Mefedron (4-MMC) sentezi; gerçekleştirmesi kolay - yüksek verim

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
Bunu çok daha hızlı yapabilir ve laboratuvar ekipmanı kullanmanıza gerek kalmaz. Eğer bu şekilde yapmanız gerekiyorsa, ekipman için çok para ödemeniz gerekiyorsa, eğlence için yaptığınızı görüyorum.
Ayrıca çok fazla kimyasal kullanıyorsunuz.
Asit attığında tozun beyaz olmalı, kahve gibi değil. Büyük ölçekte çok fazla aseton kullanırsınız ve tozu yıkamak için çok zaman kaybedersiniz.
Dcm kullandığınızda %81 toz %75 kristal elde edebilirsiniz.

View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Reaction score
76
Kısa güncelleme: İkinci mahsul 24,81 g daha verdi, böylece toplam verim 335,57 g veya m/m bazında %85,94 oldu. Kötü mü? Sonuçlardan çok memnunum.

@tucoXxX: Ek verimi hesaba katarsak, bromo ketondan 1000*500/335,57 eşittir 1490g'a ihtiyacınız olacak.

@w2x3f5: Fikrinize saygı duyuyorum ama katılmıyorum. Sıcaklık çok yüksek olamaz çünkü farklı çözücülerle diğer rotalar daha yüksek sıcaklıklar kullanır. RM kaynamadı, ben buna hafif bir reflü derdim.
Ayrıca 2,5 saatlik sürenin çok uzun olduğundan şüpheliyim çünkü RM'de hala reaksiyona girmemiş bromoketon izleri vardı. Ve ham ürünün rengi gerçekte olduğundan daha koyu görünüyor.

Ultra saf 4-MMC'nin takipçilerine birkaç söz. Ultra saf maddelerin bazı safsızlıklara sahip diğerlerine göre daha az arzu edilen etkilere sahip olduğu paradoksu iyi bilinmektedir. Bu durum özellikle 4-metil metkatinon diğer adıyla Mefedron için geçerlidir. Ne hakkında konuştuğumu biliyorum, çünkü maddeyi tüm dünyadaki resmi LE birimlerinin test standardı olarak kullandığı yolla sentezledim (en azından birkaç yıl önce yaptılar). Bu yolda MeHCl ve Trietilamin kullanıldı ve reaksiyondan sonra bir a/b ekstraksiyonu yapıldı ve ardından madde eter ile bütanol çözeltisinden çöktürüldü ve THF'den yeniden kristalleştirildi. Sonuç %99'un üzerinde saf bir üründü ve şimdi tahmin edin biyolojik deneyler açısından nasıl sonuç verdi? Bingo! Düşük kaliteli ve çok zayıf.....
Ekteki resim şimdi iki kez yıkanmış ürünü gösteriyor. Üretebileceği etkinin zaten ilkinden daha düşük olduğunu varsayıyorum.

Kendinize iyi bakın millet!

Attachments

• GPudFSDcXg.jpg
    GPudFSDcXg.jpg
    2.2 MB · Views: 473

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Reaction score
12
Ultra saf 4-MMC'nin takipçisine birkaç söz. Ultra saf maddelerin bazı safsızlıklara sahip diğerlerine göre daha az arzu edilen etkilere sahip olduğu paradoksu iyi bilinmektedir. Bu durum özellikle 4-metil metkatinon, diğer adıyla Mefedron için geçerlidir. Ne hakkında konuştuğumu biliyorum, çünkü maddeyi tüm dünyadaki resmi LE birimlerinin test standardı olarak kullandığı yolla sentezledim (en azından birkaç yıl önce yaptılar). Bu yolda MeHCl ve Trietilamin kullanıldı ve reaksiyondan sonra bir a/b ekstraksiyonu yapıldı ve ardından madde eter ile bütanol çözeltisinden çöktürüldü ve THF'den yeniden kristalleştirildi. Sonuç %99'un üzerinde saf bir üründü ve şimdi tahmin edin biyolojik deneyler açısından nasıl sonuç verdi? Bingo! Düşük kaliteli ve çok zayıf.....

Ben de mdma ile bu sorunu yaşadım... Acaba polimorfizm mi yoksa başka bir şey mi?

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Reaction score
76
Burada olan şey çok garip. Bir yöntem yayınlıyorsunuz ve teşvik edici bir tartışma yerine, ilk yorum her şeyi çok daha iyi ve daha hızlı yapabilen, görünüşe göre kafası karışık bir adamdan geliyor. Nasıl yaptığını bize anlatmıyor bu gerizekalı.

Sonra bir diğeri ortaya çıkıyor ve sözde bilimsel katkılar ve uzaktan analiz yoluyla yöntemi kötülemek ve böylece sentez işi için müşteri kazanmak istiyor, şaibeli.

Ve son olarak, Prof. Ukala, bazı alaycı yorumlar yayınlıyor ve tam olarak 0 yapıcı öneri sunuyor.

Burada mahkemede değiliz, hiçbir şey kanıtlamak zorunda değilim. Akademik versiyondan alınan numunenin saflığı, NMR spektrumları, Kızılötesi ve UV spektrumları, elektrosprey iyonizasyon kütle spektrumları vb. ile profesyonel bir laboratuvarda gerçekleştirilmiştir.

Herhangi bir şey gönderirken iki kez düşüneceğim, bu yüzden anlamsız. Eski güzel kovan forumunda, tamamen farklı bir tarz geliştirildi. Ne yazık.

View previous replies…

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Reaction score
12
K-Siyanür
Burada mahkemede değiliz, hiçbir şey kanıtlamak zorunda değilim. Akademik versiyondan alınan numunenin saflığı, NMR spektrumları, Kızılötesi ve UV spektrumları, elektrosprey iyonizasyon kütle spektrumları vb. ile profesyonel bir laboratuvarda gerçekleştirildi.

Haritaların polimorflarla ilgili büyük sorunlar yaşadığını biliyorum (bu terimi hidratlar, kokristaller vb. anlamında gevşek bir şekilde kullanıyorum) Mdma'nın en az 3 formu var. Ve sadece 1. formu kullanıyorlar.

Boofing yapmak ya da su gibi diğer formları koymak sorunu çözmüyor.

Xray taraması da yapıldı mı?

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Reaction score
12
. K-Siyanür

deneme
Verim (%)
saflık (HPLC ile % pik alanı)
tahlil (HPLC ile % w/w)
1
85.599.9599.64
2
85.999.9699.40
3
86.299.9999.77
4
86.199.9599.76

MDMA-HCl'nin daha önce bir ana kristal formu (Form I) ve 0,25-1 hidrasyon suyu içeren en az dört hidrat oluşturduğu bilinmekteydi. (16) Polimorfik tarama sürecimiz iki yeni susuz kristal formu (Form II ve III) tanımlamış ve Form I'i üçü arasında en kararlısı olarak belirlemiştir. Form II, çeşitli alkollü çözücülerden ve ayrıca etil asetat ve eterik bir antisolvent varlığında tekrarlanabilir şekilde üretilebilir. Ortam koşullarında 2,5 hafta sonra kendiliğinden Form I'e dönüşen ve yeniden üretilemeyen Form III'ün aksine, Form II rafta stabildir, ancak rekabetçi dengeleme koşulları altında Form I'e dönüşecektir. İlginç bir şekilde, hem Form I hem de Form II tersine çevrilebilir bir şekilde bilinen monohidrata dönüşür; dehidrasyon üzerine, Form I'den oluşan monohidrat Form I'e geri döner ve Form II'den oluşan monohidrat Form II'ye geri döner. Eğer form hafızası olmayan konsantre bir sulu çözeltiden kristallendirilirse, monohidrat termal olarak sadece Form I'e dehidre olacaktır. Her üç form için X-ışını toz kırınım spektrumları Şekil 2'de gösterilmiştir

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Reaction score
76
Tebrikler, yani ürününüz reaksiyon süresi bittikten sonra ve herhangi bir yıkama/temizleme işleminden önce bu şekilde görünüyor, doğru mu? Eğer öyleyse, birkaç yan reaksiyonla kendiliğinden temiz olmayan bir reaksiyondan süper temiz bir ürün elde etmek için kullandığınız gizemli yöntemi hepimiz merak ediyoruz. ;)

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
Hiçbir şeyi yıkamıyorum, asit ve aseton karışımı atıyorum ve hepsini alıyorum. 30 dakika içinde yaptığım freebase'i ne yaptığınızı bilmeniz gerekiyor

Attachments

• hfIBVetilv.jpeg
    hfIBVetilv.jpeg
    5.2 MB · Views: 652
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Reaction score
76
Dinle, seni Polonyalı orospu çocuğu, burada insanlarla dalga geçmeyi bırak ve defol git, lanet olası aptal.:devilish::devilish::devilish:

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Lütfen birisi bu adımı açıklayabilir mi? Organik katman 8. adımda ayrıştırılır. Ve 9. adımda karışıma 500 ml daha mı ekliyoruz?

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Reaction score
76
@Charlie3

Prosedürün bu kısmını açıklığa kavuşturmaya çalışıyorum

• Organik faz ayrılır ve başka bir behere/şişeye aktarılır. Kalan freebazı sulu fazdan çıkarmak için diğer (sulu) faza taze 500 ml DCM eklenir. Bunun sonucunda yine 2 faz elde edilir ve bunlardan organik faz tekrar ayrılır ve ilk ayrıştırmadan elde edilen serbest faza eklenir. Bu birleşik organik fazlar daha sonra su ile yıkanır ve ardından seyreltik HCl ile asitleştirilir.
Umarım bu sorunuzu açıklığa kavuşturmuştur

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Çok iyi açıklanmış! Teşekkür ederim! Bunu deneyeceğim ve sonuçlarımı yayınlayacağım!

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Reaction score
74
K-Cyanide merak ediyorum, bu bitkileri kristalize ettiniz mi?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Verim %66'dır, %79,59 değil.

500/227.1=2.201 mol 2b4p
2.201×213.7=470.5g 4-MMC'nin teorik verimidir
310.57×100÷470.5=66%

Raporunuz için teşekkür ederiz!

Last edited:

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Reaction score
76
G.Patton Hatamı kabul ediyorum, hidroklorür yerine serbest bazın molar kütlesini kullanmışım. üzgünüm millet, olur böyle şeyler. :poop::D

MMCHAMSTER

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
13
Burada gördüklerime inanamıyorum, 2011'den beri bu boku arıyorum!!! 4-MMC ile tekrar kafayı bulmanın ne kadar havalı olacağını düşünmediğim bir hafta bile olmadı ama kimsede yok. 5**** incelemesi olan satıcılar bana bir şeyler gönderdi ama bu MDMA xtc hissini bir daha asla azgınlıkla alamadım:)

Lütfen sizde varsa lütfen paylaşın!

Ortist

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
54
Peki metilamin fazlalığı hangi adımda giderilir? Nihai üründe metilamin hcl olmadığından nasıl emin olabilirsiniz? Sadece merak

Goku

Don't buy from me
New Member
Reaction score
8
su ve soda kullanirsiniz ve çözündürürsünüz, sonra tüm metilaminleri yikayarak serbest baz oluşturursunuz. hepsi bu

thevines2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Eğer 4mmc'mi çok saf ve uyarıcı yapmazsam, muhtemelen 2009-10 tarzına giderim ve metilonu mephedrone ile karıştırırım, yıllar boyunca bu kombinasyondan inanılmaz yüksekler elde ettim

Cruela83

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Bu karışımın kaç miligram metilon ve kaç mephedrone olduğunu hatırlıyor musunuz?