1-Fenil-2-propanon (P2P) Leuckart aminasyonu ile amfetamin ve metamfetamin. Küçük ölçekli.

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133

evet biliyorum ama sadece HCI ile dayanabiliyorum bu sorunu yaşıyorum

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Ne yazık ki gaz verin derlerse, bir şey gazlamanız gerekecek. Elimde hazır olması için önceden dioksan gazı kullanıyorum. bunu ayda sadece 1-2 kez yapmak zorunda kalıyorum. 99 izopropil de kullanılabilir

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Reaction score
165
Tabloyu sizlerle paylaşacağım.
Khi3lZJupI

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
244
Ve bendenizin ücretsiz bir hizmeti olarak, P2P için oranlar:

Formamid 50 ml 1,5 mol
formik asit 56 ml 1,5 mol
P2P 66 ml 0,5 mol

View previous replies…

Skinny_Pete

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Hey @OrgUnikum

Formamid yerine N-Metilformamid kullanıldığında, yine de eşit miktarda formik asit gerekir mi?

Şimdiden teşekkürler

BamBam

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
7. Ham metamfetamin içermeyen baz, Kugelrohr damıtma aparatı (isteğe bağlı) yardımıyla vakum altında (2 mbar, 60-100 °C) damıtılarak berrak ila soluk sarı bir yağ olarak metamfetamin elde edilir (2,5 g, %42).

Diğer seçenek nedir? Basit, fraksiyonel veya buhar distilasyonu? Kugelrohr damıtma aparatınız yoksa?

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Son zamanlarda D-Meth için Leuckart rotası ve NaBH4 rotasını değiştirmeye başladım ve
Leuckart rotasında iki kez garip bir durum yaşadım.
Tartarik izomer ayrımından sonra, ayrımı yeniden yapmak için katı kısmı alkaliye çevirdiğimde, freebaz alt katmana gidiyor.
Bu sadece Leuckart yolundan L-meth freebase ile oldu, ayırmadan önce alkali ortamda rasemik olduğunda üst tabaka, izomer ayırmadan sonra sıvı kısım (D-meth freebase) alkali olduğunda da olması gerektiği gibi üst tabaka, ancak Lmeth freebase hayır.
Garip ve açıklamam yok, aynı duruma sahip olan veya bunun neden olduğunu bilen biri var mı bilmiyorum.
Teşekkürler.

Attachments

• AvRK9J4GiN.jpg
    AvRK9J4GiN.jpg
    4 MB · Views: 271

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
İlk fotoğraftaki renk bile önemli bir safsızlık içeren kirli yağınız olduğunu söylüyor, Leuckart-Wallach'tan sonra amini damıttınız mı? Leuckart'ın çeşitli ikincil/üçüncül aminlerin ve muhtemelen diğer bazı safsızlıkların bir karışımını verdiği bilinmektedir. Hank Schrader, Leuckart-Wallach reaksiyonunda safsızlık oluşumunun daha ayrıntılı olarak ele alındığı çalışmadan bir alıntı yayınladı.
Ayrıca, aminin serbest bazının düşük saflığı nedeniyle izomerlerin ayrılması tatmin edici olmayabilirdi.

View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Hayır, izomer ayrımından önce damıtmadım.
Ayırma işlemiyle ilgili herhangi bir sorunum yok, sadece Leuckart rotasından L serbest bazını yıkadığımda bir safsızlık bulmak garipti.
Büyük miktarlar için buhar distilasyonunu uzun zaman önce bıraktım, büyük bir buharlayıcı ile bile bir kabus ve sonsuz.
Aseton kristalizasyonundan sonra asit baz yıkama ve yeniden kristalizasyon ile tam olarak aynı nihai ürüne sahibim.
Teori ve literatürün bu konuda ne söylediğini biliyorum ama bu yüzlerce kez kanıtlanmış bir gerçek.
Dönüş açısı hakkında haklısınız, kontrol etmedim ama müşterilerim ve bazıları eski meth kullanıcıları bana ne kadar güçlü olduğunu ve rasemik olanın bunun kadar güçlü olmadığını söylüyor.
Bu resim bazı küçük siparişler için küçük bir parti kristalizasyonuyla ilgili ama şimdi büyük bir partide çalışıyorum ve size parçaların ne kadar şeffaf ve büyük olabileceğini göstereceğim.
Bana rasemik freebazdan nasıl büyük ve şeffaf kristaller elde ettiğinizi açıklarsanız çok minnettar olurum, orta boy gibi bir şeyin mümkün olduğunu okudum ama dürüst olmak gerekirse hiç görmedim.
Size küçük bir meydan okuma teklif etmeyi düşünüyorum ve bana ne düşündüğünüzü söyleyin.
Size bir D-meth ve bir rasemik MDMA örneği gönderebilirim.
İhtiyacınız olan tüm testleri yapar, güvenilir bir laboratuara götürür, deneyimli kullanıcılara verirsiniz... ne isterseniz.
Elinizdeki sonuçlarla, damıtılmış freebase'den elde ettiğiniz ürünün damıtılmamış benimkinden daha saf veya daha iyi olduğunu bana kanıtlayabilirseniz, size her üründen 250 gr ücretsiz gönderirim, eğer yapamazsanız, tek istediğim burada forumda yanıldığınızı söylemenizdir.
Bence iyi bir anlaşma değil mi?
Siz ne düşünüyorsunuz?
Teşekkürler.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Benim açımdan açgözlü göründüğünü biliyorum ama en azından Meth ve MDMA'da buhar distilasyonundan kaçınılabileceğini ve yine de en saf ürünü elde edebileceğimizi göstermek istiyorum.
Bu yolu birçok testten sonra buldum çünkü buhar damıtma zihnim için korkunç bir kabustu, bana güvenin.

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
1. Buhar distilasyonu amin karışımını çok zayıf bir şekilde ayıracaktır, vakum distilasyonu en iyi çözümdür ve güçlü bir vakum varlığında oldukça hızlıdır.
2. Yalan söylemekten korkuyorum, ancak hatırladığım kadarıyla, izomerlerin tek bir ayrımından sonra, "tartratın d-izomerinin" nihai bileşimi, d izomerinin yaklaşık yüzde 80-90'ıdır ve geri kalanı l izomeridir.
3. Alkol ve az miktarda su + ek bileşen karışımından izomerleri ayırmadan cam yaptım, cam monolitik bir kütle elde ettim, tamamen kuruduğunda çatlaklar ortaya çıktı, özellikle kristaller asetonla yıkandıysa (hatamı tekrarlamayın), ancak kütle şeffaf kaldı. Benim durumumda, kristalizasyon ve diğer nüanslar için cam eşya kullanmadım, bir teknik seçimi için 2-3 ay harcadım.
Bu yöntemden önce, bir tuz eriyiğinden yapmaya çalıştım, monolitik parçalar elde edildi, ancak şeffaf değildi, sadece şeffaf kristallerin lekeleri vardı. Bölgesel eritme gibi bir şey yapma fikri vardı.

Neden size bir şey kanıtlamam gerekiyor? Ben deneyimlerimi paylaştım, eğer ilgilenmiyorsanız bu sizin kişisel meseleniz. Gerçekten 250 gramınıza ihtiyacım olduğunu mu düşünüyorsunuz, benim için hiç önemli değil, önemsiz şeylerle uğraşmayacağım. Tüketiciler maddelerin saflığı konusunda objektif bir değerlendirme yapmazlar, onlara mephedrone tozunun mu yoksa büyük bir kristalin mi daha iyi olduğunu sormak yeterlidir, tahmin edin ne cevap verecekler ... Uyuşturucuların (elbette uyarıcıların) etkisinin yarısı görünüşleridir)))

Neredeyse unutuyordum, eğer vakumda damıtmayı planlıyorsanız, kesinlikle bir örümceğe ihtiyacınız var, çünkü hafif kaynayan çöp fraksiyonları olacaktır, bir örümcek yardımıyla aminin damıtılmasını durdurmadan alıcı şişeyi değiştirebilirsiniz, bir tabancaya benzer, ancak kartuşlar yerine şişeler.

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Üreticinin ana kuralı, asla başkalarının ilaçlarını almamaktır, aksi takdirde fiyat çok yüksek olacaktır.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Tamamen haklısınız, aptalca bir fikirdi ve bunun için özür dilerim, gerçekten üzgünüm.
Saflık konusunda %93 ve 95'lik laboratuvar raporlarım var, sadece müşterilerin görüşlerine dayanmıyorum.
Madde 2 hakkında evet doğru bu % civarında
3. maddeyle ilgili olarak, isterseniz PM ile gönderebileceğiniz ayrıntılı süreçle çok ilgilenirim.
Temizleme işleminden sonra nasıl göründüğünü göstermek için bir litre meth freebase temizledim.
Geçmişte vakum distilasyonu yapmıştım ve buhardan bile daha yavaştı :-(
Teşekkürler ve dünkü mesaj için tekrar özür dilerim :-(

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Resimler

Attachments

• ratSxbuWiI.jpg
    ratSxbuWiI.jpg
    3.1 MB · Views: 233
  • gZI6jrkLOX.jpg
    gZI6jrkLOX.jpg
    3.6 MB · Views: 236

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Bu sefer temizleme işlemini tüm rasemik freebaz üzerinde yaptım ve izomerleri ayırdığımda ve tekrar freebaz elde ettiğimde, daha fazla reaktif kullanmanın başka yolu yok :-(
LFtY3x79ey

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Safsızlıkları olan, vakumda fraksiyonlar halinde damıtılmış, sarı renk tonları olmayan, tamamen renksiz bir yağdır.

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Safsızlıkları olan, vakumda fraksiyonlar halinde damıtılmış, sarı renk tonları olmayan, tamamen renksiz bir yağdır.

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Size özel mesaj olarak kirli amin yağından elde edilmiş bir cam fotoğrafı gönderebilirim. Vakum distilasyonu olmadan büyük cam parçaları elde etme olasılığını inceledim, ayrıca izomerlere ayırma yoktu.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Ne kadar saf meth freebase'in buhar distilasyonu yaptığım gibi göründüğünü biliyorum ve vakum da yaptım, pic freebase'in hala ekstrakte edilmesi ve kurutulması gerektiğini düşünmelisiniz, ancak açıkladığım gibi, distilasyonlardan kaçınarak bu freebase'den distile olandan tamamen aynı saf ve güçlü nihai ürünü elde edebiliyorum, onları ayırt edemezsiniz aslında kimse bana üründeki herhangi bir farktan bahsetmedi ve süreci uzun zaman önce söylemeden değiştirdim ve laboratuvar raporları tamamen aynı saflığı gösteriyor %
Fotoğrafları aldığıma sevindim, teşekkürler.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Reaction score
24

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Merhaba, neyi anlamadınız? Bu prosedür diğer amfetamin sentezi videolarında açıklanmıştır. Manipülasyonlar aynıdır. Video bölümüne bakın.

situ1984

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Yağ formundaki metamfetamin içermeyen baz doğrudan dekstrorotasyona dönüştürülebilir mi?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Merhaba, bildiğim kadarıyla sadece bir yol var - tartaktik (veya başka bir karboksilik asit) ile geleneksel izomer ayrımı

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
offcource thats the point off freebase