"MOJA" kristalizacija proste baze MDMA

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Pozdravljeni, kolega. Imam nekaj vprašanj v zvezi s tem delom vašega postopka

Ali pustite mešanico pri 112c, dokler voda ne zavre, ali samo dosežete to temperaturo in prelijete naravnost v vedro?

V vedru imate spet hladen aceton?

Ali v preostali vodi ne izgubite veliko izdelka?

Hvala,
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
obstaja toliko metod, da so zmedeni celo ljudje... Uporabil sem to metodo in ne deluje... nekateri pravijo, da kristalizacija pri sobni temperaturi s hladnim acetonom... drugi pravijo, da s segrevanjem
 
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Shulgin piše to:

"Dejanska oblika, ki jo dobi končna sol, je odvisna od temperature in koncentracije v trenutku začetne kristalizacije. Lahko je brezvodna, lahko pa je v kateri koli od več hidratiziranih oblik. Samo brezvodna oblika ima ostro mp; v objavljenih poročilih so opisane vse možne vrednosti tališča za eno stopinjo v območju od 148 do 153 °C. Različno hidrirani polimorfni produkti imajo različne infrardeče spektre, vendar imajo širok mps, ki je odvisen od hitrosti segrevanja."
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
imel sem en nastavljen test, ki temelji na suhem ipa in ksilenu... mislim, da moram delati na tistem s ksilenom.... bo zdaj naredil... tbc..,
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
če sem iskren, mi je zelo všeč metoda kristalizacije prenasičenih raztopin MDMA HCl + voda, ki jo je opisal btcboss.
Preizkusil sem jo in deluje odlično, če se uporabijo določeni pogoji. To mora biti res miren prostor, brez zračnih tokov in vibracij.
Enkrat sem naredil neumnost - vklopil sem pralni stroj, medtem ko je potekala kristalizacija. Zaradi tega kristali niso zrasli tako lepo in so nekako "majhni".
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Oglejte si to sliko, pls. dobro pojasnjuje pomen pravilne temperature.
če temperatura raztopine narašča, narašča tudi nasičenost.
lahko si preberete tudi o Raoultovih zakonih. na kratko pravi: temperatura vrelišča raztopine je odvisna od molske količine nasičene soli. zato se ta temperatura 108C, ki jo je predlagal @btcboss2022, verjetno nanaša na najvišjo točko grafa "velikosti".
po drugi strani pa tudi nečistoče postanejo kristalizacijski centri, zato vam "umazana" raztopina ne bo prinesla velikih kristalov.
SMGXYkfisz
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
V redu, a ste dobili kristale vrste pesek?
 

Attachments

  • 1ke4rsWEqu.jpg
    1ke4rsWEqu.jpg
    95.3 KB · Views: 225

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
nop: dobil sem manjše kristale, v mojem primeru približno 3-5 x 7-10 mm. mislim, da so to povzročile vibracije.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
mislim, da bi to lahko delovalo tudi hahah..

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mdma-ecstasy-purification-method.404/
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
To metodo sem preizkusil tudi sam: moje poročilo lahko najdete tam. Je precej preprosta in razmeroma hitra. Nato je zaradi visokega deleža tekočine precej dobra za prečiščevanje.
Še vedno nisem prepričan, kakšno temperaturo in prostornino IPA je treba uporabiti za rast kristalov velikosti približno 2-3 x 3-7 cm.
Intuitivno se mi zdi, da mora biti temperatura raztapljanja IPA okoli 36-40 °C, kar omogoča uporabo večje količine, nato pa počasno hlajenje pri RT ali v običajni hladilni kameri. Verjetno bom ob kakšni priložnosti poskusil narediti takšno "raziskavo".
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
.my mdma got like this
testiral sem 80 mg in sem dobil zelo močno
 

Attachments

  • G3tBD1RXEH.mp4
    15 MB · Views: 0
  • e1GJpWSYIo.mp4
    6 MB · Views: 0
  • MJtm8bdNsh.jpg
    MJtm8bdNsh.jpg
    4.2 MB · Views: 255

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Samo 80 mg? ali izdelujete S-izomer?
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Najboljši učinki MDMA so v racemični obliki, to je dejstvo ;-)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Da, njegova religija optimus high hahahah
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
0,1 g na tehtnici je bilo dovolj za moje veselje Izdelal sem in poskusil več odmerkov veselja.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Vem, kaj je S-izomer, in menim, da ni močnejši, ampak se precej razlikuje od racemata.
Hkrati sem serijo, ki sem jo dobil od vas po čiščenju in kristalizaciji, predal istemu človeku, ki mi je odprl svet S-izomera, in dejal je, da je to najboljši izdelek, ki ga je poskusil.
Smešno je, vendar je res.

Nekateri viri pravijo, da je najboljše razmerje S:R za MDMA 2:1, drugi 1:2. Verjetno bom poskušal preveriti obe možnosti, če bom imel čas.
 
Top