"MOJA" kristalizacija proste baze MDMA

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
To bi moralo biti v redu, ker ste se razbili ot v acetonu. Več kisline povzroči le več nečistoč.
Ali ste dobili velike kristale, ko ste vročo zakisano freebazo prelili v hladen aceton?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ko sem To v preteklosti naredil pri 120C, da, sem dobil velike kristale, zdaj pri 130C dobim svetleč prah

Hvala.
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Prosto bazo sem prilagodil na ph3 in jo segrel, dodal sem malo hladnega acetona in ti kristali so se rodili ... Dodal sem štirikrat več acetona in dal v zamrzovalnik
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
to je pravilno, ko dodam aceton, raztopina postane bela
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mislim, da to potem ni moj način. če me sprašujete o težavah z drugačnim postopkom, morate pojasniti predhodne korake.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Pozdravljeni, kolega. Imam nekaj vprašanj v zvezi s tem delom vašega postopka

Ali pustite mešanico pri 112c, dokler voda ne zavre, ali samo dosežete to temperaturo in prelijete naravnost v vedro?

V vedru imate spet hladen aceton?

Ali v preostali vodi ne izgubite veliko izdelka?

Hvala,
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Zadnjič sem pri ponovnem kristaliziranju suhe soli s to metodo 108C izgubil 5,4 % suhe teže.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Oprostite, pozabil sem prešteti ostanke acetona. Torej je veliko manj: 2,6 % izgubljenih snovi, kar sploh ni slabo.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
obstaja toliko metod, da so zmedeni celo ljudje... Uporabil sem to metodo in ne deluje... nekateri pravijo, da kristalizacija pri sobni temperaturi s hladnim acetonom... drugi pravijo, da s segrevanjem
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ne dvomim, da ta metoda deluje. Tudi zdaj sem pravkar končal z uporabo te metode za prečiščeno z etrsko freibazo in deluje. Kristali so beli in popolni. Zato mislim, da nisem naredil ničesar narobe. Prej je bilo nekaj narobe z raztopino, ki sem jo prejel od vas - količina nečistoč je bila ogromna in jo je bilo celo težko očistiti z etrom.

Sam postopek je zame preprost in popolnoma razumljiv. Uporabljam preprosto grelno ploščo, ki lahko uravnava temperaturo znotraj raztopine do 102C, kar mi vzame približno eno uro, da raztopino 1:1 segrejem do tega stanja. Nato spremenim način delovanja in jo končam na 108C, pri čemer nadzorujem temperaturo plošče med 160 in 170C. Ta korak traja še približno 30 minut. Skupaj 90 minut, to je to.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Prišel sem točno do tega istega mat praška. zobna pasta in po sušenju tega... sem poskušal ponovno kristalizirati z vodo, ko sem bil pozoren... nobenih kristalov... pred nekaj dnevi sem naredil tri teste istočasno... se nisem mogel spomniti, kaj sem naredil, ampak nenadoma sem imel v eni steklenici 5gr kamnov bele velike kristale.... fucking hell ]se ne spomnim, kako sem to naredil.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Mislim, da bi lahko to metodo poenostavili, če bi jo uporabili za prečiščeno prostozvezno besedo, kot je navedeno spodaj.



1. V MDMA freebase (tudi predhodno ohlajeno) med mešanjem do PH 3 po delih dodajte hladen HCL37 %.


2. Na tej točki smo uporabili 95 ml 36% HCl (ki vsebuje 65 ml vode) za 1 mol proste baze. Nekaj vode bo izhlapelo zaradi toplote, ki se sprošča pri reakciji. Če pa kisanje končamo v 15 minutah (in ne v 30 minutah, kot sem storil zadnjič, ko sem na koncu reakcije dobil bel suh prah), bo na 1 mol verjetno ostalo približno 40 ml vode.


3. Mešanico med mešanjem postopoma segrevamo do 108C in jo hitro vržemo v izbrano vedro za kristalizacijo.

...


Preprosto preskočimo predhodno kristalizacijo kot nepotreben korak, saj je prosta baza že čista.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
kakšen je končni rezultat, če uporabljate nedestilirano MDMA freebase?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Na žalost nisem poskusil. Zadnjič sem naredil napako med kisanjem proste baze - časovno sem podaljšal postopek. Tako je bil ob zaključku v čaši skoraj suh prah. Nato sem ga uspešno raztopil in ponovno kristaliziral s segrevanjem na 108C. Z rezultatom sem popolnoma zadovoljen.


Mislim pa, da bo delovalo, če bo po zakisanju ostalo še nekaj vode.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Hočem reči, da sem imel močan namen preizkusiti to "poenostavljeno" metodo kristalizacije, medtem ko sem zadnjič kisal svojo "destilirano" freibazo, vendar sem naredil napako s časom. Tako sem moral sol raztopiti v razmerju 1:1 in jo ponovno kristalizirati s segrevanjem na 108C. Rezultat je popoln, kot je bilo pričakovano.
Logično je, da bo ta "poenostavljena" enostopenjska kristalizacija popolna, če se uporabi za "destilirano" freebazo. Vendar pa to očitno ni pravi način za nedestilirano freebazo - v njej je ogromno onesnaževal, ki jih z enkratno kristalizacijo ne bo mogoče očistiti.
 
Last edited:

bitcoinup2020

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 12, 2023
Messages
58
Reaction score
16
Points
8
Ali lahko kristaliziram nedestilirano zdravilo MDMA Freebase?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Hladno freibazo sem kristaliziral z acetonom in hladnim hcl, ali je to pravilno?
 

Attachments

  • J2xP6Enyip.mp4
    3.6 MB · Views: 0

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Hladno freibazo sem kristaliziral z acetonom in hladnim hcl, ali je to pravilno?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
1foto .. hcl plin
2fotografija zakisovalnik s hcl in hladnim acetonom v prosti bazi

Ali je normalno, da je po uporabi plina hcl raztopina motna? Kaj naj storim naprej?
 

Attachments

  • 1FuwLvtDd8.mp4
    4 MB · Views: 0
  • Lgv476YRVF.mp4
    3.6 MB · Views: 0
  • iQbx38RjnH.mp4
    6.2 MB · Views: 0

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
daljše kuhanje pri višji temperaturi 130c v primerjavi s 110c zagotavlja, da se izgubi več vode.
Bolj ko je raztopina suha, hitreje se bo produkt obarjal (hitrejša raztopina pomeni tudi manjšo velikost kristalov).
Za rast večjega kristala je koristna vsebnost vode. To omogoča, da se izdelek raztopi in nato počasi obori s tehniko zamrzovanja.
 
Top