bi moralo biti v redu, ker ste se razbili ot v acetonu. Več kisline povzroči le več nečistoč.
Ali ste dobili velike kristale, ko ste vročo zakisano freebazo prelili v hladen aceton?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ko sem To v preteklosti naredil pri 120C, da, sem dobil velike kristale, zdaj pri 130C dobim svetleč prah

Hvala.
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Pozdravljeni, brat, ali mi lahko pomagate... želel sem kristalizirati to freebazo... po zakisanju freebaza s kislino... segreješ freebazo na 110° in jo vržeš v hladen aceton in tako naprej? ali bi moral freebazo pred segrevanjem zmešati z nekim topilom?
 

Attachments

  • JasGHUeuPy.jpg
    JasGHUeuPy.jpg
    391.6 KB · Views: 285

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Prilagodite ga na PH-4,5/5 segrejte ga na 130C in ga vrzite v 5-kratni volumen proste baze hladnega acetona. Prefiltrirajte ga, sperite, posušite, raztopite v vodi 1gr:1ml in segrejte na 108C, da ponovno kristalizira.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
kisanje proste baze brez topila ? po koncu vrzite zakisano prosto bazo v hladen aceton ... ko zakisam prosto bazo, zelo hitro pade ph in prosta baza postane rožnata ali je to normalno ??
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
ali se po kapljanju segrete in zakisane proste baze v hladen aceton tvorijo kristali? to sem želel vedeti
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
V tem koraku po segrevanju pri 130c se pri vlivanju in mešanju v zamrznjenem acetonu tvorijo majhni kristali (kot bel prah).
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Ali je normalno, da se raztopina obarva rožnato? ... ti kristali so se pojavili Naredila sem 15 g pmk
 

Attachments

  • XD3lJF2ZyT.mp4
    10.1 MB · Views: 0

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Zdaj sem popolnoma osredotočen na proizvodnjo MDMA in videl sem, da pri MDMA dobiš lepše črepinje, ko med procesom kristalizacije ostane zelo majhen delež vode, zato je temperaturo segrevanja bolje pustiti pri 108C po možnosti manj, bom to preizkusil in posodobil.
Druga točka za posodobitev je čas kristalizacije v acetonu, naredil sem različne teste in ko aceton ponovno doseže -2C -5C, se kristali ne tvorijo več, tako da bi se čakalni čas do tega trenutka lahko skrajšal.
Hvala.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kot sem razbral iz vašega opisa, odvečno količino vode izparevamo, dokler ne dobimo nasičene raztopine MDMA v vodi pri temperaturi 108C.
Ali je hitrost/intenzivnost segrevanja (izhlapevanja) kakšna razlika?
In še eno vprašanje: kolikšna je približno prostornina te nasičene raztopine, pripravljene za kristalizacijo, če delamo s 100 gr MDMA HCL?
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Pozdravljeni, brat, ali mi lahko pomagate... želel sem kristalizirati to freebazo... po zakisanju freebaza s kislino... segreješ freebazo na 110° in jo vržeš v hladen aceton in tako naprej? ali bi moral freebazo pred segrevanjem zmešati z nekim topilom?
 

Attachments

  • 2VeKMh5vND.jpg
    2VeKMh5vND.jpg
    391.6 KB · Views: 275

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
kakšen bi bil pravilen ph mdma freebase po ekstrakciji s ksilenom? ph 6 ?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
kakšen bi bil pravilen ph mdma freebase po ekstrakciji s ksilenom? ph 6 ?
 

Attachments

  • V6jvihZ9Ju.jpg
    V6jvihZ9Ju.jpg
    380 KB · Views: 268

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
ali ste zakisano prosto bazo segreli z destilirano vodo in dobili te kristale? ali mi lahko bolje razložite?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
ali ste zakisano prosto bazo segreli z destilirano vodo in dobili te kristale? ali mi lahko bolje razložite?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Ali mi lahko poveste, kako ste kristalizirali svojo freibazo? morali ste segreti svojo freibazo?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
po večtedenskem preučevanju te kristalizacije je uspelo dobiti bele kristale mdma \0/
 

Attachments

  • GKahMRisCP.mp4
    10.1 MB · Views: 0

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Pozdravljeni, kolega. Imam nekaj vprašanj v zvezi s tem delom vašega postopka

Ali pustite mešanico pri 112c, dokler voda ne zavre, ali samo dosežete to temperaturo in prelijete naravnost v vedro?

V vedru imate spet hladen aceton?

Ali v preostali vodi ne izgubite veliko izdelka?

Hvala,
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
obstaja toliko metod, da so zmedeni celo ljudje... Uporabil sem to metodo in ne deluje... nekateri pravijo, da kristalizacija pri sobni temperaturi s hladnim acetonom... drugi pravijo, da s segrevanjem
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
To metodo, ki jo ponuja TS, sem uporabil z izdelkom, ki ga prodaja TS na 108C. Ta metoda deluje in kristali rastejo, vendar niso niti veliki niti čisti. Odstotek onesnaževal je bil tako velik, da je bila vsa moja raztopina ob koncu izparevanja popolnoma črna. Sami kristali so bili od sive do črne barve. Nisem prepričan, ali je imel ta izdelek kakšno predhodno čiščenje. Očitno je, da takšen izdelek ni sprejemljiv za uživanje.
Ob takšni obremenitvi z nečistočami začnejo kristali rasti okoli vseh teh nečistoč kot nukleacijski centri.
Zato sem ga moral dokončati s kislinsko-bazično ekstrakcijo in rezultat je dober.
Torej metoda deluje, vendar ne nedvomno. In po smešnem naključju to ne velja za izdelek, ki ga prodaja avtor.
Fotografije najčistejšega dela kristalov, obrnjenega k osnovi, in najbolj umazanega dela kristalov, potem ko so bili razbiti in oprani z acetonom.
Še vedno oklevam, ali naj poskusim vzgojiti velike kristale ali naj ga pustim tako, kot je, v obliki čistega belega prahu.

Uo6KxeVSfi ZbN4YApQ5S
 
Last edited:

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mislim, da ni drugega načina, da bi natančno prikazal svoj postopek, da posnamem videoposnetek, takoj ko se spet vrnem na delo, ne bo nobenega profesionalnega videoposnetka in še ne vem, kdaj ga bom naredil. Toda veliko dvomov s strani številnih ljudi in drugih, ki ne izvajajo korakov pravilno.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
če sem iskren, mi je zelo všeč metoda kristalizacije prenasičenih raztopin MDMA HCl + voda, ki jo je opisal btcboss.
Preizkusil sem jo in deluje odlično, če se uporabijo določeni pogoji. To mora biti res miren prostor, brez zračnih tokov in vibracij.
Enkrat sem naredil neumnost - vklopil sem pralni stroj, medtem ko je potekala kristalizacija. Zaradi tega kristali niso zrasli tako lepo in so nekako "majhni".
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Oglejte si to sliko, pls. dobro pojasnjuje pomen pravilne temperature.
če temperatura raztopine narašča, narašča tudi nasičenost.
lahko si preberete tudi o Raoultovih zakonih. na kratko pravi: temperatura vrelišča raztopine je odvisna od molske količine nasičene soli. zato se ta temperatura 108C, ki jo je predlagal @btcboss2022, verjetno nanaša na najvišjo točko grafa "velikosti".
po drugi strani pa tudi nečistoče postanejo kristalizacijski centri, zato vam "umazana" raztopina ne bo prinesla velikih kristalov.
SMGXYkfisz
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Zdaj sem spremenil zadnji del ponovne kristalizacije z vodo na 108C pri tej temperaturi ne ostane toliko vode in tekočino, ki ostane po kristalizaciji, je treba uporabiti v naslednji seriji ali ponovno segreti. V delu rekristalizacije z vodo v vedru ni acetona, ki je prejšnji korak pri 130C.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Zadnjič sem pri ponovnem kristaliziranju suhe soli s to metodo 108C izgubil 5,4 % suhe teže.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Oprostite, pozabil sem prešteti ostanke acetona. Torej je veliko manj: 2,6 % izgubljenih snovi, kar sploh ni slabo.
 
Top